Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları


Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Aslan burcu erkeği, kendisine sürekli olarak güçlü olduğunu söyleyen; ve yaptıklarından dolayı onu sürekli öven kadınlardan hoşlanır. Ona, neden farklı olduğunuzu sürekli hissettirin. Hatta, Aslan burcu erkeğini etkilemek için, güçlü bir kadın olduğunuzu ona anlatın; ve, onun, tam da sizin kadar güçlü birine layık olduğunu ifade edin. Bu tutumunuz, ilerde davranışlarına tepki verdiğinizde de susmasını sağlayabilir. Malum, güçlü olduğunuzu daha en baştan biliyordu…

Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında, sizin bakımlı bir kadın olmanız da yer almaktadır. Sizin kadın olduğunuzu hissetmeli; ve bunun yanında, toplum tarafından beğenilen bir kadın olduğunuzu da görmeli. Size olan ilgi, onun gurur kaynağı olacaktır. Aslan burcu erkeğini etkileme yöntemleri arasında onu sürekli olarak desteklemek; ve bu sayede yüreklendirmek de yer alır. Ancak şunu da unutmayın: Elbette bazı tutumları size ters gelebilir; onaylamayabilirsiniz. Bunu da ona, sinirli olmadığı bir zamanda, nedenleri ile birlikte, sakin şekilde konuşarak anlatmalısınız.

Aslan burcu erkeği, Aslanın ormanların kralı olması dolayısı ile de, kendi üzerinde egemenlik kurulmasından pek hoşlanmaz. Ancak, onunla olan birlikteliğinizin, sizin için ne kadar önemli olduğunu da mutlaka bilmek isteyecektir. Unutmayın, Aslan ormanlar kralı ise, siz de Aslanın kraliçesisiniz. Bir işe adım attığında, sürekli olarak ona destek olun. Yanında olduğunuzu söyleyin, ve onun, her şeyi olduğu gibi bunu da başaracağına inandığınızı söyleyin.

Aslan burcu erkeğini etkilemek için çevreden de destek alabilirsiniz. Eğer siz bakımlı bir kadın olursanız, insanlar sizi över, sürekli güzel sözler söylerler, ve bu da, Aslan burcu erkeğine, özel bir kadınla birlikte olduğu hissini yaşatır. O bundan dolayı mutlu olur, rahat olabilirsiniz, kıskanmaz… Onun da sizin için yaptığı güzel şeyleri, diğer insanların yanında, onu överek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu insanlara söyleyin; ve onun da bunları duymasını sağlayın. Sizin diğer insanlar tarafından beğenilmeniz; ama onu beğenenin de siz olmanız, onu çok mutlu edecektir.

Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında, onun hobileri; ve ilgi alanları ile ilgilenmek de yer almaktadır. Onu, bu hobilerinde yalnız bırakmamalı, hatta bilgiler edinmelisiniz. Sizinle konuşacak ortak noktası bu hobiler olursa çok mutlu olur. Kibar bir kadınla birlikte olmayı seven Aslan burcu erkeğini etkileme yöntemleri arasında, ona bağlı olmak; ve asla yalan söylememek, bir konuda onu zorlamamak yer almaktadır. Sorunlarınızı çözmek için kavga etmek yerine, sakince konuşmayı tercih edin.

Bir gün size bir yanlışı olursa, kavga etmek yerine biraz ondan uzak durun; ve beklemeye başlayın. Bir zaman sonra hatasını fark ederek size yönelecektir. Hemen affetmeyin. Ancak nerede duracağınızı da bilin; ve ona bu tür şeylerin hiç yakışmadığını söyleyin. Ondan istediğiniz şeyleri ifade etmekten çekinmeyin. Ama zorla yapmasını da istemeyin, zaten Aslan burcu erkeği, sizin isteklerinizi teker teker yerine getirmekten çok mutlu olur. Espirili davranmaktan da kendinizi alıkoymayın.

Aslan burcu erkeğini etkilemek için onunla olan fiziksel beraberliğinize de önem vermeniz gerekmektedir. Onunla birlikte olduğunuz özel zamanlarınızda, onu çok sevdiğinizi ona hissettirerek, sıcak davranışlar sergilemeye çalışın. Eğlenmeyi, ve eğlendirmeyi seven neşeli bir erkek olan Aslan burcu erkeği, çocuksu tavırları olan, ve bu tavırlarla kendisini gülümsetmeye çalışan kadınlardan hoşlanır; ama bu kadının aynı zamanda güçlü olduğunu da bilmek ister. Onu asla kırıp incitmeyin, buna neden olacak sözler söylemeyin. Onun da size söylememesi için aranıza saygı anlamında hep bir mesafe koyun.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.