Balık Burcunun Özellikleri Kısaca


Balık Burcunun Özellikleri Kısaca

Balık burcuBalık burcunun özellikleri kısaca anlatılacağında ilk olarak, onların duygular bakımından ne denli yoğun olduklarından söz etmek gerekir. Bu durum öyle bir hal alır ki, dış alem, duygular eşliğinde algılanmaya başlanır. Bununla birlikte hassas kişilerdir. Balık burcu duygusal olduğu kadar, üzülmeyi de sevmeyen bir kişiliktir. Bu nedenle ortama uyum sağlamayı, kendi düşüncelerine tercih eder. Hal böyle olmadığında ise, karamsar bir Balık burcu görürsünüz, çünkü işin ucunda üzülebilme ihtimali vardır. Balık burcunun özellikleri arasında renkli bir iç dünya ile birlikte, yumuşaklık, iyi niyet; ve merhamet de yer almaktadır.

Balık burcunun özellikleri nelerdir diyenler için bu özellikleri kısaca özetlemek istersek, 6. his, şefkat, acıma duygusu, yüksek hayal gücü, aşırı duyarlılık… şeklinde bir sıralamada bulunabiliriz. Balık burcu insanı bilinç altında bazı şeyleri saklamasının yanında, bir takım arzularını bastırmayı da başarmaktadır. Genellikle özeleştiri yapabilme kabiliyeti bulunmaktadır. Her sorunla başa çıkabilen Balık burcunun özellikleri arasında, kurnaz olmak da yer alabilmektedir. Bununla birlikte, olaylara, ve insanlara karşı esnek davranabilir, taklit edebilme yeteneği de bulunur. Aynı zamanda her işi yapabilecek kapasiteye sahiptir. Ve kendini işlere, insanlara, ya da olaylara çok kolay adapte edebilir.

İnsanlara yardım etmeyi seven Balık burcunun özellikleri arasında, bunu belli etmemek de yer alır. Yani, bir elin verdiğini ötekinin görmemesi durumu tak anlamıyla Balık burcu insanları için geçerlidir. Zevk sahibi olmalarının yanında, yaşadığı evlerin konforlu olmasdını isterler. Biraz önce belirtmiş olduğumuz yumuşaklık özelliği dolayısı ile ise, çocuklarını disipline etmekte zorlanabildiklerini belirtmeden geçmemeliyiz. Evlilikten genellikle kaçan Balık burcu insanları, sevgili anlamında ise, birlikte oldukları kişiyi çok mutlu edebilirler. Kurallara uymayı pek sevmezler, ama sezgilerinin açık olması da onlar için oldukça önemlidir.

Bazı Balık burcu insanları sağlık açısından oldukça zor durumlar yaşayabilirler. Ancak çekingen, ve zaman zaman da tembel olabildiklerini belirtmeden geçmemeliyiz. Olaylara karşı bazen çok aceleci davranabilir, bazen ise gururlarından ödün vermeyi istemezler. Balık burcunun özellikleri kısaca anlatılırken, bu insanların bazı zamanlar çok dalgalı kişilik çizdiklerini de belirtmemiz gerekir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.