Burçlara Göre Aşık Etme Yöntemleri


Burçlara Göre Aşık Etme Yöntemleri

Bir erkeğe ilgi duyuyorsanız, muhtemelen onu kendinize nasıl aşık edeceğinizi tam olarak bilmiyorsunuzdur. Çünkü her erkek aynı şeylerden hoşlanmaz. Örneğin, bir erkeğe göre güzellik çok önemlidir. Birlikte olacağı kadının bakımlı olmasını ister. Ama bir başka erkek sadece doğallıktan yanadır. Olduğu hali ile güzel olan, makyajı abartmayan kadınlardan hoşlanır. Bazı erkekler zayıf, bazıları ise hafif kilolu kadınları sever… Şimdi siz herhangi birinden hoşlanıyor olabilirsiniz; ama bu adamı her ne kadar tanıdığınızı da düşünseniz, insanlar arkadaşlıkta farklı; sevgili ortamında farklı davranırlar. Peki neye göre değerlendirme yapabilirsiniz? Biz size burçlara göre aşık etme yöntemlerinden söz edeceğiz. Örneğin: Koç burcu erkeği nasıl aşık edilir, Boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir, İkizler burcu erkeği nasıl aşık edilir, Yengeç burcu erkeği nasıl aşık edilir… Hepsinin yanıtlarını ve çok daha fazlasını, 12 burç için, burçlara göre aşık etme yöntemlerini burada bulabileceksiniz.

Burçlara Göre Aşık Etme Yöntemleri

■ Koç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Koç burcu erkeğinin özünde meydan okumak yer almaktadır. Yani, zoru başarmayı, kovalamayı severler. Bu nedenle onlara aşık olduğunuzu hissettirmemeniz gerekir. Aksi halde kolay olarak görünebilirsiniz. Sadece kendisi ile ilgilendiğinizi belli edip dikkatini çekin; sonra da geri çekilip, sizin için çaba harcamasını sağlayın.

■ Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Biz kadınlar, belki de toplumumuzun bize öğretisi gereği, ilk adımı erkekten bekleriz. Ancak Boğa burcu erkeği için ilk adımı siz atabilirsiniz. Bu durum onun gözünde sizi küçültmez; aksine takdirini kazanmanızı sağlar. İlgiyi ve sevilmeyi seven bu adamlar biraz da korkarlar. Bu nedenle biraz yavaş hareket edin ve dikkatli olun, onlar gerçekten naziktirler.

■ İkizler Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? İkizler burcu erkeğini tavlamak çok da kolay değildir. Bununla birlikte, onun gibi olursanız, işiniz kolaylaşacaktır. Onun gibi derken: Onlar eğlenceli karakterlerdir ve öyle kadınlardan hoşlanırlar. Sürekli sorunlu bir ilişki onlara göre değildir. Siz en iyisi İkizler burcu erkeğine dostça yaklaşın ve sizi tanımasına izin verin. Bu arada eğlenceli bir kadın olduğunuzu da görmesini sağlayınç

■ Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Yengeç burcu erkeğinin bir kabuğu vardır ve size duygularını çok kolay açıklayamaz. Bu nedenle, siz ona olan duygularınızda açık olmayı tercih edin. Çalışkan, kendini geliştiren, güçlü kadınlardan hoşlanan Yengeç burcu erkeği, sezgileri çok güçlü bir adamdır. Bu nedenle sizin ona karşı olan hislerinizi anlaması zor olmayacaktır.

■ Aslan Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Egosu yüksek olan Aslan burcu erkeği, aslında çok kırılgan bir yapıya sahiptir ve bakıma gereksinim duyar. Siz onunla ilgilenmeli, kırmamaya çalışmalı ve elde etmek istiyorsanız zaman zaman egosunu da kabartmalısınız.

■ Başak Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Ne istediğini sanan güçlü ve zeki kadınlar Başak burcu erkeğini kolaylıkla etkileyebilir. Bir Başak burcu erkeği, ahlak bakımından güçlü temellere dayanmış bir kadından çok hoşlanır. Ona bunu hissettirmeyi ihmal etmeyin.

■ Terazi Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Bir Terazi burcu erkeği, kendi duygularını anlayabilen ve kendinin de karşısındaki kadının duygularını anlayabileceği bir insanla birlikte olmak ister. Birlikte olacağı kadını güvence altına almaya çalışan bu erkeğe, bunu başardığını, onun sayesinde iyi olduğunuz izlenimini verirseniz, sizden etkileyicisi olmayacaktır.

■ Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Akrep burcu erkeği, istediği kadını kovalamayı sever. Bu nedenle, onunla ilgilendiğinizi belli edin; ama çok açık olmayıp, sizi kovalamasına izin verin. Gerekiyorsa oynayın. Sizi elde etmek için harcadığı çaba onu mutlu edecek ve siz mutlu olacaksınız, çünkü istediğiniz adam size kendi ayakları ile gelecek.

■ Yay Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Yay burcu erkeği zeki ve akıllı; aynı zamanda da olumlu kadınları sever. Kolay elde edilen şeylerden pek hoşlanmaz. Bu nedenle çok da kolay elde etmesine izin vermeyin. Çünkü onlar, çabalayarak elde ettikleri kadınla mutlu olurlar. Yıldızları severler; onlar gibi, ulaşılması zor…

■ Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? İçlerinden geçen her şeyi açık ifade eden bir Oğlak burcu erkeğini zorba, iddialı ya da çok ileri görüşlü olarak görebilirsiniz; ama o kadar da değil. Hatta kesinlikle kaba adamlar değildirler. Birlikte oldukları kadına güvenmek ister, yaşadıkları olumsuzluklarda yanlarında olacağınızı bilmek isterler.

■ Kova Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Güvenilir olarak bir Kova burcu erkeğinin ilgisini çekebilirsiniz. Statüye hiç önem vermeyen bu adamlar, kendilerini göstermekten hoşlanırlar. Bu nedenle eğer siz kalabalık içerisinde değil de kalabalığa karışmaya çalışan bir kadınsanız ondan uzak dursanız daha iyi olur. Bazen sizden kopmuş gibi görünürler; ama aslında sadıktırlar. Sizin de öyle olmanızı isterler.

■ Balık Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? Romantik olan ve jestlerden hoşlanan Balık burcu erkeğinin ilgisini çekmek için romantik bir sürpriz yapabilir ve onun takdirini kazanabilirsiniz. Duygusal olan bu adamlar, her şeyi doğal ve anlık olarak yaşamayı severler. Siz onları kendinize bağladıktan sonra, mutlu olursunuz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.