İkizler Burcu Erkeği Nasıldır?


İkizler Burcu Erkeği Nasıldır?

Burçların özelliklerini hatırlamak istediğimizde aklımıza ilk gelen şey, İkizler burcunun çift karakterli oluşudur. Peki gerçekten öyle mi? Bunu bildiğimizde, İkizler burcu erkeğinden gelen bir çıkma ya da evlenme teklifini kabul ederken kafamız biraz karışabilir. O halde sorumuz aslında, çift karakterli olup olmadığından çok, İkizler burcu erkeği nasıldır olmalı. İlerleyen bölümlerde İkizler burcu erkeğinin özelliklerini bulabileceksiniz.

İkizler Burcu Erkeği Nasıldır?

İkizler burcu erkeği ile ilk karşılaştığınız anda, onun güvenilmez biri olduğu izlenimine kapılabilirsiniz. Çünkü o aynı anda çok fazla şey düşünebilir. Ve düşünceleri her gün değişiklik gösterir. Bir sözü bir sözünü tutmaz lafının şekil bulmuş hali İkizler burcu erkeği için, bir düşüncesi bir düşüncesini tutmaz olabilir. Ancak tüm bu etkenlerin nedeni, aslında onların kıvrak bir zekaya sahip olmalarından kaynaklanmaktadır.

İnsanlarla iletişim kurmak konusunda çok başarılıdırlar. Onlarda şeytan tüyü olduğunu düşünebilirsiniz. Nasıl bir sorun çıkartırlarsa çıkartsınlar, genellikle affedilirler. İnsanlar tarafından ilgi görmeyi ve beğenilmeyi çok severler. Sürekli yeni şeyler öğrenmek ve farklı insanlarla tanışabilmek için değişik ortamlarda bulunmayı tercih eden İkizler burcu erkeğine göre bir ev hayatı yoktur. Dışarıda, kalabalık ortamlarda, insanları izlediklerinde, kendilerini çok daha iyi hissederler.

İkizler burcu erkeğinin özelliklerine bakarken konu aşka geldiğinde, onların çok kişi ile birlikte olabileceklerini, ama gönüllerini nadir olarak kaptıracaklarını belirtmemiz gerekir. Ciddi oldukları ilişki sayısı oldukça azdır. Bir kadını bir gün beğenip, sonraki gün fikir değiştirebilirler. İkizler burcu erkeği zor sever. Eğer burçların özelliklerine, onunla birlikte olmak adına tiyo almak için bakıyorsanız, onu sıkmamalı ve her an değişebilecek kararlarına hazırlıklı olmalısınız. Sizi sevip, yere göğe sığdıramayan adamın, ertesi gün sizinle görüşmek dahi istememesi sizi şaşırtmasın.

Genellikle içinde bulundukları anı yaşamak isterler. Geleceğe yönelik kararlar vermekte ise zorlanırlar; çünkü kısıtlanacaklarını düşünürler. Sorumluluk almaktan hiç hoşlanmazlar; çünkü kendilerini, kapana kısılmış gibi hissederler. Onu yerleşik ve düzenli bir hayata sokmanız çok zordur. Bir İkizler burcu erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız, onun sıkılmaması adına sizin çok yönlü olmanız gerekmektedir. Kültürlü, yeniliklere açık, ona sürekli değişik, gizemi çözülmemiş şeyler anlatabilmeniz halinde, ilgisini canlı tutabileceğinizi bilmelisiniz.

İkizler burcu erkeğinin özellikleri arasında kıskançlık ve bencillik yoktur. Sizin hayatınıza çok saygılı olurlar. Ancak aynı saygıyı sizden de bekleyeceklerini unutmamanız gerekir.

Çocuksu bir ruha sahip olmaları dolayısı ile çocukların yaşına inip, onlarla arkadaşlık kurabilirler ve çocuklarla en iyi anlaşan burç da İkizler burcu erkeğidir diyebiliriz. Otoriter ve sert bir baba olmayacakları gibi, kendileri özgürlüğü sevdiklerinden dolayı aynı şeyi çocukları için de sağlar ve onlarla çok iyi dost olurlar. Çocuklarını hem fiziksel hem de zihinsel anlamda geliştirebilmek için ellerinden ne geliyorsa yaparlar.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.