Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları


Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Koç burcunun özellikleriKoç burcu erkeğini etkilemek zordur, hatta bir Koç burcu erkeği, kolay ele geçirilemez niteliktedir. Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında beden gücünün kullanılması ilk sıralarda yer almaktadır. Bir kadınla birlikte olduğunu bilmek ister. Bu nedenle Koç burcu erkeğini etkileme yöntemlerini arıyorsanız, her şeyin öncesinde kadın olduğunuzu ona hatırlatmanız gerekmektedir.

Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, sizin onu fark etmiş olmanızın bir önemi yok, onun sizi fark etmesini sağlamalısınız. Bunun için de sadece bir noktadan onu vurmanız gerekmektedir. İzleyin, nelere ilgisi olduğunu keşfedin, sonrasında, onun ilgilendiği şeyler arasından sizin de ilgilenebileceğiniz şeyi bulun, ve bu şekilde ona yakınlaşın.

Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında, sizin kendinizden emin olmanız da yer almaktadır. Siz kendinize güvenmelisiniz evet, ama onun için de güvenilir bir insan olduğunuzu ona yansıtmanız çok önemlidir.

Koç burcu erkeğinin bir tarafı çocuktur. Bu nedenle eğlenmeyi çok sever. Onunla birlikte olmak istiyorsanız siz de öyle olmalısınız. Eğlenceyi seven, aynı zamanda maceradan korkmayan bir kadın olduğunuzu ona yansıtabilmeniz çok önemli. Aksi halde etkilemek istediğiniz adam, sizinle olmanın sıkıcı olabileceğini düşünebilir.

Koç burcu erkeğini etkileme yöntemlerinden bir diğeri de, birlikte olacağı kadının kimseye ihtiyacı olmadığını, onun kendi ayakları üzerinde de durabildiğini anlamasıdır. Bunu ona hissettirin.

Koç burcu erkeği ile birlikte zaman geçirdiğiniz anlarda onunla sürekli ilgilenin. Ama yanında olmadığınızda, size ulaşmasının zor olmasını sağlayın. İlişkinizle ilgili kararları onun verdiğini ona hissettirin, ama verdiği kararlar size uygun olmadığında, bunu ona yansıtmaktan; ve kendi fikrinizi savunmaktan da geri kalmayın.

Bir Koç burcu erkeği, eğer doğum anında diğer burçlardan etkilenmemiş ise, olabildiğince doğaldır. Bu nedenle sizin de öyle olmanızı ister. Bunu ona hissettirmeli, kendini beğenmiş, havalı; ya da soğuk biri olduğunuzu düşünmesini önlemelisiniz.

Bekletilmekten hoşlanmayan Koç burcu erkeği olabildiğince hareketlidir, ve sizin de öyle olmanızı ister. Buluşacağınız zamanlarda, evden her zaman 10 dakika erken çıkmayı alışkanlık haline getirin.

Sorunlardan hoşlanmaz. Genellikle keyifli zamanlar geçirmeyi tercih eder. Bu nedenle sorunlarınızı elinizden geldiğince ona yansıtmayın. Ama mutlaka konuşulması gereken bir probleminiz olduğunda da, neyi ne zaman konuşmanız gerektiği konusunda bilinçli olun.

Koç burcu erkeği övülmekten hoşlanır. Zorlandığı bir konu olduğunda onu, bu engeli de aşacağı konusunda yüreklendirin. Yapmanız gereken, ona güvenmek, ve bunu kendisine hissetmek: “Sen yapabilirsin, bunu senden başkası yapamaz. Sen bir tanesin…” Koç burcu erkeği için kullanacağınız anahtar cümleler olsun.

Kendisine güvenen kadınları seven Koç burcu erkeğine, bunu mutlaka hissettirmeniz gerekmektedir. Ciddi konuşmalar için ise kesinlikle acele etmeyin. Zaten o muhtemelen sizinle, dalga geçmek için birlikte olmayacak güvenilir bir erkektir. İlk günden onu cendereye alacak, zorlanmasına neden olacak, nişan, evlilik… gibi konulara girmeyin. Önce ilişkinizin tadını çıkartın.

Onun nelere önem verdiğini izleyin. Sonra, aynı şeylerin sizin için de önemli olduğunu, ve bunun da kendisinden kaynaklı olduğu izlenimini ona verin. Sonra da, sizin değer verdiğiniz şeyler hakkında ona bilgi verin, ve onun da bu konularla ilgilenmesini sağlayın.

Yaptığı iş basit bir şey de olsa, Koç burcu için çok önemlidir. Bu nedenle, onu işinde de destekleyin. Fakat desteklerken, verdiği kararlara müdahale etmemeniz gerektiğini de bilin. Arkadaşları da kendisi için önemli olan Koç burcu erkeğinin arkadaşlarını sevmeye çalışın. Onu sürprizlerle şaşırtın. Yapmak istediği şeyleri hissettiğiniz anda onu bunlara karşı yüreklendirin.

Her ne kadar eğlenceli de olsa, deli-dolu bir karaktere de sahip olsa, Koç burcu erkeğinin de üzülebileceği zamanların olabileceğini unutmayın. Bu gibi zamanlarda onun hep yanında olun. Ama ona göstereceğiniz şefkat, anne şefkati değil, sevgili, eş şefkati olsun. Siz bir kadınsınız, onun annesi değil.

Koç burcu erkeğini etkilemek için sürekli ağlamak yerine güçlü bir kadın olduğunuzu ona hissettirin, ve asla şımarık tavırlar sergilemeyin. Bir sorununuz olduğunda onunla paylaşın, ama kendiniz çözebileceğinizi de ona belli edin. Fakat eğer ki yardımcı olmak ister, ve bunu gerçekten istediğini belli ederse, o zaman kabul edin.

Bir Koç burcu, dolandırılan laflardan pek hoşlanmaz. Bunun tam aksine, kendisine ne söylendiğini açık açık da bilmek ister. Buna göre davranın. Ona yalan söylemek yerine olabildiğince dürüst olun. Arkasından işler çevirmeyin. Bir hatanız varsa kabul edin… Sizin hata kabul edebilmeniz, onun da hatası olduğunda kabul edebilmesini olanaklı hale getirecektir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.