Koç Burcu Kadını Nasıldır?


Koç Burcu Kadını Nasıldır?

Burçların özelliklerini anlatmaya 12 burcun kadınları ile devam ediyoruz. Liste başı ise Koç burcu kadını elbette. Bir Koç burcu kadınının özellikleri nelerdir ve Koç burcu kadını nasıldır sorularının yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir Koç burcu kadını varsa ya da hayatınıza onu dahil etmeyi düşünüyorsanız, Koç burcu kadınının özellikleri mutlaka işinize yarayacaktır.

Koç Burcu Kadını Nasıldır?

Sıcak kanlı Koç burcu kadını, neşeli, çekici, tutkulu, hayat dolu bir insan olmayı her zaman başarır. Bu kadın beğenilmekten çok mutlu olur, her zaman etrafında bir kaç erkek bulunmaktadır. Bu erkeklerin sayısı ne kadar fazla olursa, o o kadar mutlu olur. Kendisine çok güvenmediğini de belirtmemiz gerekir. Erkekler tarafından ne kadar beğenilse de, o kendinde hep bir kusur bulur. İlgi alanları ile zaman geçirmekten mutludur. Çalışmayı ve işinde yükselmeyi, aile kurmak ve çocuk sahibi olmaya tercih eder.

Koç burcu kadınının hiperaktif olduğunu düşünebilirsiniz. Çünkü sürekli hareket halindedir. Bununla birlikte, sosyal olarak çok aktiftir. Etrafındaki insanları da, kendini de sürekli bir şeyler için örgütler. Vefalı bir insandır. Arkadaşlarının önemli günlerinde hep yanlarındadır. Onlara yardım etmekten çok hoşlanır. Yumuşak başlı olmadığı gibi, dobra biridir de. Aklına geleni anında söylediği gibi, eğer birileri onu kışkırtırsa şiddete meyilli de olabilir. Onun fikirlerini almanız Koç burcu kadınını çok mutlu eder.

Koç burcu kadınının özellikleri arasında ideal eş ve iyi bir anne olmak vardır. Ancak onu sinirlendirirseniz hem bencil; hem de hırçın anlarına denk gelebilirsiniz. Bu kadın sevgiye de çocuklara da çok önem verir. Çocuklarla iyi anlaşır. Onlar için özel bir dünya yaratabilir, tek amacı onları mutlu etmektir. İyi çocuklar yetiştirmeyi kendine iş edinen Koç burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında şu detayı da belirtmeden geçmemeliyiz: O, çocuğu her ağladığında, her zora düştüğünde koşup yanına gitmez. İster ki çocuğu, kendi başının çaresine bakabilsin. Kendi ayakları üzerinde durabilsin.

Evliliğini her zaman aşk ve sevgi üzerine kurmaz. Bazen bu kadın üne, şöhrete ve paraya da önem verir. Dolayısı ile sadece bu özelliklere sahip olan, sevmediği bir adam onu evlenmeye ikna edebilir. O, yanında, kendi gibi güçlü bir erkek ister. Genellikle, kendisinden daha üstün bir erkeği elde etmek için çabalar. Beğenilmeyi sevmesinden dolayı, yanındaki erkeğin de beğenilmesini istemesi kadar doğal bir duygusu yoktur. Bir erkek olarak onu etkilemek isterseniz, biraz arzulu, biraz da onun kadınsı yönlerini ortaya çıkartabilecek karaktere sahip olmanız yeterlidir.

Koç burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında onun hiperaktif denebilecek kadar hareketli olduğundan söz etmiştik. Dolayısı ile evliliğindeki düzen zaman zaman onun sıkılmasına neden olabilir. Eğer onun üzerinde baskı kurmaya çalışırsanız, birlikteliğiniz uzun süreli olmaz. Fakat, eğer onun isteklerine yanıt verebilir ve hırs yaptığı şeyleri elde etmesini sağlarsanız, ömür boyu birlikte, mutlu olabilirsiniz.

Onunla birlikte olmak istiyorsanız, anlayışlı ve sabırlı olmalısınız. Burçların özelliklerinden söz ederken şunu da belirtelim: Bir Koç burcu kadını ile Aslan burcu erkeği, Akrep burcu erkeği ve Yay burcu erkeği, diğerlerine göre daha iyi anlaşır. Biraz çelişkili olan bu kadın zaman zaman da bencildir. Sizden her şeyi isteyebilir. Ama siz ondan bir şey istediğinizde muhtemelen yapmayacaktır. Güçlü bir karakteriniz yoksa bu adamdan uzak durun: çünkü, sık sık onu sevmediğinizden ve beğenmediğinizden şüphelenebilir. Buna onu ikna etmelisiniz. Bununla birlikte ona, dünyanın kendi etrafında döndüğünü hissettirebilmelisiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.