Koç Burcu Sağlık Yorumu


Koç Burcu Sağlık Yorumu

 

Koç burcu sağlık yorumunu sizlerle ilerleyen bölümlerde paylaşmaya çalışacağız. Burçların özelliklerine önem veren bizler, aslında hayatta olmazsa olmayacak, en önemli şeyin sağlık olduğunu unutup, önce aşkı ve parayı değerlendiriyoruz. İşte bu nedenle Koç burcu sağlık bilgilerini sizlere aktarmak istedik. İlerleyen günlerde diğer burçlar için de, burçların özellikleri arasında yer alan sağlık yorumunu sunmaya devam edeceğiz.

Koç Burcu Sağlık Yorumu

Burçların özellikleri arasında, Koç burcu sağlık detaylarını aktarırken, öncelikle bu burcun ne kadar aceleci ve telaşlı bir yapıya sahip olduğunu belirtmemiz gerekmektedir ki söz konusu bu acele ve telaş, yaralanmalara sebep olabilir. Koç burcu bu noktada daha çok da başını yaralamaya müsaittir. Bunun yanında, yüzünde yara, kesik izleri ya da yanıklara da rastlanabilir. Eğer Koç burcu iseniz, burçların özelliklerine önem veriyorsanız, baş, göz, kulak ve dişlerinizi olabildiğince korumanız, sizlere Koç burcu sağlık yorumu olarak öneriliyor.

Koç burcu sağlık bilgilerini aktarmaya devam ederken, tehlike anında salgı bezlerinin, özellikle çok fazla adrenalin salgıladığını da belirtmemiz gerekiyor. Söz konusu adrenalinin kana karışması sonrasında ise Koç burcu insanı çok enerjik ve coşkulu olur ki onları zaten genellikle bu halde görürüz.

Sinirli bir yapıya da sahip olduklarını belirtmeliyiz. Bu durumu dengeleyebilmek adına şekerden ve kahveden olabildiğince uzak durmaları gerekmektedir. Sinir Koç burcu sağlık durumunda mideye de çok olumsuz etkiler yapabilmektedir.

Burçların özellikleri arasında Koç burcunun, dik kafalı, atılgan ve enerjik olması dolayısı ile durup dinlenmeden çalıştığını görebiliriz ki bu çalışkanlık da zamanla kendine, yorgunluk dolayısı ile zarar vererek yatağa düşmeye neden olabilmektedir. Bununla birlikte, hastalanmayı da sevmeyen Koç burcu, küçük hastalık belirtilerini önemsemez; daha doğrusu kendine konduramaz. Bunun sonucu olarak da hastalıkların büyümesine kendi elleri ile zemin hazırlamış olur.

Koç burcu sağlık bilgilerine baktığımızda, özellikle Koç burcunda doğup da bazı özelliklere sahip olanların, vücutlarının vitamin – mineral dengesine dikkat etmesi gerektiğini belirtebiliriz. Hangi özellikleri taşıyan Koç burcu mensupları bu grupta yer alır derseniz, doğum haritasına göre, 6. evde Koç burcu ya da Mars bulunanlar, Güneşi Koç burcunda olanlar ya da yükselen Koç burcu olanlar, kısacası, doğum haritasında kuvvetli Mars etkileri bulunanlar, vitamin mineral dengesine dikkat etmelidir.

HipoGlisemi probleminiz varsa, kan şekeriniz, adrenalin salgısının fazla olması dolayısı ile yükselebileceği için, doktora başvurmanız gerekebilir. Bununla birlikte, Mars’tan kötü etkiler alıyorsanız, Protein desteği almanız gerekebilir ve bu noktada size Ginseng bitkisi kullanmanızı önerebiliriz. İçeriğinde Ginseng bulunan vitamin takviyeleri de söz konusudur. Ginseng sizin, enerji seviyenizin dengelenmesine yardımcı olmaktadır.

Bazı insanlara göre, olaylardan daha kolay etkikenebilmeniz durumu da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda C vitamini almanız önerilir ki alacağınız C vitamini sayesinde enerjinin fazlasını da vücuttan atabilirsiniz. Çünkü C vitamini kolay tüketilebilen bir vitamindir. Lahana, patates, greyfurt, limon, mango, yeşillikler, şeftali… gibi sebze ve meyvelerin içeriğinde C vitamini bol miktarda bulunmaktadır.

A, B1, B12, P vitaminleri ve Demir ile Manganez mineralleri içeren besinleri de tüketmeden geçmemelisiniz. Çünkü vücudunuzun bi besinlere de gereksinimi bulunmaktadır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.