Kova Burcu Aşk Hayatı


Kova Burcu Aşk Hayatı

Burçların özellikleri arasında, onların aşk ve evlilik hayatını tek tek ele almaya devam ediyoruz ve sırada Kova burcu yer alıyor. Kova burcu aşk hayatı ve Kova burcu evlilik hayatı ile ilgili tüm detayları ilerleyen bölümlerde bulabilirsiniz. Aile içerisinde çok fedakar olan; dost bildiklerine can olan Kova burcunun ilişkilerinin nasıl olduğunu hemen gözden geçirelim:

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burcu aşk hayatında dış görünümden çok, zeki insanların peşinden koşar. Ve gereksiz samimiyetlerden keyif almaz. Bir iletişim korkusu bulunan Kova burcu sağlam dostluklar kurmak istese de, söz konusu iletişim eksikliği dolayısı ile zaman zaman kendini geri çekebilir. İnsanlarla samimi olmak isteyen Kova burcu başlangıç aşamasında yalnız kalırsa, bu durum onun için büyük bir hayal kırıklığından başka bir şey olmayacaktır. Samimi arkadaşlıklar kurabileceğini ve özgür kalabileceğini bir Kova burcu ancak kendi tecrübeleri ile algılayabilir.

Burçların özellikleri arasında Kova burcuna baktığımızda, zeki olan bu karakterin, insanları kendine çekme özelliği olduğunu görüyoruz ki bunu en kalabalık ortamlarda dahi kendilerini fark ettirerek yapabilmekteler. Kova burcu aşk hayatında ilk flörtlerini düşüncelerinde gerçekleştirir; çünkü duygularını dile getirmekte zorlanmaktadır. Yatak odasında kendine özgü farklı anlayışları bulunmaktadır. Fikirlerini anlattığı anda bu farklılığın farkına varmakta siz de zorlanmazsınız.

Kova burcu aşk hayatında, yaşadığı ilişkinin ciddileştiğini fark ettiği an, kendini geri çekebilir. Genellikle, hayatı bir başkası ile paylaşma arzusu içerisinde değildir. Birlikte olmayı düşündüğü insanda anlayış arar. Eğer doğru insanı doğru zamanda bulduğuna inanırsa, kalbinin kapılarını ona açacaktır.

Kova Burcu Evlilik Hayatı

Kova burcu evlilik hayatına ilk adımı atarak, buna karar vermek için ilk olarak korku ve endişelerinden arınmalıdır. Azimli ve sadık olan Kova burcu, eşine gereken özgürlüğü de tanır, onu çok fazla sınırlandırmaz; hatta destekler. Ancak aynı şeyi eşinden de bekler. Aksi halde, özgürlüğü kısıtlanırsa, evlilikte bazı problemlerle karşılaşılabilmesi mümkündür. Kova burcu evlilik hayatında sevgi dolu bir eştir.

Burçların özellikleri arasında, Kova burcunun kendini güvende hissetme isteği de yer almakta olup, bunu da ancak eşi ile sağlayabilir. Monotonluktan hoşlanmaz; hatta yeni ilgi alanları edinmeye çalışır. Ancak bununla birlikte, eşi onun sosyal hayatını kısıtlarsa, bir müddet sonra sıkıntılar ortaya çıkar. Çünkü o zamanının tamamını tek bir insanla geçirmekten hoşlanmaz.

Kova burcu kadını evlilik hayatında eşinin, ev içerisinde baskın karakter olmasını ister. Fiziksel özellikler onun için pek de önemli değildir. Kova burcu erkeği ise pek evcimen bir karakter gibi görünmese de, eşinin hazırladığı yiyecek ve içecekleri seven, çocukları ile oynamaktan zevk alan bir kişiliktir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.