Kova Burcu Erkeği Nasıldır?


Kova Burcu Erkeği Nasıldır?

Burçların özelliklerinden söz eder ve 12 burcun erkeklerini teker teker tanıtmaya devam ederken, Kova burcu erkeği ile devam ediyoruz. Kova burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtı olarak sizlere Kova burcu erkeğinin özelliklerinden söz edeceğiz. Hayatınızda bir Kova burcu erkeği varsa; ya da olmak üzere ise size vereceğimiz bilgiler eşliğinde onun şifresini çözebilir ve mutluluğun kapılarını kendiniz için açabilirsiniz.

Kova Burcu Erkeği Nasıldır?

Hayatınızda bir Kova burcu erkeği varsa, onun yanında pek sıkılmazsınız; çünkü o dışa dönük, eğlenceli ve kültürlüdür. Aynı zamanda çok da orjinal fikirleri bulunmaktadır. Onu kısıtlarsanız bu durumdan hoşlanmaz, bağlanmaktan korkar ve sürekli değişir. Onunla bir ilişki yaşıyorsanız, sonu muhtemelen hazin bir öykü olacaktır. Sonrasında da onu kolay kolay unutamazsınız.

Kova burcu erkeğinin özellikleri arasında kimseyi üzmek istememesi yer alır. Bunun için elinden ne geliyorsa yapar. Sonrasında da başardığından emin olunca sizden uzaklaşır. Ama sizin kalbiniz hala kırıksa, muhtemelen o bunu fark etmeyecektir. Eğer onun istediği gibi olur ve fikirlerini desteklerseniz çok mutlu olup, sizi de mutlu edeceği bir gerçektir. Eğer onun eşi iseniz, her şeyden önce arkadaşı olmalısınız. Bununla birlikte, onu ne kadar çok sıkarsanız, elinizden o kadar çabuk kaçıracağınızı da unutmamalısınız.

Burçların özellikleri arasında yer alan Kova burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtlarını vermeye devam ederken belirtmeliyiz ki, o size genellikle iltifat etmeyecek, aşkım, bebeğim demeyecektir. Bunun yerine daha çok felsefi konularla ilginizi ve beğeninizi toplamaya çalışır. Eğer hayata bakış açınız onun gibi değilse ve sizin istediğinz, adımlarını sağlam atan ve seneler sonra ne yapacağını bildiğiniz bir adam ise Kova burcu erkeğinden uzak durmalısınız. Çünkü bu adam sizi mutsuz edecektir.

Onlar genellikle geç yaşlarda evlenirler. Bazıları erken evlenebilir, aceleye getirebilir, ama genellikle Kova burcu erkeği yasak ilişkilere meyillidir. Bu nedenle, evlilikleri hüsranla sonuçlanabilir ve ayrılıklarla karşılaşabilirler. Kova burcu erkeği sürekli olarak farklı kadınlarla birlikte olmak ister, onları kendine bağlamaya çalışır. Bu onun için farklı kültürleri keşfetmek gibidir. Her kadını kendisine bir öğretmen olarak seçer.

Kova burcu erkeği ile evlenirseniz zor günleriniz olabilir. Ama bu adamın hiç monoton olmadığını da belirtelim. Sürekli farklı şeylerle ilgilendiği için monoton değildir. Kova burcu erkeği sizi bir yandan çok mutlu ederken, bir yandan da çok üzülmenize neden olabilir. Bununla birlikte, fikirleri için savaşırken, sürekli kendini destekleyecek ve yanında olan bir kadın isteyeceğini de unutmamanız gerekir.

Kova burcu erkeğinin özellikleri arasında yer alan babalık ise oldukça iyidir. Çocukları kendilerinin hem bir parçası; hem de gelecekleri olduğu için onlarla çok iyi ilgilenirler. Bu adam çocuğunu, bilgilerini gelecek nesillere aktarmak için bir araç olarak kullanabilir. Ancak, bu, eski fikirleri çocuğuna dayatacağı anlamına da gelmez. Aksine, çocuğunu modası geçmiş fikirlerden uzak yetiştirir. Despot bir baba olmayıp, genellikle çocuğu ile arkadaş gibi olur ve bu durum çocuğun kişiliğinin gelişmesini sağlar. Ama bazen sabit fikirli olabilir. Çocuğuna asla bebek muamelesi yapmaz. Onun bir birey olduğunun farkındadır ve bunu ona da hissettirir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.