Yay Burcu Aşk Hayatı


Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu aşk hayatı ve Yay burcu evlilik hayatı hakkında bilgileri aktaracağımız ilerleyen bölümlerde, Yay burcunu yakından tanıyacaksınız. Bir Yay burcu ile gerçekten çıkmak ya da evlenmek isteyip istemediğinizden daha emin olabileceksiniz. Bununla birlikte, burçların özellikleri kişiler için farklılık da gösterebilmektedir. Sadece 12 burç ve milyarlarca insan olduğunu düşünecek olursak, doğum haritasının önemini rahatlıkla anlayabiliriz.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Burçların özellikleri arasında Yay burcundan söz ederken, etraflarında heyecan veren ve enerjik kişiler olarak bilindiklerini belirtmemiz gerekir. Çapkın, aynı zamanda da cesur olan Yay burcu insanı, birlikte olduğu insana düşüncelerini açık dille ifade etmekte zorlanmaz ve kendini ona adamaktan da çekinmez. Bir insanı beğenirse, onu elde etmek için ne gerekiyorsa yapar. İlişki istediği aşamaya geldiğinde ise duygularını rahatlıkla ifade eder. Ve tüm bunları keyifle yapar.

Yay burcu aşk hayatında romantik, sıcak kanlı bir yapıya sahiptir. Ve bir insanla birlikte olacaksa, o insan için hayat artık sıradan değildir. Onlar flörtü çok sever. Siz de cazibesinden etkilenir ve davetini kısa süre içerisinde zaten kabul edersiniz. Geri çevirmeniz gibi bir durum ise çok da mümkün değildir.

Yay burcu aşk hayatında, fiziksel birliktelikleriniz de farklı ve güzel olacaktır. Yay burcu bu anlamda sağlıklı bir anlayış açısına sahiptir. Onu sıkboğaz etmekten kesinlikle kaçınmalısınız. Hazır olduğunda kendini size adayacak olan Yay burcu aşk hayatında sıkıştırılmaktan hoşlanmaz. Zorlamalardan uzak bir denge üzerinde kurmak istedikleri ilişkilerinde, birlikte oldukları insanı hem mantıkları hem de fizikleri ile etkilemekten hoşlanırlar.

Yay Burcu Evlilik Hayatı

Evliliği bir keşif ve duygusal macera olarak nitelendiren Yay burcu evlilik hayatında küçük detaylarla uğraşmaktan hiç hoşlanmaz. İçindeki heyecanı yitirdiği anda, evlilikte problemler de ortaya çıkmaya başlayacaktır. Çok sadık eşler olduklarını bu noktada söyleyebilmemiz doğru olmaz. Eşi ile her işi birlikte yapmaktan zevk almayan Yay burcu genellikle farklı ilgi alanları ile uğraşmayı sever; sonrasında da eşini kıskanır.

Yay burcu evlilik hayatında, geçrekleştirmek istediği hayallerini gerçekleştiremez ise hayal kırıklığına uğrar. Ve bunun tedavisinin de eşi tarafından yapılmasını ister. Çocuk sahibi olmayı seven Yay burcu kadını, evlilikte eşine bağımlı kalmaktan pek hoşlanmaz. Kişiliği onun için çok değerlidir. Yay burcu erkeği ise doğru kadını bulduğuna inandığında, genellikle geç yaşlarda, ama büyük bir coşku ile evlilik masasına oturur.

Yay burcu erkeği, hayatının kadınını bulduğunu düşününce evlenmeyi, mutluluğun ömür boyu garantisi olarak görürç Ama heyecanı bir yerde biter. Ve bunun sonrasında, eşi ve evi ile ilgilenmekten çok hobilerine zaman ayırmaya başlar. Onun ihtiyaçlarını ön planda tutarsanız, ilişkinizin kuvvetlenmesi ihtimali daha yüksektir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.