Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları


Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yengeç burcunun özellikleri kısacaYengeç burcu erkeği, kendisine güvenebileceği bir kadını eş olarak seçmek ister. Bu nedenle, Yengeç burcu erkeğini etkilemek için, ilk olarak size güvenmesini sağlamalısınız. Olgun, anlayışlı, dürüst; aynı zamanda sevecen olmak, Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında yer almaktadır. Genellikle hassas; ve oldukça da duygusal olan bu adamı anlamaktan, anlamaya çalışmaktan başka şansınız yok. Onun için ne hissettiğinizi açık şekilde söyleyin; ve söylemekle de kalmayın, hissettirin. Yengeç burcu erkeğini etkileme yöntemleri arasında, onun mutlu olması için çabalayacağınızı, elinizden gelen her şeyi yapabileceğinizi ona gösterebilmeniz de yer almaktadır.

Bir Yengeç burcu erkeğini etkilemek için onun ailesine de onun kadar değer vermeli, özel günlerde mutlaka arayıp gerekli kutlamaları yapmalısınız. Onun için önemli olan sadece ailesi de değil, milleti; ve toplumsal değerlerdir. Birlikte olacağı insanın da bu değerlere kendisi kadar bağlı olmasını ister. Hatta öyle olduğunu düşünür. Bu nedenle, onu yanıltmamanızı öneriyoruz. Genellikle erkekler, sevgili; ya da eşlerinin, anneleri gibi olmasını istemezler, ama Yengeç burcu erkeği evcimendir. Bu nedenle, ona annesi gibi yaklaşabilirsiniz. Elbette sevgilisi; ya da eşisiniz, bunu ona hissettireceksiniz; ama aynı zamanda onu korumayı, kollamayı, düşünmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Sizi çok sevecek olursa; yani bunu başarabilirseniz, biraz önce onun için önemli olduğunu saydığımız her şeyden çok daha önemli olan siz olursunuz. Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında, onu sürekli desteklemeniz, sorunlarında, problemlerinde yanında olmanız da yer almaktadır. O kendi kabuğunda yaşayan bir erkek, onu kabuğundan çıkartmak ise tamamen sizin elinizde… Onun geçmişine çok fazla takılı kalabileceğini de aklınızda tutun. Anıları sürekli olarak aklında canlı kalacaktır. Bu durum zaman zaman ilginç ruhsal durumları gündeme getirebilir. Ama bunun için ona kızmamalısınız. Kendinizi onun yerine koyun… Onu anlamaya çalışın…

Yengeç burcu erkeğini etkileme yöntemleri arasında, onun, kendisine güvenmesini sağlamak da yer almaktadır. Bunun için, başarısız olduğu konuları değil, aksine başarılarını ona hatırlatmalısınız. Zaman zaman umutsuzluğa düştüğü durumlar olacaktır. Bu gibi durumlarda, sizin onu desteklemeniz, ona çok iyi gelir. Biraz önce belirttiğimiz gibi, ona kadın olduğunuzu hissettirin. Aynı zamanda kibar olun; ve onun, sizin yanınızda huzur bulmasını sağlayın. Duygularına önem verilmesinden hoşlanan Yengeç burcu erkeği, aynı zamanda mantıklıdır da… Ancak siz, mantığından çok duygularına önem verirseniz, bundan daha fazla memnuniyet duyacaktır:

Evcimen olduğunu daha önce de belirttiğimiz Yengeç burcu erkeğini etkilemek için siz de öyle olduğunuzu, aile, evlilik; ve çocuk konularına ne kadar önem verdiğinizi hissettirin. Sadece bu bile, sizi onunla nikah masasına götürebilir. Ona ne kadar güvendiğinizi, onunla gelecekte ne kadar mutlu olabileceğinizi hayal ettiğinizi ona anlatın. Bu durum onda da olumlu etki yaratacak, size karşı kendisine güvenmesini sağlayacaktır. Zaman zaman ailesi ile arasında problemler olursa, bu konuda onu destekleyin. Fakat ona asla, ailesini kötülemek gibi bir hata yapmayın. Annesiyle iyi anlaşmanız hoşuna gidecektir. Ama annesi; ve Yengeç burcu erkeği arasında kaldığınızda, onu seçin. Geçen zamanda, size daha fazla bağlanacağını göreceksiniz…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.