Yengeç Burcunun Özellikleri Kısaca


Yengeç Burcunun Özellikleri Kısaca

Yengeç burcunun özellikleri kısaca

Yengeç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcunun özelliklerinden söz ederken ilk olarak çelişkili yapılarından bahsetmek gerekir. Yardımseverdirler. Arkadaş canlısı kişiliklerinin yanında sıcak kanlı, ve sempatik olan Yengeç burcu, gülmeyi de sever. İnsanların can yoldaşı olabilecek nitelikteki Yengeç burcu duygusal bir karakterdir. Öyle ki, onu tam olarak tanımayanlar, melankolik olduklarını, bu nedenle çok fazla acı çektiğini de düşünebilirler. İnsanları anlamak, ve onlarla özenle ilgilenmenin de, Yengeç burcunun özellikleri kısaca anlatılırken mutlaka belirtilmesi gerekir.

Hem mantığı, hem de duyguları ile hareket eden bu burç için hangisinin daha ağır bastığını sorarsanız da, duygulardan söz etmemiz doğru olur. Kendilerini dışarıdan daima korumaya yönelik sert bir kabuğu olan Yengeç burcu aynı zamanda duyarlı, ruhen yumuşak bir karakterdedir de… Her zaman olmasa da, insanlara karşı gereksiz bir güven, ve bazen de çok usta olunan işlerde dahi bilgisizlik durumu ortaya çıkabilmektedir. Bu etkiler, Yengeç burcunu yöneten Ay’dan kaynaklanmaktadır.

Yengeç burcunun özellikleri nelerdir derseniz, bilgileri aktarmaya devam ettiğimizde, en iyi aşçıların bu burçtan çıktığını belirtebiliriz. Çok ilgili dost olmalarının da yanında ağzı sıkı kişiliktedirler. Bu ketumluk, bazen iş yaşamında, çevresel problemlerin gündeme gelmesine neden olabilmektedir. Aşk ise, Yengeç burcu insanına her şeyi yaptırabilir. Eğer bir Yengeç aşıksa, yapamayacağı hiç bir şey yoktur…

Birlikte çalıştığı kişilerle yakın arkadaşlıklar kurabilen Yengeç burcunun özellikleri arasında zaman zaman huysuz olmak, ve insanlara az güvenmek de yer alır, güvenin fazlası gibi azının da tehlike çanlarını çaldıracağı unutulmamalıdır. Yakın oldukları kişilere huysuzluk da yapmamaları gerektiğini belirtmeliyiz. Zaman zaman Yengeç burcu mensupları tembellik de edebilir, ve bununla birlikte, hayal dünyalarında yaşamaya meyil edebilirler.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.