1 Şubat – 8 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları


1 Şubat – 8 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: 1 Şubat – 8 Şubat haftalık burç yorumlarına göre, haftanın ilk günlerinde, kendi çıkarlarınızı korumak yönündeki istek, ve arzularınızı gerçekleştirmeye çalışacak, tabiri caizse biraz bencil olacaksınız. Karşı cins ile bedensel ilişki, ekonomik gelişmeler; ve sosyal iletişim konusunda iyi olmak, başarıya, ve doyuma ulaşmak ilk hedeflerinizden olacak. Olayların istediğiniz gibi gitmediği zamanlarda, öfkelenebilirsiniz; ama bunun yerine, enerjinizi, işleri nasıl istediğiniz yöne çevirebileceğiniz şeklinde kullanırsanız daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Özellikle Pazar günü dikkat etmeniz gereken konu: mesleki, ve toplumsal konumunuz. Kısıtlanmayı her ne kadar sevmeseniz de sorumlu olduğunuz konular hakkında dikkatli olmalısınız. Vereceğiniz önemli kararlarda bencil olmak yerine, olayın tüm olumlu; ve olumsuz yönlerini düşünmeli; ve buna göre karar vermelisiniz. Aksi halde istemeden yanlış tutumlar sergileyebilirsiniz.

Boğa: Haftalık burç yorumuna göre, özellikle Pazartesi günü, gerek özel hayat, gerek iş ortamında size rakip kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Gerek mesleki, gerekse de toplumsal anlamda istemediğiniz gelişmeler yaşıyor olmanız dolayısı ile sinirlenebilmeniz muhtemel. Tam içinde bulunduğunuz bu dönemde, hayatın size karşı olduğundan şikayetçi de olabilirsiniz. Ancak hafta ortasında işlerinize odaklanabilmeniz çok önemli. Unutmayın, vereceğiniz öfkeli tepkilerin size yararı olmayacaktır; bu anlamda yapmanız gereken mantıklı, ve sağduyulu olmak olacaktır. Hayatınızda, insanlarla iletişim halinde olmaktan kaçınmamanız gereken bu haftada, hedeflerinizin neler olduğunu da algılayabilmelisiniz. Yurt dışı ile bağlantılı eğitim, ya da iş durumunuz söz konusu ise, bağlantılarınızı ince eleyip sık dokumalı, önünüzü görmediğiniz yollara da girmemelisiniz.

İkizler: 1 Şubat – 8 Şubat haftalık burç yorumlarına göre İkizler burcuna bakıldığında, yapmakta olduğunuz işinizle ilgili tutkulu bir çalışma içerisinde olduğunuzu belirtebiliriz. Bu hafta yanınızdaki insanların, sizi destekleyerek cesaret vermesine gereksiniminiz olacak. İhtiyaçlarınızı belirleyerek, maddi – manevi bu yönde hareket edebileceksiniz. Bazı alanlarda, gelişmesini istediğiniz bir takım durumlar söz konusu, ancak bunların gerçekleşmemesi halinde siz rahatsız olabilir, olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz. Hem iş, ve hem de özel yaşantınızda kazanma tutkusunun yoğun olacağı bu haftada, işinize gelen tüm zorlukları aşacak gücü de kendinizde bulabileceksiniz. İletişim halinde olacağınız insanların size bir getirisinin olmaması halinde, iletişimden vazgeçebilmeniz dahi söz konusu. Pazar günü, eş, ve iş ortağı olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizi, özellikle de farklı düşüncelerinizi gözden geçirin, ve orta yol bulmaya çalışın. Aksi halde bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Gerek ev, gerek kişisel gereksinimlerinizi halletmenin ekonomik yollarını bulmaya çalışın.

Yengeç: Haftalık burç yorumuna göre, birlikte olduğunuz insanla aranızdaki tutkunun artması durumu söz konusu. Bununla birlikte, mutlu edilmeyi, sevilmeyi, onun tarafından fark edilip anlaşılabilmeyi de istiyorsunuz. Eğer birlikte olduğunuz insanın sadece kendini düşündüğünü fark ediyor, ne istediğini bilmiyorsanız, her an çekip gidebileceğini düşünüyorsanız, bu durum sizi bu hafta, ilişki anlamında pek de mutlu etmeyecektir. Hatta böyle bir insana katlanmak da istemeyebilirsiniz. Ancak bu hafta sizin yorumunuzda genellikle ilişkiniz ile ilgili konular söz konusu. Eğer birbirinize güveniyor, aynı şeyleri istiyor, ortak paylaşımlarda bulunuyorsanız, güzel günler hafta boyu sizi bekliyor. Ama güven yoksa, ortak paylaşımlar azsa, sıkıntılı dönemlerin de söz konusu olacağını belirtmeden geçmemeliyiz. Pazar günü, iş, aile, ve toplumsal ilişkilerinizi ciddi şekilde ele almanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Aslan: İsteklerinizi gerçekleştirmek için ne yapmanız gerektiğini düşüneceğiniz bir dönemdesiniz. Sizi baskılayan her şeyden uzak olmak isteyeceğiniz bu dönemde, eğer mutlu olmadığınız bir ilişkiniz varsa, ya da hayatınızda kimse yoksa, neden çabaladığınızı düşünebilirsiniz. Günlük hayat, iş, hatta sağlık anlamında fikir birliği sağlayamadığınız insanlarla iletişim içerisinde olmanız gerekebilir. Bu noktada, insanlara tölerans göstermesi gerekenin siz olduğunuzu unutmamalısınız. Aileniz; ya da diğer insanların size karşı sergiledikleri olumlu tavırlar, hafta içerisinde rahatlamanızı sağlayabilir. Hafta ortasına doğru, ilişki anlamında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, ve bu durum rahat nefes almanızı sağlayabilir. Sorunlu bir birlikteliğiniz varsa, özellikle hafta sonu bu anlamda dikkatli olmalı, neyin sizin için sorun olduğunu incelemelisiniz. Sakin olmak, ve bilinçli olarak problemleri ele almak, yapmanız gereken en önemli şeylerin başında gelmektedir.

Başak: Başak burcu haftalık burç yorumuna derin düşünceler hakim. Tutku, ve arzu da yoğun şekilde davranışlara yansımakta. İletişimde olduğunuz insanların sizi dinlemesini isteyeceğiniz bu haftada aynı zamanda, sizin isteklerinizi kabul etmelerini de bekleyeceksiniz. Girişimlerinizin olumlu sonuç almasını hedefleyeceğiniz bu haftada, işler istediğiniz gibi gitmediği takdirde canınız oldukça sıkılacak. Çarşamba günü itibari ile, iş, ve sağlık konuları ile ilgilenmeniz gerekebilecek. Aşk için olumlu bir haftadasınız. Görüşüp konuştuğunuz kişiye her ne söylerseniz, bunun arkasında duracaksınız, ancak aynı şeyi ondan da bekleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Hafta sonu ise, hem aşk, ve hem de maddi durumunuzu gözden geçirmeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Özellikle sorunlu bir birlikteliğiniz varsa, bu sorunların gündeme taşınacağını belirtmeden geçmemeliyiz.

Terazi: Maddi açıdan rahatlayacağınız, ve isteklerinizi kabul ettirebileceğiniz kazançlı bir hafta sizi bekliyor. Tutkularınız var, ve bu hafta, bu tutkular konusunda, kontrolü tamamen elinizde tutacağınız bir dönemdesiniz. Ancak Terazi burcu iseniz, bu hafta bir mücadele içerisinde olacağınızı da belirtmeliyiz. Bu hafta, hayatın size karşı adaletli olmadığını düşünebilir, insanlara kızıp kırılabilirsiniz. Ancak her şeye rağmen kendi çıkarlarınızı ön planda tutacağınızı da belirtmemiz gerekiyor. İnsan içi ilişkiler; ve aile içerisinde, zaman zaman zorlanacağınız durumlar yaşaabilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü, maddi anlamda işlerinizi yoluna koyabileceğiniz, aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün olacak. Hafta sonu, özellikle iletişim konusunda dikkatli olmanızın gerekli olduğu bir dönem. Bu anlamda, her ne karar verecek olursanız olun, mutlaka enine boyuna düşünmelisiniz.

Akrep: Haftalık burç yorumlarına göre, Akrep burcu olarak, isteklerinizi elde etme konusunda kararlı, ve azimli olacağınız bir dönemdesiniz. Ama, bazı zamanlar, size engel olmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz; hatta aileniz bile bu anlamda karşınıza çıkabilir. Bu gibi durumlarda onlara sert tepkiler verebilmeniz, bu hayatın size ait olduğunu; ve verilecek kararları sadece sizin vereceğinizi söyleyebilirsiniz. Bu hafta daha çok, aile ve yakınlar ile, ve maddi durumlarla ilgileneceksiniz. Özel nedenlerden dolayı, ya da iş ile ilgili yolculuklar, ve görüşmeler yapmanız gerekebilir. Olayları, karışık durumları daha derli toplu hale getirebilmek adına sorumluluk üstlenebileceğiniz bir haftadasınız. Hafta sonu, ev, ve aile ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz, ve bu sorunlarda kendinizden taviz vermeye de niyetiniz pek olmayabilir. Ama unutmayın, keskin sirke küpüne zarar. Acele karar vermek ne size, ne de diğerlerine olumlu geri dönüşler sağlamayabilir.

Yay: İşinizle ilgili tutku, arzu, ve hırslarınızın yoğun olduğu bir haftadasınız. İnsanlarla olan iletişiminizde, onlara taviz vermek istemediğiniz bir dönemdesiniz. Bulunduğunuz durum, ve pozisyon dolayısı ile halinizden pek de memnun değilsiniz; ve bu sizin canınızın sıkılmasına neden oluyor. Bu sebepten dolayı bu hafta çıkış yolları aramanız söz konusu olacak. Bu şekilde devam ederseniz hedeflerinize ulaşamayacağınızı düşünebilirsiniz; ama her şeyin öncesinde sakin olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bir takım maddi gereksinimleriniz var; ihtiyaçlarınızın da söz konusu olacağı bu haftada, maddi konularla zaman harcayacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Özellikle hafta sonuna yakın dönemde, dikkatli harcama yapmalı, bütçenizi zorlamamalısınız. Eğer gündemde yeni bir insanla tanışma durumu varsa, onu iyi değerlendirmeniz gerektiğini de belirtmeliyiz.

Oğlak: Haftalık burç yorumlarınıza göre bu hafta ne istediğinizi biliyor, ve bunu ifade etmekte de zorlanmıyorsunuz. Zamanınızı çaldığını düşündüğünüz, size bir faydası, kazancı olmayan insanlarla uzak mesafeli iletişim kuracağınızı görebiliyoruz. Azla yetinmeye gücünüzün kalmadığı bu haftada, sizi maddi anlamda zorlayan şeylere tahammül edemeyeceğinizi görmeye başlayacaksınız. Ancak, girişimlerinizde güçlü konumda olacağınızı da belirtmeden geçmemeliyiz. İnsanları etkileyebilme konusunda oldukça başarılısınız. Bu hafta, hem özel nedenler, hem de iş sebeplerinden dolayı görüşmeler yapabilirsiniz. Bol alışveriş yapabileceğiniz bu haftada, hem kendi gereksinimlerinizi, hem de evinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracaksınız. Hafta sonu yaklaştığında, ev, ve aile ile ilgili konularda baskın tutum sergileyeceksiniz; ama atacağınız her adımda dikkatli olmanızda yarar var.

Kova: İşinizle ilgili tutkularınızın yüksek olacağı bu haftada, her zamankinden daha başarılı olmak isteyeceksiniz. Derin düşüncelere dalabileceğiniz bu haftada, eğer işinizde size sunulan şartlar sizi mutlu etmiyorsa, artık bu işe katlanamayacağınızı düşünebilirsiniz. Öyle ki, “yetti artık” diyerek işten çıkmak isteyebileceğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz, hatta kendinizi gösterebileceğiniz yeni bir iş de arayabilirsiniz. Ama unutmamanız gereken nokta, aklınıza estiği gibi hareket etmenin herkesten çok size zararının dokunacağıdır. Evet, güçlü bir dönemdesiniz, ama bilmediğiniz konularda başarı elde edemezsiniz. Bu nedenle, sabırlı olmayı, ve akıllı hareket etmeyi tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Hafta sonunda, bazı şeyleri gözden geçirmeniz gerekebilir ki bu durum iş, ilişki, ya da yaşanan her şey olabilir. Yeni adımlar atmadan önce çok iyi düşünmeniz önerilmektedir.

Balık: Bu hafta, kimin, sizin hakkınızda ne düşündüğünün hiç bir önemi olmayacak. İnsanların sizi önemli bulmaları, özel bir yerlere koymaları hoşunuza gidiyor; ama onlardan ne istediğinizi söylemek yerine, kendilerinin anlamasını bekliyorsunuz. Ancak herkesin şifre çözme yeteneği gelişmemiş olabileceğinden, her zaman isteğiniz yerine getirilemeyebiliyor; ve bu durum da sizin isyanları oynamanıza sebep oluyor. Unutmayın, istediğiniz şeyler ne olursa olsun, elde edebilmek için herkesten önce sizin çaba sarf etmeniz gerekiyor. Boşuna dememişler: dökme suyla değirmen dönmez… Zaten hafta ortasına doğru bunu siz de fark edebilecek, ve girişimde bulunabileceksiniz; hem de hem maddi, hem de özel anlamda… Hafta sonu, maddi konularda şapkanızı önünüze koymanızın gerektiği bir döneme girmiş olacaksınız. Yenilikleri ne kadar severseniz sevin, geçmiş tecrübelerden mutlaka ders almanız gerektiğini unutmayın.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.