11 Ocak – 18 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları


11 Ocak – 18 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: Koç burcu haftalık burç yorumlarına göre, bu hafta, 2016’da neleri hedefliyor, ne için karar vermeye çalışıyorsa… bunların planlama işi ile uğraşacak. Aslında Koç burcu olarak bu hafta güçlü bir dönemdesiniz. Ama öyle zamanlar gelecek ki, siz, kendinize şaşıracak şekilde, olaylara karşı isyan etmeye başlayacaksınız. Bu isyanların sizi yolunuzdan şaşırtmamasına dikkat etmelisiniz. Koç burcu haftalık burç yorumunun başında belirtmiş olduğumuz, planlayacağınız hedeflerinize, bu hafta özellikle sahip olacağınız gücü eklerseniz, bu durumun sizin için çok olumlu sonuçlar getireceğini belirtmeliyiz. Bu hafta Koç burcu olarak bazı zamanlar, geçmişinize de dönüp bakacaksınız, ama bu bir geçmişe özlemden çok, gelecek için olumlandırma seansı gibi olacak. Yaptığınız hatalarınızı görürseniz, geleceğinize daha iyi yatırımlar yapabileceksiniz. 12 Ocak 2016 Salı günü, iletişimde şaşıracağınız şeyler de yaşayabilirsiniz. Eğer yurtdışında yaşayan bir yakınınız varsa ona dikkat edin, çünkü size bir desteği olacak, ve bu destek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

Boğa: 11 Ocak – 18 Ocak 2016 haftası için Boğa burcu haftalık burç yorumuna baktığımızda, bazı gelişmelerde yavaşlamaların söz konusu olabileceğini görüyoruz. Ancak bu sizin için daha iyi olacak. Bir durup, geçtiğimiz dönemleri gözden geçirmeniz, bu hafta sizin için daha sağlıklı bir adım olacaktır. Siz, ya da çok yakınınız ile ilgili, iş, ya da parasal anlamda güzel gelişmeler yaşanacak, ve bu hafta bu durum sizi çok memnun edecek. Eğer evliyseniz eşinizin işleri; ya da ortağınız varsa onun desteği, patronunuzun gayreti… gibi olumlu durumlardan herhangi biri gerçekleşebilir. Kökleşmiş fikirlerinizde değişimler bu hafta söz konusu olabilir. Değişime, yurt dışı, ya da yabancı insanlarla ilgili düşünceleriniz de dahil olabilir; ve siz bu nedenle ani çıkışlar yapabilirsiniz. Ama bu çıkışların sizin için olumsuz sonuçlar da doğurabileceğini düşünerek, sakin olmanızı öneriyoruz.

İkizler: İkizler burcu haftalık burç yorumlarına göre, bu dönem sizin, çok önemli değişim; ve dönüşümler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Sabrınızın denendiği bir dönem içerisinde olduğunuzu unutmadan, adımlarınızı buna göre atmaya özen göstermelisiniz. İçinizde huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir dönemde olmakla bu huzursuzluğun nedeninin, değişmek istemeniz, ancak hayallerinizi bir türlü gerçeğe dönüştürememeniz olduğunu bilmelisiniz. Tek isteğiniz, artık düşüncelerinizin hayata geçmesine olan ihtiyacınız. Sabır denemelerine tabii tutulduğunuz bu dönemde, eğer sakin olmayı başarabilir, ve bu sınavı geçerseniz, güzel şeyler yaşayacaksınız. Sevgiliniz, ya da eşinizden sıradışı, beklemediğiniz hareket; ve davranışlar görebilirsiniz; ve sizi bu da mutlu edebilir. Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bu haftada, sosyal ortamınızda değişimler de söz konusu…

Yengeç: Yengeç burcu bu hafta planlarını kararlılık içerisinde gerçekleştirme hedefine yönelecek. Ancak insanlarla olan iletişiminizde, sizi üzebilecek bir dönemde olduğunuzu belirtmeliyiz. Bunu atlatabilmek adına, adımlarınızı, kararlarınıza, ve kişiliğinize uygun şekilde atmalısınız. Kendinize güvenmeniz gereken bir hafta 11 Ocak – 18 Ocak 2016 haftası… Tüm bunlara ek olarak, bazı şeyleri paylaşmaktansa, içinizde biriktirdiğiniz de bir gerçek; özellikle duygular yönünde oluşan bu birikim nedeniyle, siz, her zamankinden daha sessiz; ve olaylar karşısında daha pasif olabilirsiniz. Eğer bu birikimlerin, sizin yaşamınızda patlama olarak sonlanmasını, olumsuza dönmesini istemiyorsanız bu hafta, kendinizi olabildiğince çok, işinize vermeye özen göstermelisiniz.

Aslan: Haftalık burç yorumuna baktığımızda, Aslan burcunun bu hafta, hayatında işini, yaşam şeklini yoluna koymak, daha düzenli olmak adına itici bir güç hissedeceğini belirtebiliriz. Bu hafta, aslında şimdiye kadar var olan, ama sizin önemsemediğiniz ayrıntılar karşınıza öyle bir çıkacak ki, siz hayatınıza, bu ayrıntıları kendinize göre yapılandırmadan devam dahi edemeyeceksiniz; ve bu durum, çözümlenmesi gereken problemleri karşınıza çıkartacak. Gündelik yaşadığınız şeylerde, üzerinize düşen görevleri, çekinmeden, üşenmeden yerine getirebilmeniz mümkün olacak. Sizin kalıplarınız var; ama bu kalıplardan çıkmak için bu hafta, hiç çaba harcamanıza gerek kalmayacak, ani değişimler yaşayıp, düşüncelerinizi hemen uygulamaya koyabileceksiniz. Bu hafta seyahatler de yapmanızın gerekebileceği bir dönem; ama bu seyahatlerden kaçınmamanızı öneriyoruz…

Başak: Gerek kendinizi, gerekse de çevrenizi çok fazla eleştiriyorsunuz. Bu hafta bunu bir kenara bırakmanızı öneriyoruz. Gücünüzü toplayabileceğiniz bir haftadasınız, ve bu nedenle, hayattan, dahası insanlardan ne istediğinizi; ne beklediğinizi gösterebileceğiniz bir dönem yaşamaktasınız. Eğer hoşlandığınız bir insan varsa, ya da birlikte olduğunuz kişiye söyleyemedikleriniz… bu hafta rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Kararlı, ve kararlarınızda inatçı olabileceğiniz bu hafta, duygulardan çok mantığın ön planda olmasını isteyeceksiniz. Korkularınızdan kurtulun, ve isteklerinize doğru adım adım ilerlemenin mutluluğunu yaşayın. Ailenizden sürpriz yardımlar alabileceğiniz bir haftadasınız.

Terazi: Ailenizle, ve yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz; ama yine de bu hafta, olayların istediğiniz gibi gelişmesi söz konusu olacak. Sabırlı; ve kararlı olacağınız bu haftada, olaylar karşısında memnun kalacağınız sonuçlar elde edebileceksiniz. Kardeşler; ve yakın çevreden alınacak sürpriz desteklerle mutlu olacak, daha başarılı adımlar atabileceksiniz. Tüm bunlar, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Akrep: Uzun zamandan bu yana, yapmak istediğiniz önemli bir görüşme var. Bu hafta bunu yapabileceğiniz bir dönemde olmakla birlikte, tutumunuzun sert değil, yumuşak olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Konuşmalarınızla insanları korkutmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızda daha farklı şeyler yapmak istediğiniz bu dönemde, görüşmelerinizin sizi, hedeflerinize ulaştırabileceğini belirtmeliyiz. Kararlı, ve sabırlı olmanızın gerektiği bu dönemde, eğer işleriniz olmuyorsa, tutumunuzu biraz daha yumuşatmanın, size yarar sağlayacağını belirtmeden geçmemeliyiz.

Yay: Haftalık burç yorumlarına göre Yay burcu, yeteneklerini ortaya koyabileceği, kendi olmak için emşn adımlar atabileceği, değişimi yaşayacağı bir haftada bulunuyor. Zaman zaman, yeteneklerinizi ortaya koyabilmek adına sabırsızlandığınız bir dönem, ve bu durumun, yapabileceğiniz şeyleri olumsuza çevirebileceğini unutmamalısınız. Eğer biraz çabalar; ve gerektiği kadar çalışırsanız, sabrın sizinle olacağını bilmelisiniz. Başarılı olabilmek içşin sabırlı olmalı, ve biraz da değişmelisiniz… Bu, herkesten önce sizi mutlu eder.

Oğlak: Güçlü olduğunuz bir haftadasınız. Ve bunun farkındasınız. Bu durum sizin, gücünüzü kullanma isteğinizi yoğun şekilde gündeme getirecek, ama unutmayın ki bu durum sizin zaman zaman zorluklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saplantılardan, ve olaylara tek bir hedefte yoğunlaşmaya çalışmaktan kaçınmalısınız. Kendinizi, yeniliklere açık hale getirmelisiniz. Bu dönem, geçmişte yaşadıklarına özlem de duyabilecek olan Oğlak burcu, bunu kısa zamanda atlatacaktır.

Kova: Hislerinizin çok güçlü olduğu bir dönemdesiniz, üçüncü gözünüz açık, ve etrafınızda neler olup bittiğinin de olaukça farkındasınız. Hayal gücünüz de çok geniş, bu durum ise zaman zaman kendinizi yanlış yönlendirmenize neden olabilecek nitelikte. Ancak bu dönemde, kurduğunuz hayallerinizi, isteklerinizi, hedeflerinizi, somutlaştirmanız gereken her şeyi olumlu şekilde değerlendirebileceksiniz. Her şeyin daha fazlasını, daha iyisini yapabileceğiniz bu dönemde, elle tutulabilir sonuçlara ulaşabilmeniz çok kolay olacaktır.

Balık: Geleceğinizi etkileyecek olaylara bu hafta daha planlı, daha programlı şekilde yaklaşmayı isteyebileceksiniz. Etrafınızdaki insanlar da size bu konuda destek olabilir; hatta sizinle birlikte ilerleyebilirler. Olumlu sonuçlar elde etmek istiyorsanız, hem kendinizi; hem de çevrenizi düşünerek adım atmanızda yarar var. Hem içerisinde bulunduğunuz ortamı, hem de geleceğinizi yönlendirme kapasitesine sahipsiniz. Zaman zaman maddi anlamda; ve iş ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ama unutmamalısınız ki, bu dönem, tüm bunları rahatlıkla aşabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.