14 Aralık – 21 Aralık Haftalık Burç Yorumları


14 Aralık – 21 Aralık Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: Haftalık burç yorumları 14 Aralık – 21 Aralık döneminde Koç burcu, hem çalıştığı işte; hem de çalıştığı kişilerle, her zamankinden daha fazla rekabet edebilecek. Bu hafta Koç burcu için bir enerji artışı söz konusu, ama bunu olumlu şekilde değerlendirebilmek için daha çok spor ile ilgilenmelerini öneriyoruz. Unutmamalısınız, bazı insanların düşünceleri kolay değişmez, ve siz de her zaman haklı olmayabilirsiniz. Bu nedenle, hem insanları değiştirmekten, hem de konular üzerinde iddialaşmaktan kaçınmalısınız.

Koç burcu haftalık burç yorumunda üzerinde durmamız gereken bir diğer konu da, aile ile zaman geçirmek için bir bahaneye gerek olmadığıdır. Ne zaman onlarla zaman geçirmeye ihtiyacınız olduğunu düşünürseniz, onların yanında olmalısınız. Hayal kurmaktan kaçının, gerçekçilik bu hafta edineceğiniz önemli bir prensip olmalı. Evliyseniz eşinize, çocuğunuz varsa çocuğunuza, bu hafta her zamankinden daha çok önem vermeli, onlarla olan iletişiminizi kuvvetlendirmeye çalışmalısınız.

Boğa: 14 Aralık – 21 Aralık haftalık burç yorumunda Boğa burcuna geldiğimizde, bu hafta kaybedilecek bazı fırsatlardan söz etmemiz gerekecektir. Kaçırmak istemediğiniz fırsatlar size sunulduğunda, hem doğru zamanda harekete geçmeli, hem de kararlarınızı uygulama konusunda istikrarlı olmalısınız. Bu hususlarda dikkatli olursanız, fırsatlarıo kaçırmamış olursunuz. Aranızın bozuk olduğu insanlar varsa, ya da iş ortamında alış – verişi kestiğiniz kişi, ya da firmalar varsa, bu anlamda problemlerinizi çözebilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta, iş için önemli kişilerle önemli görüşmeler yapacak; ve bu görüşmelerde daha kararlı, ve dayanıklı olacak. Bu anlamda kazanılacak başarılar söz konusu. Sağlıkla ilgili önemli problemleriniz bulunmuyor olsa da, kış aylarının soğuk, ve tutarsız yağışlı havasını da dikkate alarak, ses telleri, ve boğaz ile ilgili sorunlara karşı dikkatli olmanızı önerebiliriz.

İkizler: Haftalık burç yorumlarda İkizler burcuna geldiğimizde, düşüncelerinizin olumsuz, katı olmasından kaçınmanız gerektiğini belirterek haftalık burç yorumlarımıza devam etmeliyiz. Birlikte olduğunuz insanla, yapmış olduğunuz harcamalar konusunda konuşmaktan kaçının. Her zaman romantik olamayacağınızı da unutmayın, ama bu anlamda kesinlikle rol yapmayın. Açık sözlü olmayı tercih edin.

Sağlık ile ilgili önemli sorunlarınız bulunmuyor, ama zihninizi gereksiz yere yormaktan da kaçınmanız gerektiğini unutmamalısınız. İkizler burcu olarak bu hafta en çok ilgilenmeniz gereken konular aşk; ve ilişkiler olacak. Daha çok sosyal olmayı, dış ortama açılıp, kalabalık içerisinde hobilerinizi gerçekleştirmeyi isteyeceksiniz. Bu hafta duygusal anlamda oldukça tutkulusunuz. Öyle ki, insanların gözü önünde yaşamaktan kaçınmayacağınız ortamlar oluşabilecek…

Yengeç: Yengeç burcunun haftalık burç yorumunda, stresli bir haftanın kendilerini beklediğini belirtmeliyiz. Kararsız; ve dengesiz tutumlar sergilemekten bu hafta kesinlikle kaçınmalısınız. Hareketlerinizde tutarlı olmanın yanında, insanlara karşı önyargılı tavırlar sergilemekten kaçınmanız gerektiğini de belirtmeliyiz. Birlikte iş yaptığınız insanlarla daha kolay rekabet; ve mücadele edebileceğiniz bir haftadasınız.

Sahip olduğunuz enerjiyi olumlu yönde kullanabilmek adına sportif faaliyetlere yönelmeniz söz konusu olabilir, ve bunu isteyebilirsiniz. Yengeç burcu olarak, 14 Aralık – 21 Aralık 2015 haftasında, kimse ile iddialaşmamalısınız. Bununla birlikte, düşüncelerinizde de her zaman haklı olamayacağınızı unutmamalı, sabit tavırlar sergilemektense değişime açık olmayı seçmelisiniz.

Aslan: Hayallerin arkasına sığınmak bu hafta Aslan burcunu kurtarmayacak. Bu nedenle, olabildiğince gerçekçi olmalısınız. Bunun yanında, ailenin, her zaman en yakın dosttan dahi daha yakın olacağını unutmadan, ihtiyaç duyduğunuz anlarda ailenizden destek istemekten çekinmemelisiniz. Eğer bu hafta, hem huzurlu, hem de özgür hissetmek istiyorsanız, sosyal yaşama, özellikle spor, ve yaratıcı etkinliklerle uğraşabileceğiniz aktivitelere zaman ayırmalısınız.

Kurmuş olduğunuz ortaklıklarınız varsa, Aslan burcu olarak bu hafta dengeli çalışma, ve orta yolu bulma konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, bozulmasını istemediğiniz işleriniz konusunda daha dikkatli olmanızı önerebiliriz.

Başak: Ortak olduğunuz işlerde bu hafta, hem işinize devam etmek, hem de o işte dengeyi kurmak zor olmayacak. Bu nedenle haftalık burç yorumumuza, iş hayatında dikkatli olmanız yönündeki uyarı ile başlamak isteriz. Eğer elinize geçecek fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, hem doğru zamanda hareket etmeli, hem de kararlarınızda istikrarlı olmalısınız.

İş hayatınızda eğer bazı konulara dikkat ederseniz, sizin için tatmin edici sonuçlar elde edebileceksiniz. Örneğin, önemli kişilerle yapacağınız iş görüşmeleriniz varsa, mutlaka kararlı olmalı, ve ne istediğinizi bilerek, dayanıklı şekilde ilerlemelisiniz.

Terazi: Haftalık burç yorumlarında en şanslı burçlardan birisi Terazi… Kazançları, gelirleri bu hafta bol olacak olan Terazi’ler bunu hem şanslarına, hem de biraz fazla da olsa çalışmalarına borçlular. Bu hafta bakımlı olmanız gereken bir haftadasınız. Bu anlamda hem kendinizin, hem de çalıştığınız işin görünümünü güzelleştirmek, kazançlarınızın daha da bol olmasını sağlayacaktır.

Birlikte olduğunuz insana karşı aşırı kıskanç tavırlar sergilemekten kaçınmalısınız. Ummadığınız şeyler karşınıza sürpriz olarak çıkabilir, ve bu sürprizlerin sonunda da ani kararlar alabilirsiniz. Terazi burcu olup, eğer bir ilişkiyi devam ettiriyorsanız, ya evlenme kararı alacaksınız; ya da ilişkinizi bitirme yönünde adım atabileceksiniz.

Akrep: Akrep burcu haftalık burç yorumunda, yeni insanlar, ve yabancı kültürlerin tanınabileceğini görüyoruz. Yurtdışı ile ilgili iş yapıyorsanız, bu hafta daha fazla fırsat elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bununla birlikte, kişisel gelişimin de bu hafta sizin için daha fazla önem kazanacağını, ve bu anlamda farklı etkinlik; ve eğitimlere dahil olabileceğinizi belirtebiliriz.

İş konusunda çok önemli değişimler yapabileceğiniz bu hafta, gerek vizyon, gerek inanç, gerekse de felsefenizde önemli değişimlere imza atabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde ses telleriniz, ve boğazınız ile ilgili bir problem olmamasına dikkat ederseniz, bunun dışında başka bir sağlık sorunu ile karşılaşmayacaksınız.

Yay: İş konusunda insanlarla iletişiminizin artacağı, daha aktif bir hafta Yay burcunu beklemekte. Haftalık burç yorumlarına göre Yay burcunun gündemi bu hafta, aşk, ve ilişkiler konusunda olabilir. Eğer yeni bir aşk arayışı içerisinde iseniz, katılacağınız sosyal bir ortamda bu kişiyi bulabilirsiniz; kim bilir bu ortam belki de bir arkadaş davetidir… Başlayacağınız ilişki kalıcı bir birliktelik olabilir. Bununla birlikte, bir ilişkisi olanlar da bu hafta ayrılıklar yaşayabilirler.

Bu hafta Yay burcu olarak kendinizi bir kere daha tanıyıp, keşfedebileceğiniz bir dönem içerisinde bulunacaksınız. Bilmediğiniz huylarınız, ya da ihtiyaçlarınız olduğunu keşfedebilir; bu doğrultuda gereksinimlerinizi gidermek için çabalayabilirsiniz.

Oğlak: Bu hafta Oğlak burcu için bir yüzleşme haftası olacak. Ama Oğlak burcunun yüzleşeceği kişi de yine kendisi olacak. İç dünyası, korkuları, endişeleri… Oğlak burcunun yüzleşeceği duygular olarak karşısına çıkacak; ve bu duygularla hesaplaşacak. Bunun sonrasında ise daha iyi, ve mutlu günler sizi bekleyecek.

Oğlak burcu olarak bu hafta dikkatli olmanız gereken konu, insanları değiştirmeye çalışmaktan kaçınmak, ve bunun yanında, düşünceleriniz konusunda da sabit fikirli şekilde iddialaşmamak. Daha gerçekçi olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu aşamada ailenize her ihtiyacınız olduğunda, onların sizin yanınızda olacağını bilmekten, ve yardım istemekten de çekinmemelisiniz.

Kova: İş ve kariyer anlamında Kova burcunun, haftalık burç yorumlarına göre, verimli olduğunun görüldüğü bir dönem. Geleceğiniz ile ilgili planlarınız varsa, ya da hayatınızda yapmak istediğiniz yön değişiklikleri söz konusu ise, bu hafta tam da harekete geçmeniz gereken bir dönemdesiniz. Tüm bunlar için bir takım toplantılar yapmanız gerekebilir, ama bu toplantılarda, sizden daha üst konumda olan kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabileceğinizi de belirtmeden geçmemeliyiz.

Bu hafta Kova burcu olarak iş, ya da sektör değişimleri de yaşayabilirsiniz. Hem bu konuda, hem de insanlarla olan iletişiminizde, pazarlık, ya da anlaşmalar yaparken mutlaka sakin olun; ve sabırlı davranmaya özen gösterin.

Balık: Haftalık burç yorumu 14 Aralık – 21 Aralık döneminde Balık burcunun, insanlarla, özellikle de iş yaşamındaki kişilerle olan iletişiminde, sözlerini sakınmayacağını görüyoruz. Kariyeriniz ile ilgili yapmak istediğiniz şeyler varsa, bu hafta harekete geçmek isteyebileceksiniz. Siz sadece bu hafta değil, geçen haftalarda da iş konusunda atılım yapmak adına istekliydiniz, ve bu hafta sizin için doğru zaman da olabilir; ancak tüm bunları gerçekleştirirken sakin olmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Harcamalarınızda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Risk almaktan kaçınmalısınız. Çünkü bu hafta Balık burcu olarak maddi anlamda baskı hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.