15 Şubat – 22 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları


15 Şubat – 22 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: 15 Şubat – 22 Şubat haftalık burç yorumlarına göre, 17 Şubat 2016 itibari ile sosyal olarak daha canlı bir döneme gireceksiniz. Arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınız artacak, ve daha özgür olacaksınız. Kültürel yaşamınızın da, sosyalleşmenizle birlikte canlanıp renkleneceğini belirtmeliyiz. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz bu dönemde, gerek iş, gerek özel yaşam ile ilgili farklı bağlantılar da kurabilirsiniz. Fikir alışverişinde bulunup farklı sohbetler edeceğiniz bu hafta içerisinde, insanların yaşamını değerlendirip, buna göre, kendinize nasıl yön vereceğinizi de gözlemleyebilirsiniz. 19 Şubat 2016 itibari ile, içinizde bulunan hayalleri, yazı, söz, resim gibi aktivitelerle dışarı yansıtabilmeniz mümkün olacak. Mistik konularla ilgilenip dua ederek meditasyon yapmanın bu hafta size iyi geleceğini, sizi derinden etkileyen konuları düşünmenizin sizi mutlu edeceğini belirtmemiz gerekmektedir. Zorlandığınız konularda destek almalısınız, bu bir terapi dahi olabilir. Ancak bizim size tavsiyemiz, zorlandığınız konularda çok da derinlere dalmayın, çünkü bu sizin pek işinize yaramayacak.

Boğa: Haftalık burç yorumunuza göre, 17 Şubat itibari ile, kariyerinizde yeniliklere açık olacak, ve ilişkilerinize her zamankinden daha çok değer vereceksiniz. İnsanlarla olan mesafeli ilişkileriniz, sizin burnunuzun büyük olduğunu değil, ciddi bir kişilik yapısına sahip olduğunuzu gösterir. İdealleriniz bu hafta, hem işinizde, hem de içerisinde bulunduğunuz toplumda ön plana çıkıyor. Bu hafta, olabildiğince yeni insanlarla tanışmalı, grup çalışmalarına katılmalı, özellikle iş ortamındaki çevrenizi genişletmelisiniz. İnsanlarla yakın ilişkiler kurmak için akılcı davranmalısınız. Ben bilirim tarzı davranmak yerine, ortama, zamana, kişiye göre davranmak sizin için daha yararlı olacaktır. 19 Şubat itibari ile duygularınızı, hayallerinizi ön plana alacağınız bir döneme gireceksiniz. Soyut çalışmalara bu dönem itibari ile yönelmekle birlikte, sanata, mistik konulara her zamankinden daha çok ilgi duyabilirsiniz. Bu hafta içerisinde iki farklı durum yaşayabilirsiniz: Ya, kendinizden ödün verir, başkaları nasıl yönlendirirse öyle yaşar, onların kurbanı olur; ve küçük bir zorlukta hayata küsersiniz; ya da, hayallerinizi, beceri; ve yeteneklerinizle birleştirir, ve duygularınızın esiri olmadan hayatınıza devam edersiniz. Ama siz, ne yapmak istediğini bilen, gerçeklerin farkında olan, ve bu anlamda, bilmediğiniz sularda yüzmeyecek karakterde insanlarsınız. Bu nedenle eminiz ki bu dönemi en güzel şekilde değerlendireceksiniz.

İkizler: 17 Şubat itibari ile, sizden farklı düşünen insanlarla kültürel etkinliklerde bir arada olabilirsiniz. Sergiler, ve diğer sosyal aktivitelerle birlikte, uzmanlık alanınız olan konular hakkında faaliyetlerde de bulunabilirsiniz. 15 Şubat – 22 Şubat haftalık burç yorumlarına göre, farklı görüş, ve özgür yaklaşımlarınız dolayısı ile, insanlarla aranızda güzel bağların kurulabilmesi mümkündür. Yurt içi, ya da yurt dışı geziler yaparak bu sayede kendinizi geliştirebileceğiniz gibi, hayatınıza dahil edebileceğiniz yeni bir insanla da tanışabilirsiniz. Bu hafta genel olarak ilginç insanlarla tanışacak olsanız da, bu insanlarla olan dostluk bağlarınız genellikle kuvvetli olacaktır. İlgi alanınıza giren konular hakkında insanlardan destek alabilirsiniz, hobileriniz; ve beğendiğiniz konularda kendinizi geliştirme ihtimaliniz de oldukça yüksektir. 19 Şubat itibari ile, iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmamak adına, daha disiplinli çalışmanızı önerebiliriz. Dağınık bir süreç yaşayabilir, hayallere aldanabilir, bazen o denli fedakarlık yaparsınız ki, kendinizi kurban konumuna düşürebilirsiniz. Bu anlamda dikkatli olmanız çok önemlidir. İstediğiniz şeyin ne olduğunu bilmiyorsanız; ve bir hedefiniz yoksa, kaybetme ihtimalinizin yüksek olduğunu belirtmeliyiz. Etki altında kalabilme olasılığınızın yüksek olduğu bu dönemde, verdiğiniz sözleri tutamamanız da muhtemel. Bu nedenle, bu hafta özellikle aklı başında olmak durumundasınız. Bizim bu dönem için siz İkizler burcuna tavsiyemiz: duygularınızı iyi ayarlayın, işiniz ile ilgili gelişmeleri gözlemleyip, adımlarınızı ona göre atın, ve yeteneklerinizi, kendinizi hafife almayın.

Yengeç: 17 Şubat itibari ile, iş ve ortaklıklarınızla ilgili her türlü alışverişinizde etkili bir döneme gireceksiniz. Parasal konularda ise, belirsizlik, ve dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Haftalık burç yorumuna göre Yengeç burcu, rahat bir dönem geçirmek istiyorsa, bağlantıda olduğu kişilerin kimler olduğuna dikkat etmek zorundadır. Sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz bu hafta içerisinde, eğer bir birlikteliğiniz varsa, karşı tarafın çok rahat olduğunu düşünebilir, size karşı sıcak davranmadığından şikayetçi olabilirsiniz. Eşiniz eğer maddi anlamda dikkatli değilse, bu hafta bu durumdan, ondan çok siz etkilenirsiniz. Kendini çok fazla değerli bulan bir partnerin, sizden çok fazla şey beklediğini düşünebilirsiniz. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, ölçülü davranışları tartmanız gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız. Gerek ilişki, gerek ortaklıklarınızda, elinizden geldiğince maddi konulara girmemeli, girmeniz gerektiğinde hakkaniyetten yana olmalı aklı başında durup, haklarınızı korumayı bilmelisiniz. 19 Şubat itibari ile, zorluklara karşı daha dayanıklı olabileceksiniz. Şartlarınızı gözden geçirmeniz gereken bu dönemde, çelişkili, karamsar, ya da alıngan olmaktan elinizden geldiğince kaçının. Resim, müzik, edebiyat… gibi yaratıcı faaliyetlerle ilgilenebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayatı gözden geçirebileceğiniz bu dönemde izlenimleriniz de olabilir. Okuyorsanız ödevlerinizi ihmal etmeyin. Eğer çalışıyorsanız, işlerinizi kendiniz takip edin, ve herkese güvenip de sırlarınızı açık etmeyin. İçinden çıkamadığınız durumları detaylı bir şekilde gözden geçirmek, onu görmezden gelmekten çok daha mantıklı olacaktır.

Aslan: Haftalık burç yorumlarına göre, ilişkinizin nasıl bir kalitede ilerlediğini gözlemleme şansına sahip olacaksınız. Bunun ne anlama geldiğine bakacak olursak: Eğer sorunsuz bir birlikteliğiniz varsa, sevgilinizle aranızda farklı görüşler olsa dahi birbirinize saygı göstereceksiniz. Ama sorunlarınız söz konusu ise, aranızda biraz daha mesafe oluşabilir, partneriniz siz yokmuşsunuz gibi özgür davranıp, bu şekilde kararlar alabilir; ve sizin tutumunuza kayıtsız kalabilir. Sizin ona arkadaş gibi yaklaşmanızı isteyebileceği gibi, sizin de aslında bu süreçte sadece onun tavırlarını izlemeniz önerilmektedir. Sonra yeri geldiğinde konuşmanız daha mantıklıdır. Tüm bunlara karşın, Aslan burcu bu hafta, sürpriz bir birlikteliğe de adım atabilir. Ekonomik konularda hakkınızı daima gözetmeniz gereken bu süreçte, kendinizi korumaya almanız gerektiğini unutmamalısınız. Birlikte olduğunuz insan eğer sizin duygularınızı anlamıyor, her türlü fedakarlığı sizden bekliyorsa, bu kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Vereceğiniz önemli kararları, gerek iş, gerek özel hayatınızda, tüm şartları gözden geçirmeden vermemelisiniz. Ödeyemeyeceğiniz borçları üstlenmek, riskli işlere girmek bu süreçte sizin için hiç de doğru tutum olmayacaktır.

Başak: Birlikte çalıştığınız kişilerle fikir paylaşımlarında bulunacağınız bu dönemde, daha çok sağlığınıza, ve işinize odaklanmanız gerekecek. İşine önem verip, düzenli çalışan siz Başak burcu, baskı altına alınmaktan ise hiç hoşlanmayacaksınız. Her ne kadar işiniz sizin için çok da önemli olsa, unutmamalısınız ki çalışma şartlarının sizi tatmin etmesi gerekmektedir. Size fazladan verilen yük, daha çok çalışma saati, istemediğiniz insanlarla aynı ortamda bulunmak çok da hoşunuza gitmeyebilir. Yine de bu duruma katlanmak için çabaladığınızda ise yorulabilirsiniz. Eğer işinize yeni başladıysanız, alışma sürecinde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni, şartların, sizin isteklerinize uymamasından kaynaklanmaktadır. 19 Şubat itibari ile, güzel bir ilişki; ya da ömürlük bir evliliği arzulayacaksınız. Eğer bir ilişkiniz varsa, ama problemli ise, karşı taraf sizi sürekli üzüyor, her türlü fedakarlığı sizden bekliyorsa, bu dönemde gerçekçi düşünerek, ilişkinizin durumunu gözden geçirebilmeniz söz konusu olabilir. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, bu dönemde karşınıza bir insan çıkacak, ve onun nasıl bir kişilikte olduğunu gözlemleyerek, ilişki durumunda nasıl olacağı hakkında fikir sahibi olmaya çalışacaksınız. Ama eğer güzel bir birlikteliğiniz varsa, bu birlikteliğin keyfini ikiniz birlikte, bu dönemde çıkartacaksınız. Geçmişte kalmış, ancak hala unutamadığınız bir ilişkiniz varsa, bu dönemde bu ilişkiyi düşünecek, ama geleceğin sizin için olduğunun farkına vararak, buna göre adımlar atacaksınız.

Terazi: Terazi burcu için güzel bir dönem. En azından, var olan problemler çözülemese dahi, bir süreliğine rafa kaldırılacaktır. Sosyal iletişiminizin artacağı bu dönemde, insanlarla, arkadaşlık, dostluk adına paylaşımlarınızıjn artacağını belirtebiliriz. Karşınıza bu dönemde öyle bir sürpriz çıkacak, ve hayatınıza öyle bir insan girecek ki, siz sanki bu insanı bekliyormuşçasına, güzel bir aşka başlamanın keyfini çıkartacaksınız. Özel bir insan olmayı seven siz Terazi burcu, bu güzel dönemin keyfini çıkartacak, her türlü yeniliğe de çok açık olacaksınız. Düzenli; ve sistemli çalışmak sizin için, özellikle 19 Şubat sonrasında önem taşıyacak; ve bu dönemde insanların etkisi altında kalmamanız gerektiğini de unutmamalısınız. İnsanların sizin iyi niyetinizi kullanmalarına izin vermeyeceğiniz bu dönemde, özellikle ayak; ve cilt sağlığınızla, grip gibi sağlık konularına özen göstereceğinizi de belirtmemiz gerekiyor. Umudunuzu yitirmeyeceğiniz bu dönemde, her yeni günün, sizin için bir güzellik getireceğini aklınızdan çıkartmamalı, hayalleriniz gerçekleşmediği için, böyle gelmiş böyle gider dememelisiniz. Unutmayın ki siz aslında birileri tarafından takip ediliyor; hatta bekleniyor olabilirsiniz. Çok iyi niyetli olmamanız gereken bu süreçte, endişeli, ve alıngan da olmamalısınız.

Akrep: Ailevi paylaşımlarınızın, birbirinize karşı olan tutum; ve sevgi ile uyumunuzun gündeme taşınacağı bir haftadasınız. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü merak ettiğiniz bu süreçte, bir sıkıntı yaşadığınızda, onların size ne derece yardımcı olacağı konusunda da fikir sahibi olmayı arzulayacaksınız. Bu hafta istediğiniz, insanların sizin düşüncelerinize saygı göstermesi, ve kararlarınıza uyum sağlamalarıdır. Eğer bunların gerçekleşebileceği bir ortamda yaşıyorsanız, kendinizi oldukça mutlu hissedersiniz. Ancak aksi bir durumda, canınızın sıkılacağını da belirtmemiz gerekmektedir. 19 Şubat sonrasında ise duygusal, hassas, romantik, ve sezgisel tutumlar sergileyebilirsiniz. Mutlu olup, problemlerinizden de kurtulmak isteyeceğiniz bu dönemde, gerçekçi olmaktan da vazgeçmemelisiniz. İyi niyetiniz, sevgilinizle olan mutlu birlikteliğiniz sizi gerçeklerden uzaklaştıracak gibi olsa da, durum değerlendirmesini iyi yapmanızın önemini belirtmeden geçmemeliyiz. Hayatınızla ilgili bazı çelişkiler söz konusu ise, bir durup, bakmanızda yarar olduğunu unutmamalısınız.

Yay: Arkadaşça paylaşımlara açık, yeniliklere hevesli olacağınız bir haftaya girmektesiniz. Aşk hayatınızda güzel sürprizler yaşayabileceğiniz, grup çalışmalarına katılabileceğiniz, arkadaşlarınız, ve yakın çevrenizle güzel zamanlar geçirebileceğiniz iyi bir dönemdesiniz. Kendinizi, internette; kültürel etkinlikler, internet, ya da medyada tanıtmak gibi bir hedefiniz varsa bu hafta oldukça uygundur. Sizi farklı konularda bilgi sahibi yapacak insanlarla tanışabilmenizin yanında, siz de oldukça yaratıcı fikirler öne sürüp, ilginç buluşlara bu hafta içerisinde imza atabileceksiniz. 19 Şubat itibari ile, kendinizi nerede, kimin yanında rahat, ve huzurlu hissediyorsanız, o yöne doğru, tabiri caizse çekileceksiniz. Öyle bir dönem yaşayacaksınız ki, iki farklı sizin görülebilmesi durumu söz konusu. Bunlardan ilkinde, kendinizi diğer insanlara adamanız durumu söz konusu, diğerinde ise, hiç bir zorluğa tahammül edemeyen siz yer alıyor. Hangi siz olacağınız ise daha çok karakteriniz ile alakalı. Bu hafta, kararlarınızı aklınıza estiği gibi değil, gerçekçi şekilde vermeniz ise çok önemli.

Oğlak: Aileniz, eviniz, hatta maddi durumunuz ile değişim; ve buna bağlı gelişmeler bu hafta yaşanacak. Sizin buradaki rolünüz ise şu olacak: Sürekli, var olan ortam huzurunu sağlamaya çalışacaksınız. Maddi anlamda sizi sarsacak harcamalardan kaçınmalısınız, ama şunu da müjdelemekte yarar var: maddi anlamda güzel gelişmeleri bu hafta içerisinde yaşayacaksınız. 19 Şubat sonrasında ise, insan ilişkilerinde; ve geleceğiniz ile ilgili konularda hassas olduğunuz bir süreç olacaktır. Hayal gücünüzün yüksek olacağı bu zaman diliminde, kendinizi, inandığınız insana adamanız da söz konusu olabilir. Bu dönemde dikkatli olmalısınız, çünkü gerçekçi düşünememeniz durumu söz konusu olacaktır. Bu nedenle, insanlar için yapacağınız fedakarlıklarda, insanların etkisi altında kalmamaya yönelik olarak temkinli davranmanız gerekmektedir. Siz her ne kadar, Oğlak burcu olarak gerçekçi; ve aklı başında bir insan olduğunuzu düşünseniz de, aslında duygusal bir yapınız var, ve bu da sizi diğer insanların, kötü amaçları nedeni ile kullanmasına sebep oluyor, bu anlamda çok dikkatli olmanızda yarar var.

Kova: Haftalık burç yorumuna göre Kova burcu, gerek aşk, gerek çevresel diğer gruplarda güzel paylaşımlar; ve yenilikler yaşayacaktır. Özgürlüğünüzü sevdiğiniz bu dönemde, kendinizi, insanlara karşı nasıl istiyorsanız o şekilde yansıtmanız da söz konusu olacaktır. Sosyal medyada kendinizi ifade edebilip, kolayca fikir paylaşımında bulunabileceğiniz bir dönemdesiniz. Tam bu dönemde hayatınıza yeni bir insanın girmesi de söz konusu olabilir. İdeallerinizi gerçekleştirmek için duyacağınız yoğun istek, ve karşılaşacağınız sürpriz fırsatlardan da söz etmeden geçmemeliyiz. İlginç; hatta sıradışı düşünceleriniz dolayısı ile, insanların ilgi odağı olmanızın muhtemel olacağını da belirtmeliyiz. 19 Şubat itibari ile parasal konularda her zamankinden daha dikkatli olmalı, alışverişlerinizi, borçlanmalarınızı, yatırımlarınızı buna göre yapmalısınız. Her zaman bir kenarda az da olsa paranız olsun.

Balık: İnsanlarla, çevrenizle olan ilişkilerinizi değerlendirip, kendi içinize bakma gereksinimi duyacağınız bir haftadasınız. Kimsenin bilmediği bir ilişki; ya da bağımlılık hissi dolayısı ile sürdürdüğünüz bir aşk ilişkiniz varsa, dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Size uygun olmayan bir ilişki yaşıyorsanız silkelenmeli; ve artık gerçekçi olmalısınız. 19 Şubat itibari ile güneş sizin olan Balık burcuna geçiyor, ve bu durum sizi, belki de son bir sene içerisindeki en huzurlu günlerinize götürecektir. Bu huzuru insan ilişkilerinize de yansıtmanız mümkün olacak. Bu dönemde rüyalarınız, sezgileriniz artabilir, daha yaratıcı olabilir, ve bunu dışa yazı, ve sözle yansıtabilirsiniz. Her zamankinden daha fazla hassas, ve fedakar olacağınız bir süreçtesiniz. Kendinizi dengede tutmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.