18 Ocak – 25 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları


18 Ocak – 25 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: Haftalık burç yorumlarına göre Koç burcu bu hafta, değer verdiği insanlarla uzun süreli anlaşmalara imza atabilecek. Ancak bu noktada, maddi konularda dikkatli olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Aksi takdirde, değer verdiğiniz insanlarla önemli problemler yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenerek başladığınız 18 Ocak – 25 Ocak 2016 haftasında, ufak tefek sorunlarınız olmadığını söylersek de yalan söylemiş oluruz. Bu sorunlar kafanızın karışmasına, ve stres yapmanıza neden olabilir. Fakat her ne olursa olsun, sizin, tüm sorunları çözebilme yeteneğiinizin olduğunu unutmamalısınız. Planlarınız yok değil, ve eğer uygulamanız halinde, etrafınızdaki herkesin size destek vereceğini belirtmemiz gerekiyor. Hafta ortasına doğru ise, bazı işlerinizin istediğiniz kadar hızlı ilerlemediğini görebilirsiniz; bu durum canınızı sıkabilir; ama rahat olun, bu yavaşlığı, dışarıdan gelen müdahaleler doğrultusunda hızlandırmank söz konusu olacak. Hafta sonuna doğru ise, sonu iyi olabilecek uzun vadeli yatırımlara imza atabilirsiniz. Bu hafta Koç burcu olarak, bazı şeyleri bitirebilir; ya da sonuç almak istediğiniz şeylerin sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Boğa: Haftalık burç yorumlarını Boğa burcu için incelediğimizde, bu hafta her zamankinden daha etkileyici olacağınızı söyleyebiliriz. Bu etki sadece sizde olsun şeklinde bir beklentiye de kapılmayacak, etrafınızdaki insanların da sizin gibi olmasını isteyeceksiniz; ve arkadaşlarınızla bol vakit geçirebileceğiniz bir haftada olduğunuzu da unutmamalıyız. Eğer bir takım problemleriniz varsa, karşılıklı oturup, uzun uzun konuşup, sorunlarınızı çözebilmeniz de söz konusu olabilecek. Siz arkadaşlarınızın, ya da onlar sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Hafta ortasında özellikle dikkat etmeniz gereken konu harcamalarınız… Çok pahalı şeyler almaktan kaçınmalı, alacaksanız da öncesinde kapsamlı bir araştırma yapıp, alacağınız şeyin sizin istek, ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını değerlendirmelisiniz. Hafta sonuna gelindiğinde ise, haftalık burç yorumunuzda, insanlara olan duygularınızı açık bir dille ifade edebileceğinizi görüyoruz. Bu ifadeleriniz, hem insanların şaşırmasına, hem de kendilerine güveniyor olmanız dolayısı ile sevinmelerine neden olacak. Maddi anlamda sonuç almayı beklediğiniz konularda, istediğiniz neticeleri bu hafta alabileceğiniz gibi, Boğa burcu olarak bu hafta, eviniz; ve ailenizle ilgili hassas konularla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

İkizler: İkizler burcunun haftalık burç yorumunda, bazı isteklerinin gerçekleşeceğini görüyoruz. Ama hani insanın hedefleri onu hayata bağlar ya, siz sanki bu isteklerinizin gerçekleşmesinden çok da mutlu olmayacaksınız, çünkü kendinizi artık bir hedefiniz yokmuş gibi hissedeceksiniz. Üzülmeyin, bu duygusal boşluk hafta sonuna doğru kapanacak; ve sizi, hayata bağlayacak yeni gelişmeler yaşayabileceksiniz. Yakın akraba, ya da arkadaşlarınızın; hatta komşularınızın sorunlarını bu hafta kendi sorununuz gibi görüp, onlara yardımcı olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabileceğiniz gibi, siz sorun yaşamasanız bile, onların sorunları olduğunu öğrenebilirsiniz; ve bu durum sizi, sorunların çözümüne yöneltebilir. Fakat bu hafta problem çözmek konusunda çok da başarılı olacağınızı söyleyemeyiz. Siz en iyisi sizin için değerli, birlikte olduğunuzda sizi mutlu edecek insanlarla zaman geçirmeye çalışın. Hafta ortasına gelindiğinde, bazı değerli kişilerin size bir takım tavsiyelerde bulunduğunu görebilirsiniz. Bu durum sizi üzmesin, hatta elinizden geldiğince tavsiyeleri dikkate almanızda yarar var. Hafta sonunda birlikte zaman geçireceğiniz insanlar eğlenceli, farklı kişiler olacak; ve siz onları, olumlamalarınızla bazı alanlarda motive edebileceksiniz. Aşık olduğunuz insan, veya sevdiğiniz kişilerle birlikte güzel bir hafta geçireceksiniz.

Yengeç: Bu hafta Yengeç burcu olarak farklı sanat dalları; ya da kitaplarla ilgilenebilirsiniz; ve bu durum sizi yaratıcı olmaya sürükleyebilir. Ancak unutmamalısınız ki herkes sizinle aynı şeyleri beğenmek zorunda değildir. Bu nedenle bu anlamda kimseyle tartışmamanız gerektiğini de belirtmeliyiz. Hafta başı hem enerjik, hem de yoğunsunuz; ama bu durum, sizin için önemli bazı olaylara odaklanmakta zorlanmanıza neden olabilir. Hafta ortasına geldiğinizde, işinizle daha çok ilgilenmeye, yapmanız gereken şeyleri halletmeye, kendinizi göstermeye çalışacaksınız. Ancak bu anlamda sosyal yaşamdan kopacağınızı belirtmeden geçmemeliyiz. Ayrıca, birlikte çalıştığınız insanlarla gergin zamanlar geçirebilmeniz de mümkün. Haftalık burç yorumlarında Yengeç burcu için hafta sonuna gelindiğinde ise, önemli kişilerle paylaşılacak plan, ve projeleriniz oluşacak, ya da yaşadığınız şeyleri dile getirebileceksiniz. Bu anlamda her düşündüğünüz olmayabilir; ama tüm bu gelişmeler yine de insanların size; ve fikirlerinize hayran kalmalarını sağlayacaktır. Maddi anlamda bazı hassas gelişmeler yaşayabilirsiniz; ama her ne olursa olsun hafta sonu sizin için eğlenceli olacak… Ve siz zaten bunu tüm hafta çok yoğun bir şekilde çalışarak hak etmiştiniz…

Aslan: Bu hafta hem bazı olaylar; hem de insanlar sizin güveninizin sarsılmasına neden olabilecek ki zaten aileniz haricinde kimseye tam anlamı ile güvenmemeli, herkese önce şüpheli bir gözle bakmalısınız. Çünkü sizin, insanlara çok çabuk güvenme gibi kötü bir huyunuz var; ve bu nedenle de sık sık kandırılıp aldatılıyorsunuz. Hafta başında, bazı şeyleri net olarak öğrenmek isteği, ya da bir şeyler hakkında bilgi edinme arzusu ile dolusunuz, ve eğer araştırmalarınızı doğru şekilde gerçekleştirirseniz tüm bu hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Hafta ortasına gelindiğinde, ya yaratıcı olacaksınız; ya da yaratıcı olmanızı gerektiren konularda aktivitelere dahil olabileceksiniz. Ancak bu sırada, hayatınıza yeni insanların dahil olması da söz konusu; ve bu insanlar sizin düşüncelerinizi önemli ölçüde değiştirebilecek davranışlar sergileyecek. Sizinle ilgili haftalık burç yorumlarının başında değindiğimiz güven konusunu kesinlikle atlamamalısınız. Bunun yanında hafta sonu, yine de düşünceleriniz değişmiş olacak; ve bu nedenle ilginç sohbetler, tartışmalar gündeminize gelebilecek. İş hayatında bazı sorunlar gündeme gelebilir; ancak zihniniz açık, ve insanlara vermiş olduğunuz fikirler doğrultusunda, zekanızdan etkilenebilecek kişiler söz konusu olacaktır. Hafta sonuna doğru güçlü bir imaj; ya da elde ettiğiniz başarılarla insanların beğenisini toplayabilirsiniz. Ancak stresli de olabileceğiniz bu dönemde, hayatınızı etkileyecek kararlar vermeniz gerekebilir. Stresli dönemler bitmeden yanlış kararlar vermemek adına, hiç karar vermemenizi önerebiliriz.

Başak: Özellikle hafta başında, bazı insanlarla iletişiminizin zayıfladığını, ya da bazı problemlerin kendini belli etmeye başladığını görebilirsiniz; ve bu durum sizin moralinizin bozulmasına neden olabilir. Bu anlamda kendinize zaman tanımalı, sabırlı olmalısınız. Zaten bu dönemde, kendinizi aşacak işler başarmayı da hedefliyor; ve problemlerin çözümünde çok fazla acele ediyorsunuz. Bu tavırlarınızdan kaçınmanız gerektiğini belirtmeden geçmemeliyiz. Sorunlarınızı çözebilmeniz adına, biraz yalnız kalmaya da ihtiyaç duyabilirsiniz. Etkinliklere yalnız katılmak, gidilecek yerlere tek başınıza gitmek… sizin hem farklı insanlarla, farklı kültürlerle tanışmanızı sağlar; hem de kafanızda netleşmesi gereken durumlara netlik kazandırabilirsiniz. Hafta sonuna gelindiğinde ise, fikirlerinizin kalıplaşmış olmasına karşın değişebileceğini göreceksiniz. Ve bu dönemlerde, hem bir insanı sevme, hem de bir insan tarafından sevilme isteği içerisinde olabilirsiniz. Bu hafta, bazı insanların, sizin arkanızdan iş çevirmiş olduğunu görebilirsiniz; bunun yanında sık rüya görebilirsiniz. Stresli olduğunuzdan yakınabilirsiniz, ama tüm bu stresin geçici ve önemsiz olduğunu unutmamalısınız.

Terazi: Bu hafta, her zamankinden biraz daha değişik, alışılmışın dışında olaylar yaşayabilir, bu nedenle de birilerinden yardım almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ama merak etmeyin, ihtiyacınız olan desteği çevrenizden görebileceğiniz bir haftadasınız. Özellikle hafta başında, yetiştirmeniz gereken çok fazla işiniz olacak; ve siz ne kadar çabalasanız da bu işleri istediğiniz hızda yapamayacaksınız. Ama yine de, bitmesi gereken işleri zamanında bitirme şansınız bulunuyor. Haftalık burç yorumunuza göre, 18 Ocak – 25 Ocak 2016 haftasında, gerek insanlarla olan ilişkilerinizi sağlamlaştırmak isteyecek, hem de iş birliği yapabilmek anlamında çabalayacaksınız. Hafta sonunda, bazı ummadığınız insanlardan ummadığınız tepkiler alabilirsiniz. Bu durumlar karşısında esnek, yapıcı, uzlaşmacı, ve katılımcı olmanızı, zerafetinizi bozmamanızı öneriyoruz. Yine aynı dönemde, elit kişilerle bir araya gelebilir, ortak zevkleriniz hakkında konuşup tartışabilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı daha esnek olmanız gereken bu haftada, olabildiğince sosyal olacaksınız.

Akrep: Akrep burcu olarak bu hafta, hiç de sevmeyeceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ve siz, bunu hissettiğiniz için daha farklı ortamlar içerisinde bulunmayı seçeceksiniz. Siz ne kadar uğraşsanız da, gerçekler asla değişmeyecek Ama yine de rahatlamak adına, aktif bir dönem geçirebilir, arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Özellikle hafta başında, bazı olayların neden, ve nasıllarını çözmeniz gerekebilir, bir takım gizli kalmış şeyleri açığa çıkartmanız gerekebilir; ve tam da bu noktada bir dedektif gibi çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bu çalışmalar sizin de hoşunuza gideceği gibi, bir takım mistik güçlerden yararlanabilir; hatta fala baktırıp, sembolleri bile yorumlayabilirsiniz. Bazı kültürel etkinliklere katılabilir, ve bu sayede yaratıcılığınızı arttırabilirsiniz. Sizden, gerek maddi, gerek manevi anlamda yardım bekleyecek insanlarla da karşılaşabilir; ve onların problemleri ile ilgilenmek durumunda da kalabilirsiniz. Hafta ortasında, çok değer verdiğiniz bir insanla yaşayacağınız sorun sizi o insandan uzaklaştırabilir. Fakat bu sorunun, sizin aşırı değer vermenizden kaynaklanabileceğini de göz ardı etmemelisiniz. Malum, insanlar fazla ilgiden de sıkılabilirler. Hafta sonunda, işinizle, kariyerinizle ilgili bazı sonlanmalar yaşayabilir, ya da sonuç bekliyorsanız elde edebilirsiniz. Olaylara ani tepkiler vermekten kesinlikle kaçınmalısınız.

Yay: Ailenize karşı olan ilgi, alaka; ve yardımlarınızla onların beğenisini toplamaktasınız. Kendinize güvenerek başladığınız bu haftada, olması gerektiği kadar hızlı bir başlangıç yapamamış da olsanız, kendinize olan güveninizden bir şey kaybetmeyeceksiniz. Hafta ortasında ise çok yaratıcı, ve zeki olacaksınız. Bu durum, bazı rekabet ortamlarından başarı elde etmenizi sağlar; ve insanlar sizin neler yapabileceğinizi tüm açıklığıyla görmüş olurlar. Olduğunuzdan daha genç hissedeceğiniz bu haftada, ya kendinizden daha küçük insanlarla zaman geçirebilir; ya da gençliğinizdeki gibi şakalar yaparak eski günlerinizi hatırlatabilirsiniz çevrenize… Bu hafta riskin size göre olmadığını da belirtelim. Para kayıpları yaşayabilecek nitelikte olmanız dolayısı ile, kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. Hafta sonu ise sakin geçecek; ama siz bu sırada çok şey başaracaksınız. Kesinlikle kibirli görünmemekten, alçak gönüllü olmaktan yana tavır takınmalısınız. Aksi halde sakin hafta sonunuz sorunlu bir dönem halini alabilir. Özellikle insanlarla olan iletişimlerinizde, seyahat kararlarınızda bazı yenilikler söz konusu olabilir. Bu hafta siz de bazı şeyleri bitirebilir, ya da beklediğiniz sonuçları olumlu; ya da olumsuz anlamda elde edebilirsiniz.

Oğlak: Özellikle yakın çevrenizle iletişiminizde yine sorun yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. İnsanlara kendinizi ifade ederken dikkatli olmaya, kibar konuşup, olumlu tavırlar sergilemeye özen göstermelisiniz. Kendinizle ilgili bazı değişimler yapabileceğiniz bu haftada, insanların sizi beğenmesini, takdir etmesini sağlayabilirsiniz. Ancak eğer gerçek, ve kalıcı beğeniler istiyorsanız, sizi önceden de beğenen kişilerle yakın olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bir kaç insan hakkında bazı düşünceleriniz mevcut, ama bu düşüncelerinizden onların haberleri yok. Bu nedenle, sonucu iyi de kötü de olsa, onların, haklarında ne düşündüğünüzü bilmeye hakları bulunmaktadır. Maddi anlamda paylaşımlar yaşadığınız konularda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz; ve bu anlamda sakin olmanızı öneriyoruz. Yakınlarınızın hastalık, ya da kayıplarını da yaşayabileceğiniz bir haftadasınız.

Kova: Özellikle Kova burcu, haftalık burç yorumlarına göre, bazı planlarını hafta sonuna doğru değiştirmesi gereken bir dönemde. Ve insanlarla, hayatla olan iletişimin de sorgulanabileceği bir dönem. Evlilik, insanlarla ilişkiler, yer değişimleri… gibi konularda yaşanacak olaylar gündeme gelebilir; bu konularda karar vermeniz de gerekebilir. Haftanın iyi geçmesi adına pozitif olmanızı, bunun için de gerek kendinizi, gerekse de görünüşünüzü değiştirmenizi önerebiliriz. Görüntüde yapılacak değişiklik, özellikle size iyi gelecektir. İş ortamında sıkılabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni ilerlemeler yaşayabilmek, olayları düzeltebilmek adına, sahip olmanız gereken yeni fikirleriniz var. Hafta sonunda ise, bazı konularda kendini bulmuş insanlarla konuşmalarınız olacak, ve bu konuşmalar sizin kendinizi geliştirmenize, beyin jimnastiği yapmanıza neden olabilir. Bu sırada tanışacağınız yeni insanlar da olacak, ve bunlarla duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir.

Balık: Siz bir insan modelini kafanızda belirlemiş; ve o kişi olmak ister haldesiniz. Bu hafta bunu başarabilirsiniz. Bu arada diğer insanlar da sizin aslında ne kadar güvenilir olduğunuzu görebilir, ve isterseniz neler yapabileceğinize şahit olabilirler. Aktif, eğlenceli bir dönemdesiniz; ve insanlarla olan iletişiminiz kuvvetlenecek. Kendinizle ilgili yeni maceralar, atılımlara adım atabilirsiniz; ve bu değişim – dönüşüm adımları çok büyük de olabilir. Hafta sonu duygusal, ve hassas olabileceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Estetik anlamda size desteği olacak, yaratıcı olabileceğiniz, size keyif veren aktivitelerle ilgilenmelisiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.