21 Aralık – 28 Aralık Haftalık Burç Yorumları


21 Aralık – 28 Aralık Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumı

Koç: Haftalık burç yorumlarında Koç burcu, yapmış olduğu ortak işler nedeni ile zorluklar yaşayacak. Doğru zamanda harekete geçememeniz, ve vermiş olduğunuz kararlarınızdan emin olmamanız dolayısı ile, elinize geçen fırsatları kaçırabilirsiniz. 21 Aralık 28 Aralık haftalık burç yorumuna göre Koç burcunun, ilişkileri bozuk olan kişilerle sorunlarını giderebilmesi söz konusu.

İş nedeni ile kıdemli kişilerle yapmış olduğunuz görüşmelerde kendinizden daha emin olun, çalışma şartları ile ilgili fikirler üreterek, bu fikirleri hayata geçirmeyi başarın. Bu sayede başarılı olacak, tatmin edici bir çalışma haftası geçirmiş olacaksınız.

Boğa. 21 Aralık – 28 Aralık haftalık burç yorumlarında, Boğa burcunun, kendini hem toplum; hem de aile içerisinde daha fazla ifade etmek isteyeceğini görüyoruz. Ancak tam da bu noktada duygularınızı kontrol etmeniz gerektiğini hatırlamalısınız. Siz aslında yaratıcı bir insansınız; ve bu hafta, bu yönlerinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Her ne kadar geçmişte güzel, ya da kötü şeyler de yaşamış olsanız, geride bırakmanız gerektiğini, sizin için artık geleceğin daha önemli olduğunu bu hafta görebilecek, ve bu anlamda yeni gelişmeler yaşayıp, hayatınıza heyecan katmak isteyeceksiniz.

İkizler: Geleceğiniz, size ne gibi güvencelerin sağlandığı, aileniz ile durumunuzun ne olacağı gibi konularda bu hafta detaylı şekilde oturup düşünmeniz gerekecek. Haftalık burç yorumlarında, konuşmalarına dikkat etmesi gereken burç niteliğindesiniz. Öyle ki, kime ne söylediğinize, ne için söz verdiğinize dikkat edin; hatta mümkünse sözler vermekten kaçının.

Birlikte olduğunuz kişiye karşı ciddi olacağınız, ağır adımlarla birlikteliğinizi sürdürmek istediğiniz, hatta o insandan şüphe duyacağınız bir haftadasınız. Bu nedenle, hayatınızda hem duygusal, hem de maddi neden dolayısı ile iş anlamında var olan kişilere karşı tavırlarınızda sakin olmalısınız. Unutmayın, bu hayat sizin, ne isterseniz onu yaşarsınız, kimsenin, sizin hayatınızda değişiklik yapmak adına müdahalede bulunmasına izin vermeyin. Ayrıca, girdiğiniz ortamlarda, ilişkilerinizde mutlaka mantığınızı ön planda tutun.

Yengeç: Huzurlu ve özgür bir hafta geçirmek istiyorsanız, bol bol spor yapın, ve yaratıcı tavırlar sergileyebileceğiniz sosyal ortamlarda bulunun. Değişimlere açık olduğunuz bir haftadasınız. Yengeç burcu haftalık burç yorumuna göre, iş değişimi, çalışılan sektörde değişim, hatta şehir değişikliğinin dahi söz konusu olabileceğini görüyoruz…

Aslan: İnsanlara karşı ön yargılı tutumlar sergilemekten, kararsız kalmaktan; ve dengesiz duygular içerisinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Elinize, geleceğinizi değiştirecek fırsatlar geçebilir. Yapmanız gereken, bu fırsatları iyi değerlendirmek, ve bununla birlikte, ev – iş arasındaki dengeyi de sağlam tutmanız gereken bir haftadasınız.

Birlikte çalıştığınız kişilere karşı gücünüzün artacağı bir haftadasınız. Ancak ilişkilerinizi bozmanızı gerektirmeyen bu durumda, enerjinizi iyi bir şekilde değerlendirmek için elinizden geldiğince spora vakit ayırmalısınız. Dikkat etmeniz gereken konu, insanları değişime zorlamaktan, ve insanlarla gereksiz iddialaşmalara girmekten kaçınmak.

Başak: Yaşamınızda, gerek hobiler, gerek işiniz, gerekse de uğraştığınız sanatsal faaliyetler… kısaca, ne ile ilgileniyorsanız, bunu daha ileri seviyeye çıkartabileceğiniz bir haftadasınız. Birlikte olduğunuz insanla karşılıklı anlaşma yoluna gidebilirsiniz, özellikle, birbirinize karşı katı kurallarınız söz konusu ise, bu kurallarda esnekliğe önem verebilirsiniz. İşinizde aktif bir dönemdesiniz, insanlarla daha kuvvetli iletişim kurabilirsiniz.

Terazi: Kariyeriniz, ve işiniz ile ilgili yapmış olduğunuz planlarınızı değiştirebileceğiniz bir haftadasınız. Haftalık burç yorumlarına göre, Terazi burcu olarak stresli bir dönem içerisinde olduğunuzu da belirtmeliyiz. Bu dönemi aşmaya çalışırken, insanlara karşı ön yargılı olmayın, kararsız tutumlar sergilemeyin, ve duygularınızda dengesizliğe yer vermemeye çalışın. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha güçlü olacak, daha iyi rekabet edebileceksiniz; ancak, eviniz ve işiniz arasında bir denge kurmayı; ve bununla birlikte, fırsatları iyi değerlendirmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Akrep: Haftalık burç yorumunuz, rahat bir hafta geçireceğinizi gösteriyor, çünkü, belki bu haftaya kadar, insanlarla iletişiminizde bir deneme süreci içerisinde idiniz; ama bu hafta, bu denemeler artık sona eriyor. Eğer bir ilişkiniz varsa bir adım ileri gidebilir, insanlarla olan iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Akrep burcu iseniz bu hafta evlenebileceğiniz gibi, evlilik kararı da alabilirsiniz; ya da yeni ortaklıklara imza atabilirsiniz.

Ancak, söz konusu iş ortaklığı, ya da evlilik kararının sabır gerektirdiğini; ve bu durumların size sorunmluluklar yükleyeceğini, yerine getirmeniz gereken haller içerisinde olmanız gerekeceğini de bilmelisiniz. Evliyseniz, ya da iletişim kurduğunuz insanlara karşı olumlu duygularınızı sürdürmeniz gereken bir haftadasınız. Sizin için mutluluk, bu haftanın en önemli kelimesi…

Yay: Stresli bir dönem yaşadığınız günler içerisindesiniz. Hem kariyer, hem de işinizle ilgili planlarınızı değiştirebilirsiniz. Eğer bu dnemi sorunsuz atlatmak istiyorsanız, duygularınızda dengeyi sağlayın, kararsız tutum sergilemeyin, ve insanlara karşı ön yargılı olmayın. Fırsatları, ve beklentilerinizi iyi yönetmeniz gereken, eviniz, ve işiniz ile aradaki dengeyi sağlamanızın önemli olduğu bir haftadasınız. Beraber çalıştığınız kişilere göre daha güçlü olabileceğiniz bir haftadasınız, yeter ki bu durumu iyi değerlendirin.

Oğlak: İş yaşamınızda önemli yeniliklere adım atacağınız bir haftadasınız. Bu fırsatı beklentileriniz çerçevesinde iyi değerlendirmeli, ev ve iş arasındaki dengeyi de bozmamalısınız. İletişimin çok önemli olduğu bu hafta, dikkat etmeniz gereken konu, gerek iş toplantılarında, gerekse yapacağınız anlaşmalarda kendinizi iyi ifade edebilmek. Aksi halde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova: Haftalık burç yorumunda, güçlü bir evlenme isteği içerisinde olduğunuzu görüyoruz. Bunu daha çok, sizi ilişkilerinizde, insanlarla iletişiminizde tamamlaması adına istiyorsunuz. Eğer bir insanla birlikteyseniz; ya da zaten evli iseniz, sakin, kesinlikle sorunsuz bir hafta geçirme isteği içerisindesiniz. Gerek akrabalarınız, gerek komşularınız size strese girebileceğiniz bazı haberler verebilecek, bu durum ise sizi oldukça yoracak.

Balık: Kariyeriniz ile ilgili bu zamana kadar beklettiğiniz bazı işleriniz varsa, bu hafta, bu işleri yerine getirmek isteyebileceğiniz bir haftadasınız. Bugüne kadar, iş, ve yenilikler adına harekete geçmek için çok büyük istekler içerisinde olabilirsiniz, bugünler de aslında bunun için doğru günler olabilir; ama unutmamalısınız ki, ruhunuza, dingin olmasını söylemeniz gereken bir haftadasınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.