25 Ocak – 1 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları


25 Ocak – 1 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: 25 Ocak – 1 Şubat 2016 haftalık burç yorumlarına göre Koç burcu şu şekilde değerlendirilebilir: Bu hafta, burcunuzun özellikleri arasında yer alan, kendini gösterme isteği, her zamankinden biraz daha fazla olacak. Aşk, sevgi; ve yaratıcılık gerektiren konularda istediğiniz başarıları elde edebileceksiniz. Bu hafta, bazı konularda sonlanmalarla da karşılaşabilirsiniz. Hafta başı itibari ile pek çok konuda haberler alacak, insanlarla fikir alışverişinde bulunabileceksiniz. Aileyi, ve evi ilgilendiren konularda bazı uğraşılarınız olabilir, ama ailenizin desteğini her zaman alacağınızı da belirtmeliyiz. Özellikle aşk – sevgi konularında sizi heyecanlandıran daha canlı bir döneme hafta sonu itibari ile girebilirsiniz; bu anlamda alacağınız riskler de söz konusu olabilir.

Boğa: Aileniz, ve eviniz ile ilgili hassas bir dönem yaşayabileceğinizin belirtildiği haftalık burç yorumunda, maddi anlamda beklediğiniz sonuçları elde edebileceğinizi de belirtmemiz gerekiyor. Düşündüğünüz şeyler sizin açınızdan doğru olabilir; ama bunları aktarırken insanlara kabullendirmeye de çalışmamalı, ısrar etmemeli, tartışmamalısınız. Bazı konularda istikrarsız bir ilerleme söz konusu olabilir; ya da aklınız karışık olabilir; ama kısa zamanda kendinizi toparlayacaksınız. Değer verdiğiniz insanlarla olan problemlerinizi çözmek adına çaba sarf edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızla düzenlediğiniz organizasyonlara da dahil olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sınava tabi tutulacağınız bir hafta sonu geçirebilirsiniz, bu nedenle olabildiğince sakin, ve esnek olmanızda yarar var. Ayrıca, Pazar günü tüm sorunların çözüleceğini de belirtmeliyiz.

İkizler: Hafta sonuna kadar o kadar farklı durumlarla karşılaşacaksınız ki, bu durumlar haftalık burç yorumlarına bakıldığında, sizin yeni başlangıçlar yapmanıza, ya da olaylara bakış açınızın değişmesine neden olacağını göstermekte. İletişimde olduğunuz yakın çevrenizin problemleriyle ilgilenmenizin gerekebileceği bir haftadasınız. Haftaya güzel başlayabilirsiniz, ve bunu, çevrenizde bulunan eğlenceli kişiler, keyifli sohbetler sağlayabilir. Çarşamba gününden itibaren bazı sorunlarınız olabilir. Bu sorunların giderilmesine ilişkin para harcamanız da gerekebilir; ama bu harcamalarda, en azından kendinizi zorlamayacak kadar ayarlamalar yapmaya özen göstermelisiniz. Elinizdekileri koruyup, aynı zamanda birikim yapmak, tamamen sizin kontrolünüzde… Hafta sonunda farklı insanlarla bir araya gelebilir, etkileneceğiniz sohbetlere dahil olabilirsiniz. Özellikle Pazar günü, insanların sizi yanlış anlaması mümkün, bu anlamda sözlerinize dikkat etmelisiniz.

Yengeç: Maddi anlamda hassas bir dönemdesiniz. Bununla birlikte, sorunlarınızın olduğu kişiler bulunuyorsa, bu sorunları nasıl çözebileceğinizi düşünebilir, farklı yollar geliştirebilirsiniz. Sizin parlak fikirleriniz, güzel projeleriniz var. Her ne kadar size kazanç olarak geri dönmeye henüz başlamasalar da bu projeleri önemli kişilerle paylaşacak, ve onların dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Tavırlarınız o kadar farklı olacak ki, özellikle hafta başında, insanlar sizi tanımakta zorlanacaklar. Haftalık burç yorumlarına göre Yengeç burcu olarak duygusal bir dönemdesiniz: duygularınızı paylaşacak, karşılığını göreceksiniz, ve bu sizin için bir ihtiyaç halini almış olacak. İstek; ve ihtiyaçlarınızı ön plana aldığınız bir haftadasınız. Hafta sonu, anlaşma yapmanız gereken konularla karşı karşıya kalabilirsiniz, bu anlamda yanılmamak için iyiyi – kötüyü enine boyuna değerlendirmeniz gerekecektir.

Aslan: 25 Ocak – 1 Şubat 2016 haftalık burç yorumuna göre, stresli bir dönem yaşayabilir, stres altında olabilirsiniz. Ama aslında güzel bir dönemdesiniz, insanlar sizin hakkınızda olumlu düşünebilecek, göz doldurabileceğiniz başarılarınız olacak, ve imajınızla beğeni toplayabileceksiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir haftadasınız. Hayatınızı etkileyecek kararlar vermeniz gerekebilir. Bununla birlikte, istediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz, ya da sonlar yaşayabileceğiniz olaylarla karşılaşacağınızı da belirtmekte fayda var. Hedeflerinizi ön planda tutmak istediğiniz bu haftada, özellikle bir kaç gün, hangi ortamda olursanız olun, bu durumu sohbetlerinize yansıtabilirsiniz. Duygusal bir hafta geçirecek, bu anlamda genellikle de zayıf olacaksınız; ama sizi destekleyen insanların her daim yanınızda olacaklarını da bilmelisiniz. Hafta sonu güzel zamanlar geçirebilir, önemli kişilerle görüşebilirsiniz, ama Pazar günü tek başınıza kalmak, hatta sadece kendinizle ilgili gelecek planları yapmak isteyebileceksiniz.

Başak: Sizin arkanızdan çevrilen işler söz konusu olup, bu işlerin ortaya çıkabileceği bir dönemdesiniz. Kalıplaşmış bazı düşüncelerinizin değişebileceği bu haftada, daha çok sevilmek, sevmek isteyebilir; ya da her zamankinden fazla rüya görebilirsiniz. Özellikle haftanın ilk günlerinde çok hızlı düşüneceksiniz; ama bazı insanların çok konuşmalarına da engel olamayacak, hatta onlarla tartışmalar da yaşayabileceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde planlarınızın yön değiştirmesi, ve grup, ya da diğer kişilere yönlenmesi söz konusu… Ama hafta sonunda, yapmış olduğunuz bazı planları uygulayamamanız da mümkün. Pazar günü ise sizin için güzel bir gün olacak.

Terazi: Her zamankinden daha sosyal olacağınız, fikir alışverişinde bulunacağınız bir hafta içerisindesiniz. Arkadaşlarınızla, her zamankinden daha esnek tutum içerisinde olmanızda fayda var. Aklınızın başınızda olduğu, mantıklı bir dönemdesiniz; ama işlerinizin yoğunluğu sizi zorlayabileceği gibi, bitirmekte de sorunlar yaşayabilirsiniz. Psikolojinizin, her durumda sağlam olması gerektiğini unutmayın, yapabildiğiniz şeyleri yapın, yapamadıklarınızda ise kendinizi çok zorlamayın. Hafta sonu rahat bir nefes alacak, özellikle Pazar günü, değer verdiğiniz insanlarla bir araya gelme planları yapacaksınız.

Akrep: Sosyal anlamda, ya da iş ile ilgili konularda beklediğiniz sonuçları alabileceğiniz bir haftadasınız, ama bazı sonlanmalar yaşayabileceğinizi de unutmamalısınız. Haftalık burç yorumunuza göre, küçük gibi düşündüğünüz detaylara önem vermeniz gerekiyor. Aksi halde, o küçük, ama gözünüzden kaçan detaylar nedeni ile problemler yaşayacaksınız. Hislerinizde yanılmayacak, enerjik günler geçireceksiniz. Ama diğer insanları etkilemekten de kaçının, yanlış yapsalar dahi bırakın kendi hatalarının farkına kendileri varsın, ve yanlışlarından kendi kararları ile dönsünler. Bu herkesten çok sizin işinize yarar. Ancak hafta sonu, sırlarınızın ortaya çıkması, ya da gözden düşmeler yaşayabileceğiniz bir dönem. Bu nedenle dikkatli olmalısınız.

Yay: Eğitim, seyahat, halkla ilişkiler, pazarlama… gibi konularda istediğiniz sonuçları alabileceğiniz, sonlanmalar yaşayabileceğiniz, ya da yeni gelişmelere açık olacağınız bir haftadasınız. Hafta başı çok yoğun olacak. Ancak bu sadece sizin için değil, herkes için geçerli. Bu nedenle kimseden yardım da alamayacağınız bir dönemdesiniz. İletişimde olduğunuz bazı insanların yanlış kişiler olduğunu düşünebilirsiniz. Çünkü aynı fikirleri benimsemiyorsunuz, ama sakin olun, bunu toparlayabilecek kişi de sizsiniz. İnsanlarla farklı düşünmeniz, birbirinizden çok ayrı olduğunuzu hissettirmemeli. Hafta sonu, ne kadar şanslı olduğunuzu, aslında elinizde nasıl fırsatlar bulunduğunu görebileceksiniz. Pazar günü için planlarınızın sakin olmasına, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

Oğlak: Bazı insanlarla açık açık konuşup, onlar hakkında neler hissettiğinizi bilmelerini isteyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Borç, kredi, miras gibi, kullanımı tek başınıza gerçekleştirmeyeceğiniz şeyler konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde bazı insanların başına buyruk tavırları, kontrolü elinize alma isteğinizin gelişmesine neden olabilir. Hafta ortasında duygularınızda bir karmaşa söz konusu olabilir, sosyal olmanız gerekebilir; ama bu durum sizi rahatsız edebilir; fakat insanlara karşı net; ve iyi niyetli olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Hafta sonu, iş ile ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz için dikkatli olmalısınız. Pazar günü ise, sizi üzen konular üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz.

Kova: Hem hayat, hem de insanları sorgulayabileceğiniz bu hafta, planlarınızda değişimler yapmanız da gerekebilir, evlilik, iş ya da ev değişikliği gibi konuları gündeminize almanız gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde önemli kişilerle konuşmalarınız, ya da edeceğiniz sohbetler sayesinde yeni ve güzel bağlantılar kurabilmeniz mümkün. Haftalık burç yorumlarına göre, Kova burcu olarak, ev, ve aile konularında problemler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sorunları derinlemesine düşünerek çözmelisiniz ki, ancak bu sayede bir daha aynı sorunlarla uğraşmamış olursunuz. Hafta sonu, size rakip olabilecek kişilerle aynı ortamlarda bulunabilirsiniz; her şeye olumlu yaklaşmak durumunda olmadığınızı bilmelisiniz. Pazar günü ise küçük de olsa her detaya dikkat etmeniz gerekecek.

Balık: Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir hafta. İşiniz ile ilgili istemediğiniz bazı durumlar yaşayabilirsiniz, bu anlamda sorun yaşamamak için işinizi ciddiye almalısınız. Hoşlanmayacağınız bazı durumlarla karşılaşabilmenizin mümkün olduğu bir haftadasınız. Haftanın ilk günlerinde, seyahat edecekseniz, bu anlamda sorunlar yaşayabileceğinizi, bu nedenle yola çıkmamanız gerektiğini belirtmeliyiz. Yaratıcı olmanız gereken bir dönemde olacaksınız, ama bununla birlikte, gizemli durumlarla karşılaşabileceğinizi, bazı soruların yanıtlarını bulmanız gerekip, olayları çözmek durumunda kalabileceğinizi de unutmamalısınız. Hafta sonu, özellikle çevrenizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu anlamda siz sakin olursanız, herkesin sakin olacağını unutmamalısınız. Pazar günü arkadaşlarınızla organizasyonlarınız söz konusu olabilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.