28 Aralık 2015 – 4 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları


28 Aralık 2015 – 4 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: Haftalık burç yorumları için 28 Aralık – 4 Ocak haftasına baktığımızda, aslında 2015 – 2016 geçişinin tam da bu hafta içerisinde olması dolayısı ile, önemli bir farklılaşma etkisi görüyoruz. 12 burç için haftalık burç yorumu değerlendirmesi yaparken Koç burcuna baktığımızda, bu hafta kariyerleri ile ilgili gelişmeler yaşayabilmek adına, kendi bildikleri yolda ilerlediklerini, en azından bunun için çaba harcayacaklarını görebiliyoruz. Sizin, zorluklara karşı verdiğiniz savaş, hem aileniz, hem arkadaşlarınız, kısacası yakın çevreniz tarafından bilinir. Bunun nedeni, zaten Koç burcunun özellikleri arasında yer alan, azim, ve çalışkanlığın herkes tarafından da bilinmesidir.

Boğa: Boğa burcu haftalık burç yorumunda bu hafta bir duygusal güvensizlik söz konusu, ve bununla birlikte maddi şeylere bağlılığın da fark edilebileceğini belirtmeliyiz. Boğa burcunun maddiyata olan bağlılığı, diğer insanlardan önce kendi içinde problemler yaşamasına neden olabilir. Ama bunu geçecek olursak, ilerde, birikimleri ile övünüp mutlu olacak bir Boğa burcu insanı göreceğimizi düşünebiliriz.

İkizler: Parasal konularda dikkatli olmanızı önerdiğimiz 28 Aralık 2015 – 4 Ocak 2016 haftasında, özellikle siber saldırıların da söz konusu olduğunu düşünecek olursak, banka hesaplarınızda temkinli davranmanız, ve sigorta işlemlerini önemsemeniz gerektiği gibi uyarılarda bulunabiliriz. Maddi anlamda atacağınız her adımın farkında olmalısınız. Bu hafta İkizler burcu olarak, zaman zaman endişelerle de savaşmanız gereken bir hafta olacak.

Yengeç: Herhangi bir konuda almayı planlayacağınız eğitim, işlerinizin, ve yaşamınızın bir adım daha ileri gitmesini sağlayabilir. Eğer böyle bir düşünceniz var, ama yine de eğitim almak isteyip istemediğinizden, söz konusu işte, ya da durumda ilerlemek isteyip istemediğinizden emin değilseniz, alacağınız eğitime kısa süreli olarak başlayın. Bu sürede mutlu olmanız halinde, daha ileri taşıyabileceğinizi de düşünebilirsiniz. Eğer eğitim almaya zamanım, ya da param yok diyorsanız, internet üzerinde, eğitime dair pek çok site, uygulama da mevcut. Bu alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Ama bu hafta almaya başlayacağınız bir eğitimin, size olumlu bir geri dönüş yapacağını da unutmamalısınız.

Aslan: Haftalık burç yorumlarında Aslan burcu bu hafta, çalıştığı ortamda lider olabilir, ve birlikte çalıştığı kişilerin daha verimli işler çıkartmasını olanaklı hale getirebilir. Hayatınızda her zaman hedefleriniz, ve hırslarınız var. Ancak bu unsurları iyi değerlendirirseniz sizin için olumlu dönüş sağlarlar. Aksi halde olumsuz dönüşlerini görebilirsiniz.

Başak: Haftalık burç yorumunda Başak burcu bu hafta, kendisi ile ilgili sürekli bir farklılık hissedecek. Ama bununla da kalmayacak, çevresini; ve iş ortamını hem çok iyi gözlemleyecek, hem de analiz edebilecek. Eğer doğru alanda gözlem, ve analiz yapabilir, sonuçları iyi değerlendirirseniz, verimli kazanımlar elde edebileceğinizi unutmayın.

Terazi: Yakın çevreniz; ya da aileniz, ve kardeşlerinizle bu haftaya kadar ne kadar yakınsanız, ya da bir o kadar mesafeli iseniz, bu durumu gözden geçirebileceğiniz bir haftadasınız. Çok yakın ilişkileri olanlar biraz uzaklık isteyebilir, mesafeli ilişkilerde ise insanların değerinin farkına varılarak, daha yakın iletişim kurulabilir. Zorlanabileceğiniz, ilerleme bakımından da yavaş seyredecek işlere bu hafta başlayabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz, acele bir durum yok ise, bu haftayı atlatmanız yönünde…

Akrep: Akrep burcu insanı genellikle olaylara karşı çıkar. Bir zıtlık enerjisi olduğundan dolayı, ak olduğunu bildiği şeye bile kara diyen Akrep burcu insanları vardır. Ancak, sadece karşı çıkabilmek adına sürekli bir farklılık yaratmaya çalışmak çok da mantıklı bir davranış değildir. Bu hafta olayları olabildiğince akışına bırakmalısınız. Geleceğinizi düşünüp, sakin olmanız gereken bir haftada olduğunuzu da unutmayın.

Yay: Kariyerinizdeki pozisyonunuz belki yöneticilik. Bu haftaya kadar sürekli yönettiniz; ya da herhangi bir şekilde işinizde insanların size göre, sizin için hareket etmesini sağlayabildiniz. Ama bu hafta Yay burcu, pozisyonu yine aynı kalacak olmasına karşın, kendisi diğer insanlara, belki de çalışanlarına hizmet edecek. Bu durum sizi mutlu da edecek. Yeni iş seçimi yapacak olan Yay burcu ise, bu hafta iş seçimi yaparsa, hep insanların gereksinimlerini yerine getireceği bir meslek, ya da pozisyon seçecek. Eğer bunu istemiyorsanız, işinizde konum belirlemek adına bu hafta bir tercih yapmamanızı öneriyoruz.

Oğlak: Haftalık burç yorumlarına göre bu hafta kendi yaşamınızı oldukça iyi bulacaksınız. İşiniz, yaşadığınız ilişki, eviniz… kısaca kendi durumunuzla ilgili her şeyin sizi mutlu edebileceği bir haftadasınız. Bu hafta yeni alacağınız bazı sorumluluklarda başarısız olabilirsiniz. Ve Oğlak burcunun yapısı gereği başarısızlığa, beğenilmemeye çok tahammülü yoktur. Siz de o Oğlak burcu özeliklerini taşıyorsanız, bu hafta yeni girişimlerden uzak durmanızı önerebiliriz.

Kova: Bu hafta sizin her şeye çok zamanınız var… Hem derin derin düşünüp bir şeyleri sorgulamaya, hem eğlenmeye; hem de çalışmaya… Zamanınızı ne ile değerlendirmek istediğiniz ise tamamen sizin sorumluluğunuzda. Bizim size önerimiz ise, 2016’ya girerken, daha çok eğlenceli ortamlarda bulunmanız; ve mutlu olmanız yönünde. İşiniz ile ilgili kariyer çalışmaları, evde geçirilebilecek kaliteli zaman, eş; ya da sevgili ile oluşturulacak romantik dakikalar, sizi bu hafta oldukça motive edecek.

Balık: Bu hafta size bol bol laflar gelecek. Bu lafların kimi gerçek, kimi ise dedikodudan ibaret olacak. Sizin ise, bunları ayırt edebilmek adına araştırmacı olmanız, her dost görüneni dost olarak algılamamanız, kimi insanların sözlerini ise değersiz bulmaktan vazgeçmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınız, ve içinde bulunduğunuz soayal ortamlar bu hafta sizi oldukça mutlu edecek…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.