4 Ocak – 11 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları


4 Ocak – 11 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: Haftalık burç yorumlarına baktığımızda Koç burcunun 4 Ocak – 11 Ocak 2016 haftasında, yurtdışında bulunan, ya da ülkemize başka bir ülkeden gelmiş kişilerle iletişim halinde olacağını görüyoruz. Bu hafta gerek ev, gerekse iş ortamında, işlerle başa çıkılması zorlaşabilir; bu nedenle yardımcılar alınabilir. Bu hafta Koç burcu dengeli, ve düzenli beslenmeye her zamankinden daha çok önem vermeli. Var olan sağlık sorunlarının çözüme kavuşabileceği bir hafta içerisindeyiz. Evinizde hayvan beslemek istiyorsanız, bu hafta buna başlamak için ideal; ama eğer zaten bir evcil hayvanınız varsa, yavrularını alabilirsiniz. Sorumluluklarının artacağı bir haftada olan Koç burcu, bu hafta her zamankinden daha fazla tecrübe kazanacak. İlişkilerinizde önemli gelişmeleri, hafta sonuna doğru yaşayabilirsiniz.

Boğa: Haftalık burç yorumunuza baktığımızda, gerek fiziksel, gerekse de ruhsal anlamda gergin bir haftada olduğunuzu belirtebiliriz. Bu nedenle, kendi içinize dönmeye, sakin olmaya çalışmalısınız. İnsanların hakkınızda dedikodu yapabilmeleri söz konusu. Bu nedenle, ya gizli şeylerden, özellikle bu hafta uzak durun, ya da gizli olanın gizli kalmasını sağlayın; ve birine çok güveniyor olsanız dahi paylaşımlardan kaçının. Yurtdışı bağlantılı her ne işiniz varsa, bu anlamda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz, eğer yurtdışına gitmeniz gerekiyorsa gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ama hafta sonuna doğru, Boğa burcu olarak, ileriye dönük sorumluluklarınızın artacağını da belirtmeden geçmemeliyiz.

İkizler: Haftalık burç yorumlarında, belki de en çok dikkat etmesi gereken burç İkizler burcu bu hafta… Özellikle iş ile ilgili yapacağınız görüşmeler, atacağınız imzalar, yapacağınız anlaşmaların riskli olduğunu belirtmeliyiz. Size ulaşması gereken belgelerin ulaşmaması, hatta karışması, kaybolması dahi söz konusu olabilir. Bu nedenle, atacağınız, önem arz eden her adım öncesinde, konsantrasyonunuzu toplayıp, dikkatli olmanız gerekiyor. Bir yere gidecekseniz, evden çıkmadan önce tüm kontrollerinizi özenle gerçekleştirmelisiniz. Herhangi bir nedenle bir yere gidecekseniz, önce, bunun için gerekli şartları gözden geçirin. Unutmayın ki yanlış anlaşılmaların söz konusu olabileceği bir haftadasınız…

Yengeç: Hayatınızla ilgili değiştirmek istediğiniz şeyler varsa, bu hafta bu değişiklikleri yapmaktan kendinizi mutlaka alıkoymanız gereken bir haftadasınız. Yengeç burcu Şubat ayının başına kadar da değişim planlarından uzak durmalı. İnsanlarla olan iletişiminizde zorlanacağınız bir dönemdesiniz. Konuşmalarınız; ya da söylenenler sizin tarafınızdan, ya da diğer kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Bu nedenle, iletişimde daha çok beden dilini kullanmaya çalışın. Beyninizi dinlendirmeniz gereken bir haftadasınız. Öyle bir hafta geçireceksiniz ki, kendinizi değiştirmeniz gerekebilir, bunun için zorlanabilirsiniz; ama biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi bu değişimleri mutlaka ertelemelisiniz. Daha önce vermiş olduğunuz kararları ise, sakin kafa ile yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Aslan: Haftalık burç yorumunuz, yeni başlangıçlardan, girişimlerden… uzak durmanız gerektiğini belirtmekte. Gerek işiniz, gerek sosyal yaşamınızda, geçmişte var olan hedefleriniz, bu hafta sizin için eskisi kadar önemli olmayabilir. Sorumluluklarınızın artacağı bir haftadasınız, ve bu sorumluluklar daha çok, var olan ilişkiniz, çocuklarınız, hobileriniz… ile alakalı. İş hayatınızla ilgili sorumluluklar alabilmeniz; ya da var olan sorumlulukları arttırabilmeniz de mümkün. Gün içerisinde yaptığınız işlerle ilgili problemlerin oluşabileceğini; ve bunun yanında, yoğun çalışma temponuzun sağlığınıza zarar verebileceğini de unutmamalısınız…

Başak: Geçmişinizde bıraktığınız bir aşk ilişkisini yeniden gündeme getirebileceğiniz bir döneme, 4 Ocak – 11 Ocak 2016 haftası ile birlikte başlıyorsunuz. Varsa çocuklarınızla, ya da birlikte olduğunuz insanla ilgili bir durumu değerlendirmeye alabileceğiniz bir haftadasınız. Davranışlarınıza; ve yaptıklarınıza dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız: bazı tutumlarınız çevreniz tarafından yanlış anlaşılabilir. Şans oyunları, yatırımlar… bu hafta sizin için olumlu getiriler sağlamayabilir. Her şeyi kontrol edemeyeceğiniz bir haftadasınız, bu nedenle maddi – manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Bazı korkularınızın, yaratıcılığınızı engellediğini unutmamalısınız. Haftasonuna doğru; yani 9 Ocak itibari ile başlayacak Merkür gerilemesi dolayısı ile, gerek iş, gerek özel yaşamınızla ilgili bazı şeyleri yeniden değerlendirmeniz, konuşup, anlaşmaları baştan oluşturmanız gerekebilir.

Terazi: Haftalık burç yorumlarında, Merkür gerilemesinin Terazi burcunu da etkileyeceğini belirtelim. Öyle ki, eğer çalışmakta olduğunuz işin sürekliliğini istiyorsanız, başarılı olmayı; ve bu işte ilerlemeyi hedefliyorsanız, neyi nasıl yapmanız gerektiğine dair tüm detayları, en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerekecek. Aşk hayatınızda; ve varsa çocuklarınızla ilgili bazı problemler, haftasonuna doğru yakanıza yapışabilir. İletişim ile ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki, sorunlar çözülmek içindir. Yeni geliştireceğiniz yaratıcı fikirlerle, her olumsuzluğun üstesinden gelebilirsiniz. Sadece biraz daha dikkat…

Akrep: Akrep burcu olarak bu hafta, şanslı sayılabilecek burçlardansınız. Öyle ki, mutlusunuz; ve kendinizi pozitif hissediyorsunuz. Ama… Aileniz, ve yakın çevreniz ile alakalı bazı problemler de gündeme gelerek sizi sıkıntıya sokabilir, strese girmenize neden olabilir. Öyle bir haftadasınız ki, var olan gizli düşmanlarınızdan haberdar olabilirsiniz. Bazı eşyalarınız çalınabilir; ya da kaybolabilir. Bu hafta öyle olaylarla karşılaşacaksınız ki, kendinizi, ailenizi, işinizi… güvence altına almayı hedeflemenize neden olacak. Hedeflerinizi yeniden ele alıp düşünün. Bu hafta maddi problemler de yaşayabilirsiniz, borçlarınız gündeme gelebilir. Ödeme yapmanız gerekebilir… Ama, bunun için bir yol bulmanız gerektiğinde, kesinlikle bu yol yeni borç edinme yolu olmasın. Olabildiğince tutumlu olmaya dikkat edin…

Yay: Maddi anlamda dikkatli olması gereken burçlardan biri Yay burcu… Yatırım yapacaksa sağlam adımlar atmalı, tasarruf yaparak harcamalarını gerçekleştirmeli, bütçesini aşmamaya özen göstermeli… Çalıştığınız ortamda size bir dönem sorun yaratmış kişiler varsa, bu hafta onların size olumlu dönüşlerine şahit olabileceksiniz. Ama, size karşı hatalı olan; ve bunu telafi etmek isteyen insanlara şans vermek için 4 Ocak – 11 Ocak 2016 haftasının doğru bir dönem olmadığını belirtmeliyiz. Duygusal anlamda ne kadar mutlu olmak isteseniz de, haftasonu itibari ile hayatın gerçekleri karşınıza çıkacak; ve yoğun şekilde deneneceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Oğlak: Sağlık, duygusallık, ve kişisel unsurların daha fazla gündemde olacağı bir haftadasınız. Anlaşmalar yaparak, ikili ilişkilerde bulunarak, farkında olun; ya da olmayın, bazı tercihler yaşayacaksınız; ve bu tercihlerin, eviniz; ve aileniz ile ilgili alacağınız yeni sorumluluklar anlamına geldiğini unutmamalısınız. Uzun zamandan beri beklediğiniz, iş; ya da eğitim hayatınız ile ilgili gelişmeler, bu hafta gündeme gelebilir.

Kova: Geçmişte netleştirmiş olduğunuz bazı kararlarınızın bu hafta yeniden gündeme gelebilmesi söz konusu. Bazı koşullar sizi tatmin etmiyor olsa da, bu hafta bunun üstünde durmak için doğru zaman değil. Haftasonu itibari ile, yaptığınız yatırımları yeniden incelemeye gereksinim duyabilirsiniz, ve bir şeyin fiyatı; ya da şartları konusunda daha önce anlaşmaya varmış da olsanız, yeniden bir pazarlık yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Aklınıza geçmişle ilgili takılan sorular varsa, bu hafta onları çözmek için doğru bir hafta olduğunu da belirtmeliyiz.

Balık: Düşünmeden hareket etmeniz halinde pişman olabileceğiniz bir haftadasınız. Arkadaşlarınızla birlikte bulunacağınız girişimler sonucunda, iyi gelirler elde edebileceğiniz bir haftadasınız. Bazı arkadaşlıklarınızın; ya da işlerinizin biteceği bir hafta da yaşayabilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz sosyal ortamda değişimler gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. Bu hafta, gerek görünüşünüz, gerek sağlığınızla, her zamankinden daha fazla ilgileneceksiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.