7 Mart – 14 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları


7 Mart – 14 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: 7 Mart – 14 Mart 2016 haftalık burç yorumlarına göre, Koç burcunun, yapmış olduğu bazı planları değiştirmesi söz konusu olabilir; bunun nedeni, elde olmayan sebepler; ya da kontrol edilemeyen durumlar şeklinde gelişecektir. Eğitim hayatına devam etmekte olan Koç burcu insanları, bu hafta daha çok ders çalışmak durumunda kalabilecekleri gibi, çalışanlar ise, başka şehir; ya da ülkelerle, yabancılarla yapılacak çalışmalara ağırlık verebilir, bu anlamda yolculuk dahi yapabilirler. 9 Mart 2016’da yaşanacak olan Güneş Tutulması, ortaya çıkacağını düşünmediğiniz, hesaba katamadığınız, gizli kalması gereken şeylerin ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir. İşiniz, ve çalışma ortamınız ile ilgili ihtiyacınız olan, her zamankinden daha fazla düzen, ve sağlıktır. Bu anlamda her zamankinden daha dikkatli olmanız gerekmektedir. İşinizle ilgili bazı konuları ihmal etmemeniz gerektiğini belirtelim; ve Koç burcu haftalık burç yorumuna şunu da ekleyelim: 12 Mart 2016 sonrasında, parasal konularda yoğunlaşabilirsiniz. İstediğinizi elde edebilme olasılığınız yüksek.

Boğa: 7 Mart – 14 Mart 2016 haftalık burç yorumlarına göre, yakın çevrenizle yapacağınız görüşme, ve konuşmalarınızda, sonrasında sizi meşgul edecek bazı belirsizlikler gündeme gelebilir; ve bu anlamda sorumluluk da almanız gündeme gelebilir. Geleceğiniz ile ilgili beklentilerinizde daha gerçekçi olmalısınız. 9 Mart 2016’da yaşanacak olan tam Güneş Tutulması, beklentileriniz, ve umutlarınızı gözden geçirmeniz anlamına geliyor, ve bu anlamda hayal kırıklığına uğramak istemezsiniz, öyle değil mi? Birilerinden destek bekliyorsanız, bu dönemde bu desteği bulmanızın biraz zor olacağını belirtmeliyiz. Çocuklarınız varsa onlara, yoksa sevdiklerinizle ilgili yaşanacak gelişmelere odaklanabilirsiniz. Finansal konularda karar verir, yatırım yaparken dikkatli olmalısınız, çünkü riskli bir dönem… En azından 12 Mart’a kadar beklemenizde yarar var.

İkizler: Haftalık burç yorumlarına göre, iş hayatınız, ve sorumluluklarınızla ilgili konularda karmaşalar yaşayabilmeniz söz konusu. İşinizle ilgili konularda dikkatli olmalı, ve gerçeğe uygun hareket etmelisiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, dikkatsizliğiniz; ya da ihmalkarlığınız dolayısı ile, birlikte olduğunuz insanla problemler yaşamanız söz konusu olabilir. İster evli olun, ister sevgiliniz olsun, aranızda sağlam bir denge kurmalı, tartışmaktan kaçınmalısınız. İş ortamınızda rakiplerinizle aranızdaki rekabet artacak, ve bu da şu anlama geliyor: Yeni düşmanlar kazanabilirsiniz; dikkatli olmalısınız. Güneş Tutulmasının size olan etkisi, toplumdaki yerinizle alakalı. Bu nedenle, riskli işlerden, elinizden geldiğince kaçınmalısınız.

Yengeç: Haftalık burç yorumuna göre bu hafta Yengeç burcu daha çok, medya, eğitim inanç; ve hayata bakış açısı ile ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalacak. Yabancılarla, ya da uzağınızda bulunan insanlarla olan ilişkileriniz belirsizliğini koruyup, karmaşık bir hal de alabilir. Danışmanlık hizmeti alıyorsanız, ya da eğitimle ilgili çalışmalarınız varsa, size verilen bilgilerin eksik, ya da yanlış olabileceğini belirtmeliyiz. Bu anlamda dikkatli olmalısınız. Güneş Tutulması sizin, inançlarınızın karışmasına; ve bu anlamda güvensizliklerinizin oluşmasına neden olabilir. Çalışma ortamınız, ve işinizle ilgili daha gayretli olabilir, daha çok çalışmanız gerekebileceği gibi zaten siz de bunu isteyebilirsiniz. Düzen, ve sağlığınızla ilgili daha dikkatli olmanız gereken bir dönem. 12 Mart sonrasında ise, değişik beklentiler içerisine girebilirsiniz.

Aslan: Kontrolünüz dışında bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler krizlere neden olabilir; ve endişeli ruh hali içerisine de girebilirsiniz. Parasal konularda, borç; ve alacaklarla ilgili durumlarda, her zamankinden daha gerçekçi olmalı, dikkatli davranmalısınız. Hafta başında yapacağınız harcamalarda dikkatli olmalı, büyük risklere girmemelisiniz. Güneş Tutulması sizin, maddi anlamda daha dikkatli olmanız gerektiğinin işaretini size vermektedir. Banka işleriniz; ya da mirasla ilgili konularınız gündemde ise, karmaşıklıklar yaşamanız mümkün. Sizin için önemli olan konular, aşkınız; ya da çocuklarınıza odaklanabileceğiniz bir haftadasınız.

Başak: İnsanların size vereceği tepkiler, ve sizinle ilgili değerlendirmeleri dolayısı ile, bazı şeyleri yeniden düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazı önemli konularda bir kere daha muhasebe yapabilirsiniz. Bundan 6 ay öncesinden itibaren içerisinde bulunduğunuz şartların değişebilmesi söz konusu olabilir. Evliliğiniz, iş ortaklıklarınız, ya da işbirliği yaptığınız konularla ilgili daha hassas olacağınız, fedakarlıklarda bulunup, bazı şeyleri kabullenebileceğiniz, 9 Mart’ta yaşanacak olan Güneş Tutulmasının size müjdesi. İnsanlarla olan ilişkilerinizde daha gerçekçi olmalısınız. Eviniz, aileniz, işyeriniz; ve güvenliğiniz ile ilgili konularda her zamankinden daha fazla çaba göstermeniz; ve mücadele etmeniz gerekebilir. Olabildiğince sakin olmalısınız.

Terazi: Güneş Tutulması Terazi burcuna, günlük yaşamında, işinde, ve hizmet verdiği konularda, daha fazla fedakarlık yapmasını gerektirecek, ve bunun yanında karmaşık durumlar yaşayabilmesi de söz konusu olacak. İnsanlarla olan iletişiminiz, yapmış olduğunuz görüşmeler; ve dökümanlarla ilgili konularda stres yaşayabilirsiniz. Kişisel düzeninize, sizinle birlikte çalışan insanlara; ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Haftalık burç yorumunuza göre, 7 Mart – 14 Mart 2016 haftasında, hareketli günler geçirecek, sürekli yolculuklar yapabilecek, konuşmalar içerisinde kendinizi bulabileceksiniz. Düşünceleriniz içerisinde aşırıya kaçmamanız gerektiğini de belirtmeliyiz.

Akrep: Haftalık burç yorumuna göre, Akrep burcu, hem hareketli bir döneme girecek, ve hem de değişimler yaşayacak… Ve tüm bu unsurlar onun, hem gelecek hedeflerini; hem de sorumluluklarını etkileyecek. İşiniz ile ilgili söz konusu olacak değişimlerin, huzursuzluğa neden olması, ve belirsizlik yaratması mümkün. Öyle bir dönemdesiniz ki, net planlar yapmanız bazen zorlaşabliyor. İş yaşamınızda gerçekçi olmalı; ve abartılı beklentilerden kaçınmalısınız. Her zamankinden daha cesur bir döneme giriyorsunuz. Ancak, yeni projelere başladı iseniz, daha sabırlı olmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Dikkati de elden bırakmamanız gereken bu süreçte, koşullarınızın değişmesi söz konusu olabilir.

Yay: Güneş Tutulması sizi aile hayatınız; ve hassas olduğunuz konularla ilgili etkileyecek. İhtiyaçlarınızı karşılamak, yaşadığınız ortamı güzelleştirmek; ve huzurlu yaşamak için adımlar atmak isteyeceksiniz. Ailenizle yaşadığınız sorunlar; ve tersliklerin, bir an önce ortadan kalkmasını istediğiniz bir dönemdesiniz. Ancak olayların kendiliğincen düzelmeyeceğini, bunun için sizin de katkınız olması gerektiğini unutmamalısınız. 12 Mart sonrasında daha çok ev içine; ve ailenize yönelecek, sevgiye daha fazla önem vereceksiniz. Sorunların üzerini kapatmaktansa çözmeye meyilli olacağınız bu dönemde, kendiniz problem yaratmak istemeyeceksiniz. Ama gerçekçi olmanız gerektiğini de belirtmeden geçmemeliyiz.

Oğlak: Yakın çevrenizle olan değişim, evrak konuları, ve iletişim ile ilgili konularda daha fazla ilgili olmanız gerekebilir, ve önlemler almanız da gerekebilir. Kardeş, komşu, ve çevre ile ilgili değişim konularında hassas durumların söz konusu olabileceğini belirtmeliyiz. İş hayatınızla ilgili risk almaktan kaçınmanız gereken bir haftadasınız. Oğlak burcu, geçmişle ilgili; ya da önceki işlerinizle ilgili bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Güneş Tutulması, hem düşüncelerinizde; hem de görüşmelerinizde kararsızlıklar yaşamanıza neden olabilir. Elinizden geldiğince iyimser olmalısınız.

Kova: Birikimleriniz, işiniz; ve yeteneklerinizle ilgili karmaşalar, kararsızlıklar, ve hayallerinizin söz konusu olabileceği bir haftadasınız. Gereksiz masraflarla karşılaşmamak için daha dikkatli olmalısınız. Güneş Tutulması size, birikimleriniz konusunda dikkatli olmanız gerektiği mesajını vermekte. Geleceğinizle ilgili yeni beklenti; ve heyecanlarınızın da söz konusu olabileceğini belirtmeliyiz. Aklınızdaki projelerin, bugünlerde değişime uğraması da söz konusu. Arkadaşlarınız, ve içerisinde bulunduğunuz gruplarda da daha aktif olacağınız bir dönemdesiniz.

Balık: Girişimleriniz, kişisel konularınız; ve niyetlerinizle ilgili daha hareketli olmanızı sağlayacak olan Güneş Tutulması, aynı zamanda da huzursuzluk yaşamanıza sebep olabilecek. Kişisel açıdan önem verdiğiniz iş konularında gerçekçi olmanız gereken bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili rekabet ortamınız artabilir, sorumluluklarınız fazlalaşabileceği gibi, üstlerinizin sizi denemelere tabi tutmaları da mümkün olabilir. İşinizle ilgili konularda aşırı tepkiler vermekten kaçınmalısınız. 12 Mart sonrasında aşk hayatınız; ve iletişimlerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.