8 Şubat – 15 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları


8 Şubat – 15 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: 8 Şubat – 15 Şubat 2016 haftalık burç yorumlarına göre, kendiniz için neyin iyi; ve doğru olduğuna, beklentilerinizi gerçekleştirip, hedeflerinize doğru ilerlemeye, tam bu dönemde başlayacaksınız. İnsanlarla olan iletişiminiz gayet iyi olacak, yeni organizasyonlar, ve grup içi çalışmalarınız oldukça başarılı şekilde gerçekleşecek. Olayların iyi, ve kötü yönlerini rahatlıkla görebileceksiniz. İşinizle ilgili gerçekleştireceğiniz yeni girişimlerde başarılı olacağınız gibi, atacağınız doğru adımlar sayesinde, ileriye dönük hedeflerinizi de gerçekleştirebileceksiniz. Güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bu dönemde, iyi haberler alıp, dostlarınızdan güzel destekler görebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu, ortaklıklardan kaçınılmasının gerekliliğidir, mali konularda adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Pazar günü itibari ile ise daha sosyal bir döneme gireceksiniz, ve insanlar arasındaki etkinliğiniz artacak. İnsanların sizden etkileneceği bu dönemde, rekabet gerektiren konularda da başarı elde etmeye başlayacaksınız.

Boğa: Mesleki anlamda önemli başarılar elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz, ancak haftalık burç yorumunuza göre, bu başarıları elde edebilmeniz için yapmanız gereken, yeniliklere açık olmak, farklı girişimlerde bulunabilmeyi hedeflemek… Eğitim anlamında başarılı olup, yeteneklerinizi insanlara rahatlıkla gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz. Uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediğiniz bir projeyi tam da bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz, ancak Boğa burcu olarak bir de geçmişe dönüp bakmanız gerektiğini unutmamalısınız, bir yerlerde hata yapmış olabilirsiniz, bunu görmek için uygun bir dönem… Rakiplerinizin sizin istediğiniz şeyleri sizden önce yapmalarını istemiyorsanız, elinizden geldiğince acele etmenizde yarar var. Olaylara karşı gerçekçi olmayı, pürüzleri halledip, sorunları çözmeye müsait olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Pazar günü itibari ile maddi anlamda daha güzel sonuçlar elde edecek, yeni bir işe, ya da kazançlı bir girişime imza atabileceksiniz.

İkizler: Özellikle işi ithalat – ihracat ile ilgili olanlar; ve bunun dışında diğer İkizler burcu mensupları da bu hafta bol bol seyahat edecek, eğitim ile ilgili konular; ve hukuksal meseleler bu hafta gündeminize gelebilir. Bu dönem yapacağınız plan, ve vereceğiniz kararların bundan sonraki dönemler için belirleyici olacağını unutmamalısınız. Yurt dışı ile ve yabancılarla iletişiminizin artacağı bu dönemde, yoğun bilgi alışverişi de gerçekleştirebileceksiniz. Eğer açılmış davalarınız varsa bu dönem tibari ile sonuç elde edebilir, reklam, tanıtım, organizasyon işlerinde çalışıyorsanız, oldukça yoğun günler geçirebilirsiniz. Mevki sahibi kişilerin size sağladığı destekler olacaktır. Keyifli günler yaşayacak olmanızla birlikte, yatırım yaparak paranızı arttırabileceğiniz, işlerinizi çoğaltabileceğiniz bir haftada olduğunuzu da belirtmemiz gerekmektedir.

Yengeç: Bu hafta için yapılan haftalık burç yorumlarına göre Yengeç burcu; kendisi ile ilgili olmayan maddi konularla ilgilenmek durumunda kalacak, kredi almak için çaba sarf edebilecek, ve bunu kendisi için değil, eşi; ya da ortağı için gerçekleştirecek. Ortak işlerinizden daha fazla kazanç elde edebilmek için yeni girişimlerde bulunabileceğiniz gibi, öğrenci iseniz, burs başvurusunda bulunabilir; ya da size destek olabilecek insanlarla görüşebilirsiniz. Haftalık burç yorumuna göre Yengeç burcu bu hafta aşk konusunda da şanslı, yeni başlangıçlara adım atabileceği gibi, eski defterlerin karıştırılması, yeniden deneme yapılabilirlik ile ilgili konular gündeme gelecektir. Size yakın; ancak aslında herkesten uzak bir yere partnerinizle birlikte gidebilir, keyifli bir kaçamak yapabilirsiniz.

Aslan: 8 Şubat – 15 Şubat haftalık burç yorumuna göre bu hafta daha çok ortaklıklar, iş; ve eş ile ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Birlikte zaman geçirdiğiniz partneriniz, ya da ortağınızla gergin ortamlardan kaçınmalısınız. Yeni bir ortaklık, nişan, ya da evlilik kararı alabilmeniz de mümkün. Bilgi alışverişinin yoğun olacağuı bu haftada, yakın çevreniz tarafından desteklenebilmenizin de söz konusu olabileceğini belirtmemiz gerekmektedir. Maddi anlamda güzel bir döneme giriyorsunuz, kazancınızın artması ile birlikte, daha iyi bir işe girebilmeniz de söz konusu olabilir; ve tüm bunlara ek olarak eğer hayatınızda birisi yoksa, bu hafta yeni bir birlikteliğe de adım atabilmeniz mümkün olabilir.

Başak: Haftalık burç yorumlarına göre, sağlığınızla ilgili konularda, özellikle de baldır, ve ayaklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Birlikte çalıştığınız insanlarla olan gergin durumlardan kaçınmalısınız. İşinizde kendinizi geliştirebileceğiniz bu dönemde, bunu yaparken sosyal medyayı da daha aktif şekilde kullanır, teknolojiden yardım alır, interaktif ortamda bulunursanız, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. İnsan ilişkilerinin, ve bilgi alışverişinin yoğun olacağı bir dönemdesiniz. Bugüne kadar ertelediğiniz şeyleri artık gündeminize alabilir, gerek iş anlamında yeni insanlarla görüşebilir, gerekse de sağlık adına bazı kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Mutlu olabileceğiniz bu haftada, şans oyunları oynayabilir, hayatınıza yeni, beki de eskiden de tanıdığınız bir insanı flört etmek için dahil edebilir, hatta belki imaj değişimleri dahi yapabilirsiniz.

Terazi: Özellikle aşk anlamında güzel bir döneme giren Terazi burcu, eğer yalnız ise, sosyal çevresinin de desteği ile, yeni birileri ile birlikte olmaya başlayabilir. Zaten bir birlikteliği olanlar romantik anlar yaşayabilir, çocuk sahibi olmak isteyenler ise bunun için çalışmalara bu hafta başlayabilirler. İletişiminizin arttığı, bilgi alışverişlerinin gündeme geldiği bu haftada, daha çok hobilerinizle ilgilenebilmeniz de söz konusu olabilir. Evinizle de ilgilenebileceğiniz bu haftada, yeni eşyalar alabilirsiniz. Evde keyifli zamanlar geçirebileceğiniz ortamlar yaratabilir, belki de yalnız kalarak meditasyon yapıp, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Akrep: Eviniz, aileniz, yuvanızla bu hafta daha yoğun şekilde ilgilenebilmeniz mümkün. Evinize yeni eşyalar alıp, tadilat yaptırabileceğiniz, dekore ettirebileceğiniz bu dönemde, ailenizde bulunan erkeklerle olan iletişiminize daha çok dikkat etmelisiniz, belki de bu kişiler sizin, ev değişikliği yapmanıza dahi neden olabilecektirler. Bilgi alışverişi, ve iletişim konularının yoğun olacağı bu dönemde, ailenizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla tatil, ya da daha fazla kazanç planları da yapabileceğiniz bu dönemde, bir arkadaşınızın, size karşı olan duygularını açabilmesi, ya da sizi yeni biri ile tanıştırıp, çöpçatanlık yapabilmesi mümkün olacak.

Yay: İnternet; ve teknolojiyi kullanarak, insanlarla daha yoğun bir iletişim sürecinde olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Teknolojik cihazlar hakkında araştırmalar yapacağınız bu dönemde, kısa seyahatler, kardeşlerle daha yoğun ilişkiler söz konusu olabilir. Tatil planları, bilgi alışverişi gibi konularda yoğun bir süreç yaşayacağınız bu dönemde, bilgisayar, ya da dil eğitimi alabilir, ve aldığınız eğitimi işiniz için kullanılabilir hale getirebilirsiniz. İşlerinizi büyütüp genişletebileceğiniz, maddi kazançlarınızı arttırabileceğiniz, bir dönemde olmakla birlikte, işinizle ilgili bir ödül de alabilmeniz söz konusu olacak.

Oğlak: Haftalık burç yorumuna göre, finansal anlamda başarılı olabileceğiniz bir dönem, ama bu başarı için biraz da para harcamanız gerekebilir. Kendinizi yoğun şekilde ortaya koyabileceğiniz bu hafta içerisinde, işinizle ilgili bilgilerinizi, ve sorumluluğunuzu arttırarak başarıyı elde edebileceksiniz, ve bunun yanında, para, para, para, Napolyon’un da dediği gibi, sizin için çok gündemde olacak. Gelirinizi arttırıp, işinizi sağlamlaştırabileceğiniz bu dönemde, kazanç elde edebileceğiniz yatırımlar da yapabilirsiniz. Kendinize bakıp, yeni eşyalar alarak kendinizi mutlu edebileceğiniz bu dönemde, eğer yalnız iseniz, sizden mesafe olarak uzak bir insanla bir başlangıç yaşayabilirsiniz.

Kova. İkili ilişkilerde gerginliklerden uzak olmalı; ve yeniliklere daha açık tutum sergilemelisiniz. Kişisel yeteneklerinizi gruplar içerisinde gösterebilip, tek başınıza olmak yerine grup halinde hareket edebilirsiniz; ve bunun yanında, yeni projeler için yeni başlangıçlara da imza atabilirsiniz; ve bunun için de oldukça doğru bir dönem olacaktır. Ancak ailede bulunan diğer kadınlarla olan iletişiminize de dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Yönetici ruhunuzun ortaya çıkacağı bu dönemde, istek, ve hedeflerinize hiç zorlanmadan ulaşabileceksiniz. Geçirdiğiniz kötü dönemlerin sonrasında güzel olacak bu hafta, yeni bir eğitim almaya başlayabilir, problemlerinizin üstesinden kolaylıkla gelebilir; ve daha sık seyahat etmeye de başlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.