Yay Burcu 2016 Yorumu


Yay Burcu 2016 Yorumu

Yay burcuYay Burcu 2016 Yorumu

Yay burcu 2016 yılı genelinde keyifli bir sene geçirecek. Uzun süredir istediği fırsatları bu sene yakalayabilecek olan Yay burcu, ev; ya da şehir değişikliği yaşayabileceği bu yılda, yaşadığı bu değişim dolayısı ile de keyifli olacak. Kısacası, Yay burcu 2016 yılında her ne yaşarsa yaşasın, bu yaşadıkları onu mutlu edecek…

Planlı olmanız gereken bu yıl, planlarınızı iş, eğitim, ve özel yaşam üzerinde, her birini ayrı ayrı değerlendirerek yapmalısınız. Eğitim hayatına devam eden Yay burcu insanı, kötü olan notlarını düzeltebileceği bir yıl içerisinde. İş yaşamında bulunan Yay burcu ise yeni başlangıçlara adım atabileceği bir yıl yaşamakta. Proje düşünceleriniz varsa bunları gerçekleştirmeye başlayabileceksiniz.

Özel yaşamında yalnız olan Yay burcu, bu yıl, aradığı insanı bulabilir. Ancak bir birlikteliği bulunan Yay burcu 2016 yorumuna göre, bu insanla problemler yaşayabilir, zaman zaman daraldığını, zorlandığını hissedebilir. Bu gibi bir problem yaşamıyorsanız, sorunları tek başınıza değil, birlikte olduğunuz insanla birlikte çözme yoluna gidin. Ve bunun yanında, mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız, özgürlüğünüzden de fedakarlık etmeniz gerekebileceğini unutmayın.

Yay burcu 2016 yılında, sosyal anlamda yeniliklerle dolu bir sene geçirecek. Biliyoruz, hayatınızda yenilik arzısı içerisindesiniz; ama siz de şunu bilin ki bu yıl, istediğiniz kadar yeni, ve farklı gelişmeler yaşayabileceksiniz. Bununla birlikte, değer verdiğiniz insanlarla güzel paylaşımlarınız da olacak. Bu yaşadığınız şeyleri yıllarca unutamayacaksınız.

Maddi anlamda bakıldığında, beklenmedik harcamalar yapabileceğiniz bir yıl içerisinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu nedenle, planlı girişimlerinizi, maddi anlamda sizi zorlamayacak şekilde gerçekleştirmenizde yarar var. Uzun süredir planladığınız tatili bu yıl yapabileceksiniz, ve gezilere katılma olanağı da bulabileceksiniz. Ancak, oldukça hareketli geçecek bu yılda, zaman zaman düşebilecek olan enerjinize karşın, kendinizi toparlamayı başarıp, iş, eğitim, ve özel hayatınıza gereken zamanı ayırabileceksiniz…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.