Akrep Burcu Kadını Nasıldır?


Akrep Burcu Kadını Nasıldır?

Burçların özelliklerini sizlerle paylaşmaya devam ederken sıra Akrep burcu kadınında. Eğer hayatınıza bir Akrep burcu kadınını alacaksanız ya da zaten bir Akrep burcu kadını ile birlikte iseniz ve Akrep burcu kadını nasıldır diyorsanız, sizlere detaylı olarak Akrep burcu kadınının özelliklerinden söz edeceğiz. Kullanım kılavuzunu okumuş gibi olacak ve mutluluğunuzun ilk adımını atacaksınız.

Akrep Burcu Kadını Nasıldır?

O çok duygusal ve tutkulu bir kadındır. Ancak duygularını gizlemeyi çok iyi başarır. Kendine çok fazla güvendiğini de belirtmemiz gerekir. Dışarıdan baktığınızda buz gibi görüntüsü sizi rahatsız eder. Muhtemelen bu kadının nasıl duygusal olduğunu merak edersiniz. Ama o bir sır küpüdür. Bir şeyin ne kadar gizemli ise o kadar güzel olduğuna inanır; tıpkı kendisi gibi…

Akrep burcu kadınının özellikleri arasında çok sert ve güçlü olmak da yer almaktadır. Bu kadın tuttuğunu kopartır. Ancak her şeyin öncesinde kadın olduğunu da bilir ve aşık olduğunda, hayatına bir erkek aldığında, korkak bir yavru kedi gibi olabilir. Erkeğin kendisini istediğini hissettiğinde, önce ona karşı çıkar; sonrasında da durulur ve teslim olur.

Eğer bir Akrep burcu kadını ile birlikte olmak istiyorsanız, ondan güçlü olmalısınız. Size ancak bu şekilde saygı duyar. Aksi takdirde tehlikeli olur ve zaaflarınızı bularak sizinle bir kedinin fare ile oynadığı gibi oynar. Burçların özellikleri arasında bu kadının sadece kendisinden güçlü olana saygı duyduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Akrep burcu kadını cüretkar giyinmeyi sever. Giyiminde de gizemli olabilmek adına genellikle koyu renk kıyafetleri tercih eder ve içindeki aydınlığın keşfedilmesini ister. Çok ciddi bir ortamda dahi ciddi olduğu kadar cüretkar da giyinebilir. Bu turkulu ilişkiler yaşamak istediği anlamına gelmektedir. Ancak sadece tutkuya değil, duygusallığa da önem verir. Ve birlikte olacağı erkeğin onu her yönden taşıyabilmesi gerekmektedir. Örneğin bu kadının çok kıvrak bir zekası vardır. Erkek onunla da başa çıkabilmeli ve kıskançlık krizlerine karşı koyabilmelidir.

Akrep burcu kadınının özellikleri arasında her ne kadar flört ve macera düşkünlüğü olsa da, bir erkeği severse ona bağlanır ve sadık kalır. Aynı sadakati ondan da bekler. Eğer kendisini aldattığınızı öğrenirse, size acı çektirmek için yapamayacağı kötülük yoktur. Bu kadın size hem zevki; hem de acıyı doruklarda yaşatır. Bu nedenle de onunla olmak sıkıcı olmayacaktır. Ama şifrelerini bilmeniz önemlidir.

Akrep burcu kadını çocuklarına da çok düşkün ve büyük bir duygu yoğunluğu ile bağlıdır. Bu nedenle onlar için her fedakarlığı yapar. Ancak onları pek de özgür bırakmazlar. Seçecekleri meslekten evlenecekleri kişilere kadar müdahale etme çabasındadırlar. Eğer çocuklar da kendi kararlarını verebiliyorsa, anneleri ile aralarında büyük tartışmalar çıkacak demektir. Kısacası bir Akrep burcu kadınının çocuğu olmak da zordur.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.