Oğlak Burcu Kadını Nasıldır?


Oğlak Burcu Kadını Nasıldır?

Oğlak burcu kadınının özelliklerini gözden geçirerek burçların özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaya devam ediyoruz. Oğlak burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtlarını biraz sonra sizlere aktaracağız. Ekranlarda çok başarılı Oğlak burcu kadını örnekleri görüyoruz. Acaba bu durum hepsi için geçerli mi? Onlara nasıl davranmalıyız? Nelere sinirlenir, nelerden hoşlanırlar? Gelin gözden geçirelim:

Oğlak Burcu Kadını Nasıldır?

Oğlak burcu kadını eğer çalışıyorsa, işine çok düşkün olacaktır. Hatta zaman zaman kadın olduğunu unuttuğu zamanlar dahi olabilir. Bir hedef belirler ve o hedefe ulaşacağıa inanırsa, bir gün mutlaka gerçekten de ulaşır. Sık sık sorunlarla karşılaşabilirler. Ama onlar her sorunu kaldırabilecek güçtedir. Ve sorunlar sayesinde kamçılanır, daha güçlü hale gelirler. Sorumluluk duyguları çok gelişmiştir. Sürekli bir şeyler yapma gereksinimi hissederler. Genellikle de başarılı olurlar. Ancak zaman zaman bunalıma girdikleri zamanları da olabilir.

Oğlak burcu kadınının özellikleri arasında, gözlerindeki hüzünden de söz etmek gerekir. Genellikle çok güçlü ve gururlu olan bu kadınlar, burçların özellikleri gereği, güzelliklerini ilk bakışta belli etmeyebilirler. Ancak zaman geçtikçe ne kadar güzel olduklarını anlamanız daha kolay olacaktır. Bir Oğlak burcu kadınının, gençken yüzünde görebileceğiniz ciddi tavır, zaman ilerledikçe yerini yumuşaklığa bırakır. Bunun nedeni, yaşı ilerledikçe, hayatın ilk gördüğü kadar ciddi olmadığını anlamasından ileri gelmektedir. Aynı durum Oğlak burcu erkeği için de geçerlidir.

Sadakatin sevgilin kanıtı olduğuna inanan Oğlak burcu kadını nasıldır derseniz, o ailesine ve evine çok önem verir. Sevgi onun için çok değerlidir. İhmal edilmekten nefret eder. Sorumluluklarına her zaman sadıktır; ancak birlikte olduğu adamın da aynı şekilde olmasını ve sorumluluklarından kaçmamasını ister. Oğlak burcu kadını, eşinin durumuna göre, bazen sert bir yapıya da bürünebilir.

Kariyerine çok önem verdiği için pek çok Oğlak burcu kadını geç evlenir. Erken evlenen bir Oğlak burcu kadını ise kendisini kariyerinde destekleyen bir adam ile hayatını birleştirecektir. Özgürlüğüne düşkün olan bu kadın, söz konusu ailesi olduğunda özgürlüğüne kısıtlama getirebilir. Bağlılık onun için her şeyden daha önemlidir. Güven ve sevgiyi evleneceği adamda isteyen bu kadının istediği bir diğer şey de pratik zeka ve başarıdır. Erkeği, ondan daha iyi olmalıdır. Çünkü onun beceriksizliğe tahammülü yoktur. Ancak Oğlak burcu kadını ile evlenen bir erkek hayatını garantiye almış demektir. Bir erkeğin istediği her şey Oğlak burcu kadınında mevcuttur.

Kendini iyi bir eş olarak görür. Ancak fiziksel birliktelik sırasında, siz eşi olarak ne kadar sabırlı iseniz, Oğlak burcu kadını sizi o kadar tatmin edebilir, çünkü bu anlamda oldukça hassastır. Anne olarak da kendini başarılı görür; çünkü sorumluluklarına bağlıdır. Ancak çevresine karşı yeteri kadar sevecen ve sıcak görünmez; hem de öyle olduğu halde… Çünkü hislerini yeterince yansıtamaz.

Hata yapmaktan çok korktuğu için çocuklarını da hatasız yetiştirmeye çalışan Oğlak burcu kadınının özellikleri arasında, çocuklarına çok despot olmak da yer almaktadır. Aslında tek amaçları onları yanlışsız yetiştirmektir. Ama biraz daha hoşgörülü olmadıkları takdirde çocukları ya isyankar, ya da kendi ayakları üzerinde duramayan bireyler olacaktır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.