Aslan Burcu Sağlık Yorumu


Aslan Burcu Sağlık Yorumu

Aslan burcu resmiAslan burcu sağlık yorumundan ilerleyen bölümlerde söz edeceğiz; ama öncesinde, sosyal hayata meraklı olan Aslan burcu için, burçların özellikleri arasında, sinema, tiyatro, bar ve partilere çok sık gitmesinin yer aldığı bilgisini sizlerle paylaşalım. Bu durumda Aslan burcu sağlık açısından belli problemler yaşıyor. Kısacası, siz bir Aslan burcu iseniz, şu anda ruhunuz çok enerjik de olsa, ilerleyen zamanlarda, aktif sosyal yaşantınız sizin bedeninizi yoruyor ve bu tempoyu kaldıramaz hale gelebiliyorsunuz.

Aslan Burcu Sağlık Yorumu

Burçların özellikleri arasında yer alan, Aslan burcunun sosyal yaşama düşkün olması, yemeyi – içmeyi sevmesi, onun ilerleyen zamanlarda sağlık açısından problemler yaşamasına neden olur. Bu nedenle, şu anda kendinizi her ne kadar enerjik hisseder, yer – içer, gezerseniz gezin, ilerleyen zamanlarda bu haliniz sizi sağlık açısından oldukça yıpratır. Dolayısı ile gerektiğinde durmayı bilmelisiniz. Aksi halde, vücudunuzda ilk olarak bu duruma kalbiniz dayanamaz. Yani, Aslan burcu sağlık yorumu yaparken, kalbinize dikkat etmeniz gerektiğinin özellikle altını çizmeliyiz.

Aslan burcu sağlık bilgilerini paylaşmaya devam ederken, hırslı ve çalışkan olduğunuzdan da söz etmeliyiz. Ancak vücudunuzu fazla zorlamamanız gerektiği kuralını bir kere daha hatırlatmak isteriz. Unutmayın, enerjiniz sizi şimdilik ayakta tutuyor. Var olan fazla enerjinizi dışarı atabilmek için tercih edebileceğiniz en iyi yöntem: açık hava sporları. Böylece sadece fazla enerjinizi değil, gereksiz öfkenizi de dışarı atabilirsiniz.

Aslan burcu sağlık yorumuna baktığımızda, onların kaprisli hastalar olabileceklerini söyleyebiliriz ki zaten, hastalanmayı ve kendilerini güçsüz hissetmeyi de hiç sevmezler. Neyse ki bünyeleri sağlamdır. Hastalıklardan kısa sürede kurtulabilme özellikleri de buradan ileri gelmektedir.

Aslan burcu sağlıklı bir yaşam sürmek isterse, bazı vitamin ve minerallerin vücuttaki dengesine de dikkat etmek durumundadır. Sadece Aslan burcu değil, yükselen burcu Aslan olanlar, ya da doğum haritasında güneşin etkileri bulunanların da bu detaylara dikkat etmeleri gerekmektedir. Özellikle önemsenmesi gereken vitamin ve minerallere gelince: B1, B5, B12, B15 vitaminleri, folik asit, manganez, klorofil, iyot, Koenzim Q10 oranlarının sık sık kontrol edilmesi önerilmektedir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.