Yengeç Burcu Sağlık Yorumu


Yengeç Burcu Sağlık Yorumu

Yengeç burcu sağlık yorumunu sizlere aktaracağımız ilerleyen bölümlerde, onların bünyelerinin ne kadar hassas olduğundan söz edeceğiz. Ancak burçların özellikleri arasında da pek çoğumuz biliyoruz ki Yengeç burcu sık sık duygusal dalgalanmalar yaşayan bir burçtur. Etki altında kalmasının yanında, çabuk üzülebilen bir yapıya da sahiptir. Bir Yengeç burcunun çevresi huzursuz ise o bunu hemen hisseder. Ve negatif enerjiyi üzerinde toplama yeteneğine de sahiptir. Dolayısı ile Yengeç burcu sağlık bilgilerini aktarırken, onlara negatif enerji süpürgesi adını vermek de yanlış olmayacaktır. Bu durum da onları oldukça rahatsız eder.

Yengeç Burcu Sağlık Yorumu

Yengeç burcu sağlık durumuna baktığımızda, psikolojik sorunları en fazla yaşayan, olaylardan en çok etkilenen burcun Yengeç burcu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kadınların süt hormonları çok aktif çalışmaktadır. Bu nedenle, göğüs ile alakalı problem yaşayan kadınlara bakıldığında, çoğunun Yengeç burcu olduğu görülmektedir. Burçların özellikleri arasında, Yengeç burcunun çok anaç olduğunu da söyleyebilirizç Ancak, bununla birlikte, rahim ile alakalı sorun da yaşayabileceklerini belirtmemiz gerekmektedir.

Yengeç burcu sağlık yorumuna bakıldığında, en çok karşılaşılan hastalıkları kısaca özetlemek istersek: kadın hastalıkları, ülser, gastrit gibi mide rahatsızlıkları, depresyon ve ruhsal iniş çıkışları sıralayabiliriz. Bir Yengeç burcu; ya da Ay’ın etkisi doğum haritasında bulunan farklı burç mensupları, kendilerini özellikle dolunay günlerinde mutsuz, halsiz ve hastalık hastası gibi hissedebilirler.

Yengeç burcu sağlıklı olabilmek için, karmaşık ve stresli ortamlardan uzak kalmalıdır. Duyguları çabuk değiştiğinden dolayı, morali sık bozulan Yengeç burcu sağlık yorumunda, mide rahatsızlıkları ile sık karşılaşılmasının nedeni budur. Bilindiği gibi sinirin etkilediği bölgeler arasında mide ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanında, bir Yengeç burcu, içinden çıkamadığı bir durum ile karşı karşıya ise hemen kendiği yemeğe verir. Dolayısı ile de stres, Yengeç burcu için kilo almak anlamına gelebilmektedir.

Germanyum ve Potasyum mineralleri ile B2 ve B6 vitaminleri, Yengeç burcu sağlık durumu incelemesinde problem yaratabilmektedir. Tuz – su dengesine de dikkat etmesi gereken Yengeç burcu, burçların özelliklerine bakıldığında, su içmeye en çok gereksinim duyan burç olma özelliği taşımaktadır. Bununla birlikte, tuz da vücutta suyu tutarak ödeme neden olmaktadır. Dolayısı ile Yengeç burcu iseniz az tuz tüketimi gerçekleştirmelisiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.