İkizler Burcu Sağlık Yorumu


İkizler Burcu Sağlık Yorumu

İkizler burcu sağlık yorumunu sizlere aktaracağımız ilerleyen bölümlerde de belirteceğimiz gibi, burçların özellikleri arasında da yer alan, düşünsel faaliyetlerin hızlılığından söz etmeden geçmemeliyiz. Hızlı düşünen İkizler burcu sağlık bakımından diğer noktalarda nasıl, bunu ve çok daha fazlasını sizlerle paylaşacağız. Hemen şu detayı da aktarmadan geçmemeliyiz. Pek çoğumuz burçların özellikleri deyip de İkizler burcuna baktığımızda, onların çift karakterlerinden söz ediyoruz. Oysa çok daha önemli şeyler var hayatta; sağlık gibi… O halde hemen İkizler burcu sağlık yorumunu almaya başlayalım.

İkizler Burcu Sağlık Yorumu

İkizler burcu sağlık bilgilerini paylaşırken, daha en başta da dediğimiz gibi çok hızlı düşünürler. Dolayısı ile sinir sistemleri çok hassastır. Bununla birlikte, sinirleri de çok çabuk bozulur. Çünkü hayatlarını çok hızlı yaşarlar. Hiç düşünmeden, hayatlarını değiştirmeleri sonucunda oluşacak problemler de sinirler üzerinde, ister istemez etkili olur. Kısa zamanda çok iş yapmaya çalıştıkları için, uykuya ve dinlenmeye yeterince zaman ayırmazlar. Sinirlenmeleri için bu da yeterli bir nedendir. Bununla birlikte huzursuz olduklarını ve sebebinin uykusuzluk ve yorgunluk olduğunu da belirtmemiz gerekir.

Burçların özellikleri arasında İkizler burcu sağlık detaylarını aktarırken, kısa sürede zatürre, bronşit, soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanabildiklerinden de söz etmek gerekir ki bunun sebebi, akciğerlerinin çok hassas olmasından kaynaklanmaktadır. Pek çok İkizler burcu insanı şişmanlık probleminden şikayet etmez. Bunun sebebi ise hem çok hareketli olmaları, hem de sindirim sistemlerinin iyi çalışmasından ileri gelmektedir.

İkizler burcu sağlık yorumu içerisinde, hastalandıklarında çok huysuz olduklarını; hatta doktorlarını dahi eleştirdiklerini de belirtmemiz gerekir. Bununla birlikte, doktorları kendilerinden ne isterse istesin, onlar genellikle bu söylenenleri dinlemez ve istirahat de etmezler.

Eğer İkizler burcu iseniz, burçların özellikleri arasında yer alan İkizler burcu sağlık yorumunu merak ediyorsanız, doğum haritanız hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalısınız. Eğer yükseleniniz İkizler burcu ise güneşiniz İkizler burcunda ise 6. evinizde Merkür; ya da İkizler burcu varsa… kısacası, doğum haritanızda Merkür etkileri ağır basıyorsa, B1, B2, B6, B15, D vitaminleri ile birlikte, Magnezyum, Kalsiyum, Potasyum, Niasin, bira mayası ve Fosfor dengesinin sağlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Kalsiyum almadan yarım saat önce bir limon ya da portakal suyu içerseniz, önce alacağınız bu C vitamini, Kalsiyumun vücudunuz tarafından daha etkin kullanılmasını olanaklı hale getirecektir. Bununla birlikte, D vitaminine gereksinim duyduğunuzda, bunu en iyi güneşten alacağınızı, kollarınız ve bacaklarınız açık olarak gün ışığında oturmanızın gerektiğini unutmamalısınız. Elbette süt ürünleri, tereyağı, yumurta sarısı ve yeşil sebzelerle de D vitamini eksiğinizi tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.