Boğa Burcu Sağlık Yorumu


Boğa Burcu Sağlık Yorumu

Boğa burcu sağlık yorumunu, burçların özellikleri başlığı altında sizlere ilerleyen bölümlerde aktarmaya çalışacağız. Burçların özelliklerine bakarken mutlaka Boğa burcu sağlık bilgilerine de bakmalısınız. Yapılan her yorum; verilen her bilgi tam anlamı ile size uygun olmasa dahi, pek çoğunun sizinle ilgili olduğunu göreceksiniz. Belki Boğa burcu sağlık yorumu içerisinde hoşunuza gitmeyen, kendinize konduramadığınız şeyler de yer alacak. Ama bunlara da, önlem alabilmek adına, kendinizi korumak için dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Boğa Burcu Sağlık Yorumu

Boğa burcu sağlık durumu bakımından ele alındığında genellikle iri yapılı ve sağlıklı bir insandır. Güçlü yapısı dolayısı ile uzun saatler çalışıyor dahi olsa, yorgunluk hissetmeyecektir. Genellikle de hastalık hastası değildirler. Bir yerleri ağrıdığında, ölecek miyim acaba korkusunu yaşamazlar. Hastalığın bir güçsüzlük belirtisi olduğunu düşünebilirler; ama yine de, yaşadıkları hastalığın, başa çıkabilecekleri bir durum olduğunu gördüklerinde, o hastalıktan kurtulmak için gerekenleri ve doktor önerilerini, harfiyen yerine getirirler.

Boğa burcu sağlık yorumunu, burçların özellikleri arasında aktarmaya devam ederken, genel olarak boğaza ve ense bölgesine dikkat etmeleri gerektiğini belirtebiliriz. Ki bu durumda, özellikle de içine girmekte olduğumuz kış aylarında, ya da klimalarda serinlemeye çalışırken, anjin ve soğuk algınlığına karşı dikkatli olmaları gerekir. Ses telleri ile alakalı sorunlar ve bununla birlikte, gut hastalığı da Boğa burcu sağlık detayları arasında dikkat edilmesi önerilen problemler arasında yer almaktadır. Yine Tiroit bezi boğazda bulunduğu için, tiroit salgıları ile alakalı sorunlar ve dengesizlikler de yaşanabilir. Diyelim ki bir Boğa burcusunuz. Herkesle aynı miktarda yemek yiyorsunuz. Ama siz onlara göre daha zayıf daha şişmansınız. Bu durumda, Boğa burcu rutin sağlık kontrollerinizi yaptırırken, mutlaka tiroitlerinize de baktırmalısınız.

Peki Boğa burcuysanız; ya da yükselen burcunuz Boğa ise yani doğum haritanızda Venüs etkileri varsa ne yemeli, ne içmelisiniz? Vereceğimiz sağlıklı beslenme listesi konusunda doktorunuza danışır ve tüketimlerinizi buna göre yönlendirirseniz, Boğa burcu sağlık durumunuzun daha iyi olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle dikkat etmeniz gereken vitamin ve mineraller listesi şu şekildedir: A, E, K vitaminleri ve İnositole, İyot, Niasin, Biotin, Çinko, Bakır… mineralleri sizin için önemlidir.

Burçların özellikleri arasında Boğa burcu sağlık yorumunu anlatmaya devam ederken, yine doğum haritasında görülecek, Venüs’ün bozuk açı yapması durumlarında, şeker ve karbonhidrat tüketimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü bu besinler kolay sindirilemeyerek yağa dönüşebilir ve sonrasında verilmesi zor kilolar halini alabilirler.

Boğa burcu sağlık iyileştirme için K vitamini ve Bakır alımına önem vermeniz gerektiğinden söz ettik. Ancak siz bu vitamin ve minerallerin dengesini sağlayamazsınız. Dolayısı ile doktor kontrolünde almanız gerekmektedir. Okyanus algi bu noktada tüketebileceğiniz, içeriğinde bol İyot, Klorofil ve Klorella içeren önemli bir besindir. Diğer deniz ürünlerinin de içeriğinde bol miktarda İyot bulunmaktadır. Ayrıca, ıspanak, domates, bezelye, havuç, sarımsak, soğan, kuşkonmaz gibi besinlerin içeriğinde de İyot önemli miktarda bulunmaktadır.

A vitaminini, Caroten içeren besinlerden de rahatlıkla alabilirsiniz. Bu besinler sizin vücudunuzda yine A vitaminine dönüşürler. Ciğer, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, balkabağı, havuç, kayısı, portakal, papaya, ananas, mango, avokado, ıspanak, bamya ve diğer yeşil renkli sebzeler ile birlikte, balık yağı, muz ve yumurta ile de A vitamini gereksiniminizi karşılayabilirsiniz.

Boğa burcu sağlık durumunu korumak için sağlıklı ve dengeli beslenmeye, hayatınızdan karbonhidrat ve şekeri de her şeye rağmen çıkartmaya özen göstermelisiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.