Balık Burcu Erkeği Nasıldır?


Balık Burcu Erkeği Nasıldır?

Burçların özelliklerine Balık burcu erkeği ile devam ederek, 12 burcun erkeklerini teker teker tanımış olacağız. Duygusal olduğunu bildiğimiz; ama biraz da çapkın olduğunu farkedebildiğimiz Balık burcu erkeği nasıldır? Eğer hayatınızda bir Balık burcu erkeği varsa, siz Balık burcu erkeğinin özelliklerini merak etmekte haklısınız; çünkü onlar biraz karmaşık adamlardır. Hadi birlikte tanıyalım:

Balık Burcu Erkeği Nasıldır?

Her ne kadar kırılgan ve utangaç da olsa, aradığı kadını bulması zordur; çünkü duyguları kolay değişir. Bu nedenle Balık burcu erkeği hayatının kadınını biraz aramak durumunda kalabilir. Onun büyük hayalleri vardır. Kolay kolay da beğenmez. Zaman zaman tuhaf davrandığını görebilirsiniz. Örneğin, genellikle sizinle ilgilidir; ama bir bakarsınız ki ilgisizleşivermiş. Bu gibi durumlarda ona saygı gösterin ve kendisi ile ilgili çözmek istediği sorunu ne ise bırakın kendi çözsün. Öğrenmek adına sıkboğaz etmeyin; saygı duyun. Eğer bunu yapamazsanız, o dünyasının kapılarını size, bir daha açmamak üzere kapatabilir. İçine kapanır.

Balık burcu erkeğinin özelliklerine fiziksel olarak baktığımızda, vücutlarının genel olarak narin olduğunu görebiliriz. Omuzları geniş, kolları uzun ve güçlü de olabilir bazılarının. Yürürken de hafif sallandıklarını görebilirsiniz.

Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi Balık burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtları arasında çapkınlık da yer almaktadır. Hatta bazıları, daha iyisini, daha güzelini bulmak için kadından kadına koşabilir. Aşktan vazgeçemeyen bu adam, her kadında farklı bir güzellik bulabilme yeteneğine sahiptir. Ama aradığı kadını bulduğunda da, onun dünyanın en nadide eseri olduğunu düşünür ve o şekilde de davranır.

Çok duygusal oldukları da gerçektir. Burçların özelliklerinde Balık burcu erkeğinden söz ederken ilk akla gelen duygusallıklarıdır. Bu nedenle, eğer romantik bir erkek istiyorsanız, onunla ilgilenebilirsiniz. Ona göre, dünyaya gelmesinin bir nedeni vardır: Kendisine eşini mutlu etme görevi verilmiştir. Bakışları ile, birlikte olduğu kadının içine işler. Bir kadının ruhunu bişen Balık burcu erkeği, ona nasıl istiyorsa öyle hitap etmeyi başarır.

Çok iyi, hatta şair gibi konuşma yeteneğine sahiptir. Gerek iş, gerek ev hayatında olsun, konuşmaları ile herkesin kalbini fethedebilir. Bazılarının sesleri de oldukça güzeldir. İş tercihlerinde genellikle sanata ve yaratıcılığa yönelirler. Müzik ya da moda ile ilgilenirlerse çok mutlu olurlar.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.