Balık Burcu Kadını Nasıldır?


Balık Burcu Kadını Nasıldır?

Burçların özelliklerinden söz eder ve kadınları anlatırken, son burcumuz olan Balık burcu kadınına gelmiş bulunmaktayız. Balık burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında yer alan Balık burcu kadınının özelliklerini burada bulabilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz Balık burcu kadını ise ona karşı nasıl davranmanız gerektiğini ve onun hangi hareketinin ne anlama geldiğini, burçların özelliklerine bakarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Balık Burcu Kadını Nasıldır?

Balık burcu kadını duygusaldır; ama duygularının çok hızlı bir şekilde değiştiğini de belirtmeyi unutmamak gerekir. Bir anda çok mutlu iken mahzunlaştığını görebilirsiniz ve bunu çok küçük bir şey yüzünden yapabilir, nedenini de size belli etmemek için elinden geleni yapacağından dolayı siz ne olduğunu anlamazsınız bile. Duygularına zaman içerisinde alışır; ama bu onun duygularına yön verebileceği anlamına gelmez. Pek çok Balık burcu kadını su gibidir; yönünün nereye akacağı belli olmaz.

Balık burcu kadınının özellikleri arasında, sorunlara gülümseyerek bakmanın yer aldığını da belirtmemiz gerekir. Onlar bu dünyaya üzülmek için değil, mutlu olmak için geldiklerini ve hayattan zevk almaları gerektiğini düşnürler. Bu nedenle çalıştıkları ortamda da genellikle güleryüzlüdürler. Kendilerine verilen görevi zevkle yerine getirirler.

Sanatın her alanı ile ilgilenebilir, çünkü estetiğe düşkündür. Bunu evine baktığınızda rahatlıkla görebilirsiniz. Misafir ağırlamayı da seven Balık burcu kadını, kaliteyi sevdiği için misafirlerine her şeyin en iyisini ve kendi hazırladığı şeyleri sunmayı tercih eder.

Hayal gücü çok gelişmiş olan Balık burcu kadını, kendisini dünyanın tüm kötülüklerinden koruyabilecek bir adamla birlikte olmak ister, onun yanında güvende olmalıdır. ZAten ilişkilerinde de zaman zaman ürkek tavırlar sergiler. Bunun nedeni karamsar düşünceler içerisine girebilmesinden kaynaklanmaktadır. Birlikte olacağı adamın kendisini çok seven, masallardaki gibi bir aşkı kendisine yaşatabilecek bir kişiliğe sahip olmasını ister.

Duyguları çok yoğun olan Balık burcu kadınının, aşk için yaratılmış olduğunu söyleyebiliriz. Birlikte olduğu adamı mutlu etmek için elinden gelen her şeyi, her anlamda yapar, fiziksel birliktelik sırasında da… Kendisi veya partneri mutlu olduğu zaman ikisinin de mutlu olacağını bilir. Evlenip mutlu ve güvenli bir yuva kurmak, çocuklarının annesi olmak bir Balık burcu kadınının en büyük hayalidir.

Kalbi sevgi dolu, aynı zamanda da dürüst olan Balık burcu kadınının özellikleri arasında insanları anlamaya çalışmak ve onlara yardım etmek de yer almaktadır. Karşılığında sadece kıymetlerinin bilindiğini görmek isterler. Göremediklerinde çok üzüleceklerini belirtmemiz gerekir.

Balık burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında, iç dünyalarının çok zengin olduğunu belirtmemiz gerekir. Zaman zaman çok farklı duygularla gerçekleri yorumlar ve gerçeklerden uzaklaşır; dolayısı ile de dış dünya ile aralarına bir set örebilirler. Ancak renkli bir kişilikleri vardır. Bu sayede de kopan bağlarını dış dünya ile yeniden güçlendirirler. Gezmeyi, paylaşmayı, hayal kurmayı seven Balık burcu kadını çok dost ve arkadaş canlısıdır.

Ağlamayı çok seven Balık burcu kadını, ancak bu sayede rahatlar. Ağlayamazsa duygularını da dışarı atamayacağı için hasta dahi olabilecektir. Yanında her zaman, duygularını paylaşabileceği birinin olmasını ister. Biraz dağınık oldukları doğrudur. Ancak bu dağınıklığı bile estetik ile bütünleştirirler.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.