Başak Burcu Erkeği Nasıldır?


Başak Burcu Erkeği Nasıldır?

Eğer bir Başak burcu erkeği ile birlikteyseniz ya da bir Başak burcu erkeğinden çıkma ya da evlenme teklifi aldıysanız, Başak burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtları hakkında bilgi sahibi olmak ve burçların özellikleri arasında yer alan Başak burcu erkeğinin özelliklerini öğrenmek hakkınız demektir. Biz de bu noktada sizlere yardımcı olmak istedik ve birlikte olduğunuz ya da olacağınız bu adamı size tanıtmaya karar verdik.

Başak Burcu Erkeği Nasıldır?

Küçük detaylara dikkat eden Başak burcu erkeği çok çalışkan olup, iğne ile toprağı kazar gibi çalışmaktadır. Aynı zamanda bu adam merttir de. Genellikle başarılıdır; çünkü sabırla, bıkıp usanmadan çalışabilir. Kendilerine biraz az güvendiklerini de belirtmemiz gerekir. Birlikte olacakları kadının kendilerine dost olmasını isterler. Ama aynı zamanda da kütlürlü ve zarif bir kadın olmalıdır. Gerektiğinde Başak burcu erkeğine destek olabilmelidir.

Başak burcu erkeğinin özellikleri arasında hayatı ciddiye almak yer alır. Ama birlikte oldukları kadını da her zaman ciddiye alırlar. Ancak onların bir kadına aşık olmasının anahtarı, o kadına güvenebilmelerinden geçmektedir. Güvenmediği kadına kalbinin kapılarını açmayan Başak burcu erkeği, ilişkilerinde ben – sen değil, biz olmayı daha çok tercih eder. Genellikle erkeklerden beklenmeyen bir durum olsa da, fiziksel birlikteliğiniz sırasında, size mesafeli davranabilir. Bunun nedeni, kendisini bir kadına kolay teslim edememesinden kaynaklanmaktadır.

Başak burcu erkeğinin özellikleri arasında, macera dolu bir ilişki yaşama isteği yoktur. Bunun yerine huzurlu, güven içerisinde devam edecek bir ilişki yaşamak isterler. Zaten mert olduklarını daha önce de söylemiştik. Bu adamın ağzından çıkan her kelimenin gerçek olduğuna inanabilirsiniz. Ama sizi tavlayabilecek ihtişamlı sözler de söyleyemezler. İlişkinin baş rol oyuncusu olmaktansa yardımcı oyuncu olmak gibi bir hedefleri bulunmaktadır.

Başak burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtları arasında, hijyene ve düzene önem verdiğinden de söz etmemiz gerekir. Bu durum, fiziksel birliktelik sırasında dahi ortaya çıkar. Eğer siz de onun kadar titizseniz sorun yaşamazsınız. Ama eğer öyle değilseniz, zaten kendisi gibi birini bulması pek kolay değildir, muhtemelen bol sorun yaşayacaktır.

Çok zengin dahi olsalar, işlere yine de aynı önemi verecek olan Başak burcu erkeğinin özellikleri arasında daha çok para kazanmak yer almaktadır. Bu paraya olan düşkünlükten kaynaklanmaz; başarıya olan düşkünlüklerinin göstergesidir. Ve bu şekilde kendini güvende hisseder. Paraya düşkünseniz, Aslan burcu, Boğa burcu ya da Akrep burcu kadını iseniz Başak burcu erkeği ile anlaşamaz, onu sıkıcı bulursunuz; çünkü o çok gerek olmadıkça para harcamaz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.