Boğa Burcu Erkeği Nasıldır?


Boğa Burcu Erkeği Nasıldır?

Bazı insan burçların özelliklerini sonuna kadar taşımaktadır. Bazı insanlar ise hiç burçlarla ilgilerinin olmadığını söyler ve burçların özelliklerini de bilmediklerini iddia ederler. Boğa burcu erkeği kadınlar tarafından, bir ilişkiye başlanacaksa, birlikte olunan kişi Boğa burcu ise araştırılır ve Boğa burcu erkeğinin özellikleri öğrenilmeye çalışılır. Ya da, erkek olacak olan bebeğiniz Boğa burcuna denk gelecekse, yine Boğa burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtlarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Biz de sizlere, tam bu sorunun yanıtlarını vereceğiz.

Boğa Burcu Erkeği Nasıldır?

Boğa burcu erkeğinin işinde azimli, kendine güvenen; aynı zamanda da pratik olduğunu belirterek, size onu tanıtmaya başlayalım. Boğa burcu erkeğinin özellikleri arasında yaramaz bir çocuktan söz edilir; dolayısı ile onu gerçekten iyi tanıyan bir insan, gerçekten kolaylıkla yönetebilir. Tanımayanlar için ise Boğa burcu erkeği tam bir yöneticidir. Emir vermekten çok hoşlanır.

Bir Boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz, ya da patronunuz ise aranızda sorun çıkmaması için, onun dediklerini itiraz etmeden dinlemeli ve yaptığınızı göstermelisiniz. Bu durumun biraz egoistlik olduğunu düşünebilirsiniz; ama onlar gerçekten insana güven veren kişilerdir. Karşılaştığınız bir sorunda kendisi ile dertleşmek istediğinizde, sizi reddetmeyeceği gibi, ona fikir de danışabilir ve önerilerine güvenebilirsiniz.

Boğa burcu erkeğinin sizin için iyi bir eş; ya da sadık bir dost, çocuklarınız için ideal bir baba… Kısacası ideal bir aile reisi olabileceğini söyleyebiliriz.

Çocukları çok seven Boğa burcu erkeğinin özellikleri arasında, çocukların, hayatın neşe kaynağı olduğunu düşünmek de yer almaktadır. Bu yönden bakıldığında çok iyi baba olacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Çocukların fikirlerine çok önem verirler. Ama daha önce de söz etmiş olduğumuz gibi, yönetici ruha sahip oldukları için evde kendi sözlerinin geçmesini isterler. İletişimleri iyi olan Boğa burcu erkeği, bunun karşılığında sevgi ve saygı görmek ister, bize göre bunu da hak eder.

Birlikte olduğu kadına göre de güçlü bir karakter olduğunu sergiler. Dolayısı ile ondan da aynı gücü bekler. Eğer siz bir Boğa burcu erkeği ile uzun süreli ilişki yaşamak istiyorsanız, güçlü bir karakter olmalısınız. Bununla birlikte her dediğine tamam dememeli, kendi karakterinizi ortaya koyabilmelisiniz. Daha önce, sorun yaşamıyorsanız, ona itiraz etmemeniz gerektiğini söylemiştik. Ama uzun süreli birliktelik için Boğa burcu erkeğinin özelliklerini öğrenmeli; tabiri caizse onun şifresini çözmeli ve idare edebilmeyi bilmelisiniz.

Sevdiği kadına saygı duymayı isteyen Boğa burcu erkeği sadık bir eş, nazik bir aşıktır. Yaşadığı ilişkiler genellikle uzun sürelidir. Ve bir kadını seviyorsa, ondan kolay kolay vazgeçmez; bir ömür de beraber olabilir. Hani, insan sadece bir kere aşık olur sözü vardır ya, bu söz tam olarak Boğa burcu erkeği için geçerlidir diyebiliriz. Hayatlarında sadece bir kadını gerçekten sevebilirler. İstedikleri kadını elde etmek için çok fazla çaba sarf ederler. Ama masallarda okuduğunuz aşkı da Boğa burcu erkeğinin size yaşatacağı hayalini kurmayın.

Doğaya düşkünlüğü ile bilinir; bu anlamda piknikler, kamplar, hatta balık tutmak gibi sporları yapmaktan da büyük keyif alırlar. Kitap okumayı da seven Boğa burcu erkeğine hediye alacaksanız, bu bir hikaye ya da biyografi olabilir. Felsefi, ağır romanları çok sevmezler.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.