Boğa Burcu Kadını Nasıldır?


Boğa Burcu Kadını Nasıldır?

Burçların özelliklerini sizlere anlatmaya devam ederken sırayı Boğa burcu kadınına veriyoruz. Hayatınızda bir Boğa burcu kadını varsa ve Boğa burcu kadınının özelliklerini detaylı olarak bilip, ona doğru şekilde davranmak istiyorsanız; ya da hoşlandığınız ama Boğa burcu kadını nasıldır dediğiniz biri varsa doğru yerdesiniz. Biraz sonra size onun şifrelerini vereceğiz. Boğa burcu kadınını tüm detayları ile tanıyacaksınız.

Boğa Burcu Kadını Nasıldır?

Boğa burcu kadınının özellikleri arasında ilk olarak onun güzelliğe verdiği önemi bilmeniz gerekmektedir. Başta kendi olmak üzere evi, çocukları, işi… kısaca ona ait ne varsa güzel olmasını ister. Bunun için de çaba sarf eder; beklemez, uğraşır ve istediği her şeyi güzelleştirir. Bir Boğa burcu kadınının sahip olduğu şey, eninde sonunda değişecek ve güzelleşecektir.

Kendine güvenen bu inatçı kadına ne yapması gerektiğini söylemeniz sorun olacaktır. Ona, kararlarına, yaptıklarına müdahale edemezsiniz. Ama onun sizin hayatınıza karıştığını görürseniz de şaşırmamalısınız; çünkü bunu yapar. İnsanları oldukları gibi kabul etmektense kusur aramayı tercih eder. Bu nedenle Boğa burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtını kibirli şeklinde verebiliriz.

Boğa burcu kadınının özellikleri arasında doğaya olan düşkünlüklerinden de söz etmek gerekir. Evlerinde hayvan beslemek ve çiçek yetiştirmekten mutlu olurlar. Huzurlu bir yaşam onlar için şehirden uzak bahçeli bir evde yaşamaktır. Bu kadının aynı zamanda tam bir dişi olduğunu da belirtmek gerekir. Aşk için yaratılmıştır, aşk kadınıdır. Bir erkeği sevmişse ve hayatında istiyorsa, onun için her şeyinden vaz geçebilir.

Bununla birlikte mantıklı olan Boğa burcu kadını ne yaptığını da bilen dengeli bir karakterdir. Aşka ne kadar değer verirse versin; mantığı hiç bir zaman elden bırakmaz. Sevdiği adamı elde etmekte pek zorlanmayacak olan bu kadın, gerçekten sevmişse, ilişkisinin sonsuza kadar sürmesini ister. Ve bunun için de elinden gelen her şeyi yapar; maddi ya da manevi.

Eşine kelimenin tam anlamı ile bağlanır ve sadık kalır. Eğer gerçekten severse, onun için şartların kötü olmasının hiç bir önemi yoktur, o dünyanın en mutlu insanı olacaktır. Tam bir ev kadını ve anne olan Boğa burcu kadını için burçların özellikleri arasında, aldatılmaktan çok etkileneceğini de belirtmemiz gerekir. Ama yeni bir insanı hayatına sokmaya çalışmaktansa, aynı adama katlanmayı tercih eder. Çünkü onun için güven önemlidir, kendini güvende hissetmelidir.

Boğa burcu kadınının özellikleri arasında kendine çok güvenmek ve gururlu olmak yer alabilir; ama bu kadın aynı zamanda çok da duyguludur. Hassas olduğunu da unutmamak gerekir. Kolay kırılırlar. Ama kırıldıklarını göstermenin güçsüzlük olduğunu düşündükleri için de bunu pek belli etmezler. İntikam soğuk yenen bir yemektir sözü tam Boğa burcu kadını için geçerlidir. Olayları ya da söylenenleri unutmaz ve zamanı geldiğinde vurucu bir şekilde iade edecek kadar kincidir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.