Terazi Burcu Sağlık Yorumu


Terazi Burcu Sağlık Yorumu

Terazi burcu sağlık yorumunu sizlere ilerleyen bölümlerde aktaracağız; ama öncesinde, burçların özellikleri arasında da yer alan, dalgalı iç dünyalarından söz etmemiz gerekiyor. İç dünyasında çok dalgalanmalar yaşayan Terazi burcu sağlık anlamında bu durumu baş ağrısı ve aşırı yemek yeme sorunları ile karşılıyor. Sinirlendiklerinde bu durum midelerini etkiliyor. Dolayısı ile Terazi burcu sağlıklı beslenme listesine Fosfat içerikli besinleri eklemeli. Fosfat, mide asidini dengeleyen yapıya sahip olup, rahatlamalarını olanaklı hale getirecektir.

Terazi Burcu Sağlık Yorumu

Terazi burcu için burçların özelliklerine bakarsanız görürsünüz ki, metabolizmaları yavaş çalışmaktadır. Bu nedenle kilo sorunu yaşamaya müsaittirler. Çünkü şekerli, soslu, baharatlı yiyecekleri severek tüketirler ve bunların kalori içerikleri yüksek olduğu için kilo alımına sebep olur. Bir de yavaş çalışan metabolizma buna eklenince, fazla kilolar kaçınılmaz olur. Bu sorunları, düzenli egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirerek çözebilirler.

Terazi burcu sağlık bilgilerini aktarmaya devam ederken, bel, omurga ve böbreklerinin çok hassas olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz. Bu nedenle, alkolün böbrekleri yoracağı, aynı zamanda, üşütmenin de bel ve omurga ağrılarına neden olacağını hatırlatmalıyız. Özetle, alkolü içeceklerden ve beliniz ve omurganızı açıkta bırakmaktan kaçınmalısınız. Romatizmal hastalıklara karşı da dikkatli olmayı ihmal etmeyin.

Terazi burcu sağlık yorumunu aktarmaya devam ederken, doğum haritanızda Venüs etkili ise yani Terazi burcu iseniz ya da yükselen burcunuz Terazi ise bazı vitamin ve minerallerin vücudunuzdaki dağılımına dikkat etmeniz önerisinde bulunmadan geçmemeliyiz. A, E ve K vitaminleri ile birlikte Niasin ve İyot, Çinko, Bakır ve Biotin mineralleri sizin için önemli ve zaman zaman dengesi şaşan besinlerdir.

Terazi burcu sağlık bilgileri arasında, Venüs’ün bozuk açılar yapması halinde, alınan şeker ve karbonhidratın kolayca yağa dönüşeceği bilgisini de aktarmayı unutmayalım. Bundan dolayı şekerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Bakır minerali ve K vitamini oranını dengelemek için kendiniz bir şeyler yapmak yerine, doktorunuzdan yardım almayı ihmal etmeyin.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.