Akrep Burcu Sağlık Yorumu


Akrep Burcu Sağlık Yorumu

Akrep burcu sağlık yorumunu aktaracağımız ilerleyen bölümlerde, ilk olarak burçların özellikleri arasında da yer alan, Akrep burcunun, duygularını çok derinde yaşadığından söz etmemiz gerekmektedir. Bu durum aslında, yönetici gezegen Plüton ile alakalıdır. Plüton, derinde olan, güçlü, gizemli şeyleri ifade temektedir. Cinsel anlamda da bu durumun, Akrep burcu sağlık detaylarına bu şekilde yansıdığını belirtmemiz gerekir. Hissetme şekilleri oldukça etkili ve derindendir.

Akrep Burcu Sağlık Yorumu

Akrep burcu sağlık bilgilerini aktarırken, duygularının çok yoğun olduğunu belirtmiştik. Bu durum, burçların özellikleri arasında da Akrep burcuna yansır ve geri dönüşü özellikle kıskançlık şeklindedir. Bundan dolayı da genellikle zor hastalıklarla baş etmek durumunda kalırlar. Genellikle yakalandıkları hastalıkların teşhisi zordur. Akrep burcu sağlık yorumunu aktarırken şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Hastalıkları için gittikleri hastalenerde çok fazla tahlil ve tetkik yaptırabilir, ama yine de bir netice elde edemeyebilirler.

Hırslı olmaları dolayısı ile genellikle psikosomatik hastalıklarla baş etmek durumunda kalan Akrep burcu, teşhisi zor hastalıklara, söz konusu hırsı nedeni ile yakalanır. Doğuştan gelen ve diğer insanlara göre daha hızlı çalışan hormonları bulunan Akrep burcu, cinsel yaşamını herkes gibi idame ettirmek istese de bu konuda biraz zorlanır. Onlara manyetik mıknatıs adı verilmektedir. Bunun sebebi manyetik etkilerinin çok yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle çevrelerinde her kim varsa, onları kendilerine bir mıknatıs gibi çektiklerini söyleyebiliriz.

Akrep burcu sağlık yorumunu yapmaya devam ederken, vücudu için gerekli tüm vitamin ve mineralleri dengeli şekilde almalarının önemini belirtmeden de geçmemeliyiz. Bu noktada zaman zaman kan tahlili yaptırarak vitamin ve mineral dengenizi kontrol ettirebilir, eksiklerinizi ve fazlalarınızı da doktorunuzun önerileri ile dengelemeyi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.