1 Nisanda Doğanlar


1 Nisanda Doğanlar

1 Nisanda doğanlar hakkında bilgileri herkesten önce ebeveynleri araştırıyor. Doğumlarını sezaryenle yapacağı için bebeğinin doğum tarihini 1 Nisanda doğanların özelliklerine bakarak, 1 Nisan olarak belirleyen ebeveyn sayısı oldukça fazla. 1 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtı ile birlikte, 1 Nisanda doğanların özelliklerini ilerleyen bölümlerde detaylı olarak aktaracağız.

1 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

1 Nisanda doğanlar, herkesten önce ebeveynlerinin hayatına şaka gibi girerler. Sonrasında ise arkadaşlar devreye girer ve tabi hayat arkadaşları… Fakat her ne kadar şaka gibi de olsalar, aslonda Koç burcudurlar 1 Nisanda doğanlar. Çünkü Koç burcu, 21 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında yer alan tüm günleri kapsamına almaktadır.

Hayatınıza şaka gibi giren bir Koç burcu çocuğu, daha bebekken bile sizi istediği gibi yönlendirir; örneğin sevmediği mamayı yemez. İsteklerinin yerine gelmesi en büyük arzusudur ve en önemli isteği de sevilmektir. Rekabeti sever. Bundan dolayı, ailenize katılan bu yeni üyenin abi ya da ablası varsa, ebeveynler olarak işiniz biraz zor olacak demektir.

Baş bölgesi hassas olan bu bebeklerin bakımında başlarına dikkat etmeniz gerekir. Sık sık da ateşlenirler. Ancak bebeklikten çocukluğa geçmelerinin sonrasında artık bedenleri çok güçlü bir hal alacak; enerjileri de oldukça yükselecektir. Yani 1 Nisanda doğanlar yerinde duramayan çocuklardır. Dolayısı ile Allah yardımcınız olsun diyebiliriz.

Çocukluk dönemlerinde bencil olan ve “Ben” merkezci hareket eden bu çocuklar, girdikleri her toplumda bir numara olmak istemekle birlikte, okul hayatlarında da çok hırslıdırlar ve bu durum onlar için iyi bir özellik halini alır. Başarılı bir çocuğunuz olacağının müjdesini sizlere şimdiden verebiliriz.

1 Nisanda doğanlar özellikle kız çocukları ise kırmızı ayakkabıları çok severler. Renkli kalemlere bayılırlar. Renkli olursa saç tokalarını da severler. Malum kız çocuğu süslü olmak ister. Yaşları daha küçükken; yani bebeklikten çocukluğa geçtikleri dönemlerde erkek çocuklarla yarışmayı da severler.

Erkek çocukların sevdiği şeyler ise kızlara göre daha farklıdır elbette. Arabalar, toplar, önünde logoları bulunan renkli tişörtler ve spor ayakkabılar… onlara hediye almak için tercih edilebilecek, onları sevindiren alternatifler arasında yer almaktadırlar.

1 Nisanda Doğanların Özellikleri

■ 1 Nisanda doğanlar akıllı ama bir o kadar da duyguları ile yaşayan insanlardır.
■ İyi bir liderdirler çünkü topluluklara hitap etmeyi bilir ve grup çalışmalarını severler.
■ Genellikle bildiklerini okur, inandıkları yolda ilerlemekten çekinmezler. Bu durum zaman zaman 1 Nisanda doğanları zor durumda bırakır; öyle ki, yasal problemler bile yaşayabilirler.
■ Çok meşgul olmaları dolayısı ile ailelerine istedikleri kadar zaman ayıramaz, bundan dolayı da çok üzülürler. Çünkü onlar ailelerine çok değer verirler.
■ 6. hisleri çok kuvvetlidir. Bunu bilirler. Gördükleri rüyaların çıkacağını düşünerek, hayatlarını buna göre şekillendirebilir, genellikle de yanılmazlar.
■ 1 Nisanda doğanların özellikleri arasında, çevrelerindeki insanlara sürekli yardımcı olmalarından da söz etmek gerekir ki zaten insanların hep onlara ihtiyacı vardır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.