2 Nisanda Doğanlar


2 Nisanda Doğanlar

2 Nisanda doğanlar, bazen aileleri; bazen ise sevgili, eş ya da arkadaşlar tarafından merak edilirler. İlk olarak 2 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtları öğrenilmeye çalışılır. Sonrasında da 2 Nisanda doğanların özellikleri araştırılmaya başlanır. Çünkü bir burç bir aylık zaman dilimini kapsamaktadır. Ve bir burca mensup olan herkesin aynı özelliklere sahip olmasını beklemek çok da mantıklı değildir.

2 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

21 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında doğmuş olmaları dolayısı ile 2 Nisanda doğanlar Koç burcudurlar. Çok pratik kişiler olmalarının yanında Koç burcunda doğmuş olanlar hareketli bir yapıya sahiptirler. “Ben”lik duyguları çok gelişmiştir. Çok enerjiktirler ve içlerindeki coşkuyu gizleme yoluna gitmezler. Olaylar karşısında olabildiğince heyecanlıdırlar ve bu heyecanı asla kaybetmezler.

Kendilerini kanıtlama istekleri bulunmaktadır. Bu noktada, amaçlarının üzerine gider, eylemlerini de kendilerini kanıtlayabilmek adına kullanırlar. Meraklıdırlar. Merak ettikleri şeyleri öğrenebilmek adına da olabildiğince yaratıcı fikirler geliştirebilirler. Herhangi bir konu için adım atacaklarsa, bunu mutlaka önceden planlayarak yapar ve dolayısı ile de başarı elde ederler.

Hem sabırsız; hem de bencil olmaları dolayısı ile zaman zaman zor duruma düşen Koç burcu mensupları, sadece bu nedenden dolayı başladıkları işleri yarıda bırakmak durumunda kalabilirler. Bağımsızlıklarına düşkün olmakla birlikte aşırı derecede kıskanç oldukları da doğrudur. Olayları çok kolay algılayabilme yeteneğine sahiptirler. Dolayısı ile her zaman başrolde olmak isterler. Ancak zaman zaman, diğer insanlara gerçekleri saptırarak anlattıkları durumlar da ortaya çıkabilmektedir.

Yüzleri de boyları kadar uzun olan 2 Nisanda doğanların bacakları da kolları da çok güçlüdür. Esmer ve kıvırcık saçlıdırlar. Ciltleri çok sağlıklı bir görünüme sahiptir. İnsanın içine işleyen bakışları vardır. Spor yapmayı çok sever ve farklı spor dallarına ilgi duyarlar. Dişleri sağlıklı ve güzeldir. Etraflarında neşe kaynağı insanlar olarak bilinirler.

2 Nisanda Doğanların Özellikleri

2 Nisanda doğanlar geleceği görebilme yetisine sahip bir beyne sahiptirler. Bu nedenle de genellikle hayalleri gerçek olmaktadır. Genellikle sakin olmaları ve az konuşmaları dolayısı ile sahip oldukları duygusallık çevrede bulunan hiç kimse tarafından kolay algılanamamaktadır. Ve 2 Nisanda doğanlar genellikle duygularını birilerine anlatmayı da tercih etmezler. Ancak onların en yakın arkadaşları kağıt ve kalemleri ya da klavyeleridir. Yazmak onlar için en iyi terapi yöntemidir. Duygularını yazarak çok iyi anlatırlar.

Yazmak konusundaki sahip oldukları yetenekleri sadece duygularını anlatmakta değil de, genel olarak kullanabilmeyi başarırlarsa, 2 Nisanda doğanların iyi birer yazar olabilme ihtimalleri oldukça yüksektir. Çok fazla arkadaşları yok gibidir. Ama sahip oldukları dostları hem çok candan, hem de kendilerine çok sadık insanlardır. Evlenirken çok dikkatli adım atıp, seçim yapmaları gerekir. Aksi halde çok yıpranmaları söz konusu bir evlilik içerisinde kendilerini bulabilirler.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.