3 Nisanda Doğanlar


3 Nisanda Doğanlar

3 Nisanda doğanlar, ailelerinin hayatına bir çocuk olarak girer ve bir çocuk olarak da kalmaya devam ederler. 3 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtını ve sevdikleri şeyleri sizlerle paylaşacağımız gibi, 3 Nisanda doğanların özelliklerini de paylaşacağız ve kalbinde hiç bir kötülük barındırmayan bu çocuk ruhlu karakteri birlikte tanıyacağız.

3 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

Nisan ayının 21’ine kadar olan herkes gibi 3 Nisanda doğanlar da Koç burcudurlar. Genellikle acelecilik ve sabırsızlıkları ile tanınırlar. Bu durum zaman zaman başlarına iş açabilmektedir. Çocuk ruhludurlar. Dolayısı ile yaşları kaç olursa olsun, onlara hediye paketi alacaksanız süslü, çocuklara hitap eden bir paket ile paketleyebilirsiniz. Koç burcu bir sevgiliniz varsa, alacağınız hediye hem sıradan olmamalı; hem de ona kendini enerjik hissettirmelidir.

Bir Koç burcu erkeği çok maceracı bir yapıya sahip olduğu için ona, yapacağı sporlarda kullanabileceği kıyafetler alabilirsiniz. Günlük hayatta giymeyi tercih ettikleri kazak ve tişörtler ise olabildiğince dar ve sıkı olmalıdır. Gömleklerinin de dar kesim olmasını isteyen 3 Nisanda doğanlar, araba aksesuarlarını, spor kol saatlerini, yeni model ayakkabıları, maç biletlerini, parfümleri, marka olması koşulu ile cüzdan ve çantaları çok severek kullanırlar.

Hediye alacağınız kişi bir Koç burcu kadını ise makyaj yapmayı sevdiğini düşünebilir ve makyaj malzemeleri ile birlikte parfümler, gece elbiseleri alabilirsiniz. Alacağınız gece elbisesi özellikle turuncu ya da kırmızı olmalı. Aksesuar da hediye edebileceğiniz bu kadına küpeler, mücevher ve farklı renklerde aksesuarlar olmayı tercih edebileceğiniz gibi, rengi sarı olan çiçekleri de düşünebilirsiniz.

3 Nisanda Doğanların Özellikleri

3 Nisanda doğanlar genellikle, sahip oldukları enerji dolayısı ile yerlerinde duramazlar. Bununla birlikte heyecanlı ve hırslıdırlar da… Eğer hareket etmezlerse kendilerini kötü hisseder; bu noktada tembel insanlara da katlanamazlar. Tembel insanların kendilerini de yavaşlattığını düşünürler. Sevmeyi ve sevilmeyi çok severler. 3 Nisanda doğanları idare edebilmek için kullanılması gereken şey sevgidir. Zorbalıklardan hiç hoşlanmazlar.

3 Nisanda doğanların özellikleri arasında yer alan sevme ve sevilme arzusu yerine getirilmediğinde, agresif bir insan olur ve geçimsizlikleri ile dostluk ve arkadaşlıklarına da zarar verirler. Dolayısı ile 3 Nisanda doğanlardan biri ile evliyseniz ya da o sizin sevgilinizse, ona yapabileceğiniz en güzel jest, onu sevmek ve sizi sevmesini sağlamaktır. O mutlu olduğunda siz de mutlu olacaksınız; bundan emin olun.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.