4 Nisanda Doğanlar


4 Nisanda Doğanlar

4 Nisanda doğanlar hakkında bilgileri ilerleyen bölümlerde sizlerle paylaşarak, ilk olarak 4 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorunuzun yanıtlarını aktaracağız. Ardından da 4 Nisanda doğanların özelliklerinden detaylıca söz edeceğiz. Hatta bu sırada, bu kişilerle aynı burçta olan ünlülerden de söz edeceğiz ki, hakkında bilgi sahibi olmaya çalıştığınız kişi ile tanıdığınız bir ünlü arasında benzetme ve karşılaştırmalar yapabilme şansınız olsun…

4 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

21 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında doğanlar gibi, 4 Nisanda doğanların da burçları Koç burcudur. Aynı burçta oldukları ünlülerden bazıları: Pop müziğin değerli isimlerinden Yaşar. Pek çok komedi filmi ve güldüren dizilerde başrol oynamış bir isim olan Zeki Alasya. Dizi oyuncusu, başarıları ile pek çok dizinin başrolünde yer alan Nurgül Yeşilçay. Ünlü iş adamı, zekası ile pek çok başarı elde etmiş, Türkiye’nin en zengin isimlerinden olan Sakıp Sabancı. Düşünüyorum; o halde varım dediğimiz anda aklımıza gelen tek isim; ünlü filozof Descartes. Kendisi aramızdan ayrılmış olmasına karşın hala eserleri kulaklarımıza ulaşan Kayahan…

İsmini sayamadığımız daha pek çok yerli ve yabancı ünlüyü içerisinde bulunduran Koç burcunda doğan isimlerin belki de iş hayatı anlamında bakıldığında en önemlilerinden biri Sakıp Sabancı. Peki 4 Nisanda doğanlar için bakmaya devam ederken, Koç burcunun iş hayatı hakkında neler söyleyebiliriz? Her şeyin öncesinde şunu belirtelim: Bir Koç burcu insanını tanıdığınız anda gelişen düşünceleriniz, zaman içerisinde değişmeyecektir. Onu ya çok sever; ya da hiç sevmezsiniz. Bunun bir ortası yok gibidir.

Başarılı olmak tek hedefleridir. Bu noktada kendilerini engelleyecek ya da üzerlerinde baskı oluşturacak herhangi bir güç yok gibidir. Ne istediklerini bilir ve amaçlarına ulaşıncaya kadar da pes etmezler. Her zaman yolları açık olmayabilir. Sorunlarla karşılaşır, sağa sola çarpar, düşer kalkarlar… Ama yine de vazgeçmez, ilerledikleri yolda yürümeye devam ederler.

Kolaydan çok zoru seçerler. Eğer bir Koç burcu insanı ile iş yapmayı düşünüyorsanız, onunla birlikte siz de zorlanacaksınız demektir. Kolay emekli olmak, kolay zengin olmak ya da başarmak onların lugatlarında yoktur. Yöneticilik ve girişimcilik ruhlarında vardır. Dolayısı ile aslında şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Eğer başarılı olmak, bir işte yükselmek istiyorsanız, kendinize, aynı işte yükselmeyi hedeflemiş bir Koç burcunu ortak olarak seçin.

4 Nisanda Doğanların Özellikleri

4 Nisanda doğanların özellikleri arasında karizmatik, etkileyici ve çekici olmalarının ilk sırada yer aldığını belirtebiliriz. Konuşmayı çok severler. Hangi ortamda olurlarsa olsunlar, kendilerine hayran olan birileri mutlaka etraflarında mevcuttur. Kadın da erkek de olsalar, peşlerinden koşan karşı cins sayısı oldukça fazladır. Bu noktada kendilerine hakim olurlarsa gerçek sevgiyi bulabilirler. Aksi halde daldan dala konan bir kişiliğe sahip olacaklardır.

4 Nisanda doğanların yöneticilik ruhu çok gelişmiştir. Dolayısı ile ticari işlerde çok başarılı olurlar. İnsanlardan sürekli bir şeyler istemeleri dolayısı ile zaman zaman itici hale gelebilirler. Ama bu durumu iyi değerlendirip, olayları kolayca kontrol altına alabilmeleri de mümkündür.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.