Terazi Burcunun Özellikleri Kısaca


Terazi Burcunun Özellikleri Kısaca

Terazi burcuTerazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcunun özellikleri kısaca ele alındığında, bu burç insanlarının adaletli olduklarını belirtmemiz gerekir. Bu adalet dolayısı ile bir çelişkiden kurtulup diğerine adım atabilirler. Terazi burcu ister ki, denge olsun, haksızlık olmasın… Bu nedenle de sürekli bir çelişki halindedir. Genel olarak, olaylara çok yönlü bakmaya çalışan Terazi burcu, bununla birlikte, abartıyı sevmez, hep tarafsız olmaya çalışır. İnsanların, anlayıp yorumlamakta zorlandıkları konuları algılayabilmek Terazi burcunun özellikleri arasında yer almaktadır. Entellektüel bir kişilikleri vardır, buna göre, ideallerini yönlendirmeyi başarabilirler.

Bazen, bir Terazi burcunun insanların hayatını ne kadar merak ettiğine şahit olursanız, bunun sizi şaşırtmaması gerekir. Gizli bir şeyin kalmasını istemeyen yapıları vardır, bununla birlikte, yalnız olmaktan da hiç hoşlanmazlar. İnsanları hayal kırıklığına uğratmayan bu burç, güvenilir kişiliği ile bilinmekte olup, aynı zamanda olayları iyi değerlendirme yeteneğine de sahiptir. Bir konuda karar vermeden önce enine boyuna o konuyu düşünen Terazi burcu özellikleri nelerdir diyenler bilmelidir ki, bu burç insanının sert çıkışlar yaptığına kolay kolay şahit olamazsınız. Genellikle uyumlu, kibar, naziktirler. Sıcak bir kişilikleri; ve yüksek espri anlayışları bulunmaktadır.

Terazi burcunun özellikleri kısaca gözden geçirilirken, bazı kişilerin sabırsız, olaylar karşısında dayanıksız olduklarını da belirtmeden geçmememiz gerekir. Hatasını çok geç anlayıp, telafisi için çok geç işe koyulan, detayların araştırmasını yapmayan Terazi burcu insanları da yok değildir. Bu şekilde olan Terazi burcu insanı, herkesten önce kendine zarar vereceğini bilmelidir.

Bir Terazi burcu sizin için bir fedakarlık yapıyorsa, mutlaka ona borçlu olursunuz, çünkü karşılığını bekler. En azından, ona karşı cephe almanızı kabul edemez. Bu nedenle sık sık, “Ben onun için bunu, bunu, bunu yaptım, benim onun için yaptığımı kim yapar? Bu kadar iyiliğimi gördü, bana nasıl böyle davranıyor…?” gibi sözler duyabilirsiniz. Bazen öyle anlar gelir ki, “Yapmasaydı…” dediğiniz de olur onlara… Olduğu gibi görünmeyi seven bu burç insanı, diğer insanların kendisini, olduğu gibi kabul etmesini ister. Ancak herkesin bu şekilde olmasını istemek gibi de bir hatası vardır. Öyle olmayanlar ona uzaylı gibi dahi gelebilir.

Genellikle kibar konuşan Terazi burcunun özellikleri arasında, zorlanmaya gelmek yer almaz. Bu gibi durumlarda, kibarlığı elden bırakmaları söz konusu olabilir. Bununla birlikte, insanları tartmayı da severler. İletişimde oldukları insanlarla aralarında denge kurabilirlerse, bu iletişim süreci onları mutlu eder.

Kendi evlerini kendileri dekore etmek isteyen bir Terazi burcunu, şehir merkezi olmayan bir yerde yaşatamazsınız. Hatta mümkün olduğunca büyük kentlerde yaşamak isterler. Aşık olmak konusunda zorlanmayan bu burç, etkili aşk cümlelerini kurarken de hiç zorlanmaz. Ama eğer karşısındaki insanın dengesiz davranışları ile karşılaşırsa, hemen o ilişkiden vazgeçmeye de hazırdır. Eğer bir ilişkiye bağlı iseler, o kişiye karşı açık, dürüst konuşurlar. Ama ayrılmak istediklerinde, o kişiyi incitmeden bunu yaptıkları için, arkalarından da konuşulmaz.

Para kazanacak olan Terazi burcunun özellikleri arasında çok fazla çabalamak yer almaz. Kolay kazanılan parayı severler. Olayları kolay anlayabilir; ve anladıklarını da rahatlıkla ifade edebilirler. Elleri o kadar açıktır ki, para harcamak konusunda bazen savurgan olarak düşünülebilirler. Bununla birlikte, uyumlu, iyi insanlarla arkadaşlık kurmak isterler; ve bu arkadaşlarını ortamlarda ağırlarken de oldukça cömerttirler.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.