22 Şubat – 29 Şubat Haftalık Burç Yorumları


22 Şubat – 29 Şubat Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: Haftalık burç yorumlarına göre, 22 Şubat – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında Koç burcu, bir değerlendirme süreci içerisine girecek. Geride kalan iki haftalık süreç içerisinde, yapmış olduğunuz atılımların bir işe yarayıp yaramadığını, isteklerinizi elde edebilme yolunda bir adım ileri gidebilip gidemediğinizi değerlendireceksiniz. Bu hafta içerisinde, isteklerinizin gerçekleşmesi için önemli bir çaba sarf edeceksiniz; hatta bunun için diretebilmeniz dahi söz konusu olabilir. Özellikle ikili ilişkiler; ve ekonomik durumunuz ile ilgili yoğun beklentilerinizin olacağını belirtmeliyiz. Fakat, sizin her ne kadar beklentiniz yüksek olsa da, karşınıza bazı engeller, sıkıntılar, oldukça da güçlü bir şekilde çıkabilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmanız halinde sakin olmanızda yarar var. Hayatınızda, her şeyin tam olmasını, ve bir an önce halledilmesini isteyen kişiler var, ve bu hafta bu kişiler dolayısı ile kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz; onların tutumları size, kendinizi baskılanmış hissettirebilir. Yaşadığınız problemlerin, ve yoğunluğun canınızı sıkabilmesi söz konusu olabilir; ve bu hafta, daha iyi yerlerde olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bu düşünceler sizde huzursuzluk yaratabileceği gibi, kaçıp kurtulma isteği hissetmenize de neden olabilir. Kendinizi bu derece baskı altında hissetmek yerine, siz elinizden geleni yapın, ve gerisini de akışına bırakın.

Boğa: 22 Şubat – 29 Şubat haftalık burç yorumuna göre, son iki hafta içerisinde başlamış olduğunuz projelerin gelişiminin ne yönde olduğuna Boğa burcu olarak siz de bakacaksınız: Amaçlarınızda başarılı oldunuz mu, yoksa başarılı olabilmeniz için yapmanız gereken başka şeyler de mi var? Haftaya, insan ilişkilerinde zorlanmalar yaşayarak başlayabilirsiniz, ve bu özellikle aile ilişkileri; ve birlikte olduğunuz kişi ile alakalı olabilir. İnsanların görüşleri sizin görüşlerinize uymayabilir, ve bu durum, sizin, kendinizi baskı altında hissetmenize sebep olabilir. Baskı altında olduğunuzu düşünmektense, bizim size tavsiyemiz, daha sakin olmanız yönündedir. Aşk hayatınızda yaşadığınız her şeyi çok detaylı şekliyle inceleyeceksiniz, ve bu durum sizin, özellikle ilişkinizle ilgili konularda, içinizin çok da rahat olmamasına neden olacak. Sizin için çok önemli olan bazı değerler var hayatınızda, ve karşınızdaki insan bu değerlere sizin kadar önem vermediğinden dolayı rahatsızlık hissedeceksiniz. Siz çok düzenli bir insansınız, aynı zamanda her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz, ama bu çok da doğru bir tutum değil, her şeyi akışına bırakmalı, karşınızdaki insanı da baskı altına sokmamalısınız.

İkizler: Haftalık burç yorumlarına göre, gündeminize almak istediğiniz bazı yenilikler, ve finansal ilişkilerinizi mantıklı; ve idealist şekilde düzenlemek istediğiniz son iki hafta içerisinde neler yaptığınıza; ve gelişmeler için hazır olup olmadığınıza bakmanız söz konusu olacak. Haftaya, düşük bir enerji ile başlayacaksınız, ve bunun yanında, işlerinizi yoluna koymak da sizin için zor olabilir; ya da işler istediğiniz gibi gitmeyebilir; ve tüm bu unsurlar sizin gerilmenize sebep olabilir. Gerek ailenizle ilgili bazı konular, gerek beğenmediğiniz bazı durumlar, ya da ev içi ile ilgili eleştirdiğiniz unsurlar, sizin huzursuz olmanıza neden olabilecek. Sizi yoran şeyler aslında, derlenip toplanması, düzeltilmesi gereken şeylerdir, ve dağınıklıktan hoşlanmadığınız için bu unsurların gözünüze çarpması söz konusu olabilir. Ama biraz gerçekçi olsanız; ve olayları abartmamanız gerektiğini anlasanız, aslında kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Yengeç: 22 Şubat – 29 Şubat 2016 haftalık burç yorumuna göre, iki hafta önceden bu yana düzenlemeye çalıştığınız ilişkileriniz, çözmeye çalıştığınız sorunlarınız, ve ekonomik durumunuz ile ilgili gelişmeleri değerlendirip, nereye geldiğinizi gözden geçirmeye çalışacaksınız. Haftaya, her şeyi kendi bildiğiniz yöntemlerle çözme isteği ile başlamak isteyeceksiniz; ama bu ne aşk, ne de finansal konularda o kadar da kolay olmayacaktır. İlerleyen zamanlarda ise, gerek iş, gerek eğitim hayatı, ve gerekse de çevre ile iletişiminizde güven, huzur, ve düzen isteyeceksiniz. Öyle bir döneme gireceksiniz ki, kaçıp gitmek, başka bir yerde rahat, ve huzurlu bir şekilde yaşamak isteyeceksiniz. Ama bir yandan da her şeyi, ince eleyip sık dokuyan, olumlu – olumsuz tüm yönlerini gözden geçirerek, aklınızda değerlendireceksiniz. Ama bizim size tavsiyemiz, aklınızı çok yormak yerine tarafsız, ve gerçekçi olmanızdır. Ne olması, nasıl olması gerekiyorsa öyle yaşayın…

Aslan: Bundan iki hafta önce çok önemli bir karar vermiş olabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişi ile aranızdaki farklı durumları keşfetmek, ya da iş yaşamınızla ilgili, sağlığınızla ilgili konuları da detaylı şekilde ele almış olabilirsiniz… Ama bu hafta, tüm ele aldığınız şeyleri bir kere daha gözden geçirecek, ve ilerlemelerin ne derece olduğunu değerlendireceksiniz. Her ne kadar haftaya, isteklerinizin kabul edilmesini hedefleyerek de başlamış olsanız, özellikle evinizde daha ılımlı olmalı, “Benim dediğim olacak” şeklinde düşünce tarzı sergilememelisiniz. Çünkü bu hafta, özellikle de haftanın başında yeni kararlar vermeniz doğru olmayacaktır, hatta yanlış kararlar da verebilirsiniz. Ekonomik konularda dikkatli olmanız gereken bir döneme girmektesiniz. Gereksiz endişelerde bulunmamalısınız, ama şunu da unutmayın ki, iyi niyetiniz dolayısı ile, haklarınızı kaybetmeniz söz konusu olabilir.

Başak: Bundan iki hafta önce, iş – aşk konularında değerlendirmeler yapmış, hatta belki de önemli kararlar almıştınız. Bu hafta, bu kararların işleyişini ele alacaksınız, ve neyin ne kadar doğru gittiğini gözlemlemeye çalışacaksınız. Her şey yolunda gidiyor mu, yoksa hala yapmanız gereken şeyler var mı… tam da bunları düşünmeniz gereken bir dönemdesiniz. Hafta başında, emin olmadığınız durumlar; ya da karar vermekte zorlandığınız şeyler varsa, bir kere daha düşünmeniz doğru olacaktır. İlişkinizi detaylı şekilde inceleyeceğiniz bu hafta, belki siz hassas olabilirsiniz; ama birlikte olduğunuz kişi de bu anlamda sizin kadar hassas olacaktır. İlişkinizde olaylara gerçekçi anlamda bakmalı, sadece karşı tarafın suçlu olduğunu düşünmemelisiniz. Problemlerinizi birlikte çözmeli, birbirinizi yok saymamalısınız.

Terazi. Bundan iki hafta öncesine kadar aşkta özgürlükçi, hayatta yenilikçi bakış açısı, ev içerisinde ise bir ciddiyet hakimdi… Şimdilerde, bu durumlarla ilgili nasıl gelişmeler yaşandığını gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Olaylar ne şekilde gelişti, şu anki durumunuz nedir… ele alacaksınız. Hafta başında, parasal konularda adım atmamanız öneriliyor. Çünkü satın aldığınız şeylerle ilgili, ilerleyen zamanlarda, beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu anlamda bir süre beklemeniz daha mantıklı olacaktır. Hafta içerisinde kuruntulu olup, olaylara çok fazla takılacağınızı da belirtmeliyiz. Kendinizi beğenmeme, sürekli etrafı eleştirme… gibi konularda kilitlenmeniz pek de doğru olmayacaktır. Aksine, hayatın akışına ayak uydurup, insanlara karşı anlayışlı olmanız çok daha mantıklıdır. Ama şunu da unutmamak gerekir: Bir insan, verdiğiniz değer kadar önemlidir. Yani, zaten anlayışlı olduğunuz, kendinizi unutup fedakarlıkta bulunduğunuz bir insana karşı göstermiş olduğunuz hassasiyetin fazla olduğunu da bu hafta düşünebilirsiniz. Sağlığınıza önem göstermeniz gereken bu haftada, hem beden, hem de ruh sağlığınız için iyi olabilecek şeyleri yapmalı, kendinize özen göstermelisiniz.

Akrep: Bundan iki hafta öncesine kadar, ev ve aile ile ilgili yenilik kararı almak isteyen Akrep burcu için bu kararların güzelce düşünülmesi gerekiyordu. Bu hafta aynı durumlar bir kere daha gözden geçirilecek, eğer evinizden ayrılmak dahi isterseniz, şimdiye kadarki gelişmelerin ne yönde olduğunu tartacak, vereceğiniz kararların ne kadar uygun olduğunu gözden geçireceksiniz. Haftaya, çalışma hayatınızdaki bazı insanlarla karşılaşmamak için sarf edeceğiniz özel bir çaba ile başlayacaksınız. İş ile ilgili planlar, yeni girişimler; ve yapılacak olan görüşmeler konusunda dikkatli olmanız gereken bir süreç içerisindesiniz. Sosyal destek projeleri ile ilgilenebileceğiniz bu hafta içerisinde, işlerinizi daha pratik şekilde nasıl yapabileceğinizi de gözden geçirecek; ve sizin için iyi olanla olmayanı ayırt etmeye çalışacaksınız. Bu hafta amaçlarınıza odaklanıp, güzel sonuçlar elde edeceğinizi düşünün. Ne demişler: hayal etmek başarmanın yarısıdır.

Yay. Bundan iki hafta önce, yenilikler yapmak, ve yeni ortamlarda, daha çok da sosyal aktivitelerde bulunmak, ve parasal anlamda kazanç elde edebilmek için bazı girişimlerde bulunmuştunuz. Bu hafta, bu girişimlerinizde ne gibi gelişmeler olduğunu gözden geçirecek, kararlarınızı uygulayabilip uygulayamadığınıza, kazanç elde edebilip edemediğinize bakacaksınız. Haftaya, planlarınızı istediğiniz gibi kabul ettirip, uygulamakta zorluk yaşayarak başlayacağınız gibi, bu durum sizi strese sokmamalı. Bir gün bir şeylerin kötü gitmesi, aynı şeylerin sürekli devam edeceği anlamına gelmemektedir. Gerek eviniz, gerekse de işinizle ilgili kendinizi kısıtlamamanız gereken bu dönemde, daha gerçekçi, ve tarafsız şekilde olayları çözmeye odaklanmalısınız. Olaylar karşısında çok fedakarlık yapmamalı; ama aynı zamanda zorlandığınız zamanlarda da kendinizi bırakıp pes etmemelisiniz. Siz elinizden geleni yaptıktan sonra, kimin ne düşündüğü sizin için önemli olmamalıdır.

Oğlak: Bundan iki hafta önce maddi anlamda kazanç; ve kayıplarınızı gözden geçirerek, daha rahat yaşamak adına neler yapabileceğinizi düşünmeye başlamıştınız. Bu hafta öncelikle bunu ele alacak, ne gibi bir ilerleme yaşadığınızı gözden geçireceksiniz. Verdiğiniz kararlar ne derece doğru oldu, ne kadar ilerlediniz; ve eskiye göre ne kadar rahatsınız… Haftaya başlarken, ekonomik konularda çok dikkatli olmalısınız, hatta siz elinizden geldiğince yeni kararlar vermemeye dikkat edin. Bazı plan ve projelerinizi insanlarla paylaşarak, bu anşamda fikirlerini almak isteyeceğiniz bu haftada, her düşündüğünüzün doğru olduğuna inanmaktan, ve insanlara bunu dayatmaktan vazgeçmelisiniz. Bazı olayların zaman alması söz konusudur, ve siz bu nedenle üzülebilirsiniz; ama sonra bir bakmışsınız ki, aslında geçen zaman, her ne kadar sizi zorlasa da, işler sizin hayrınıza olacak şekilde gelişmiştir. Bu nedenle aceleci davranmaktan kaçınmalısınız.

Kova: Bundan iki hafta önce, istek ve arzularınızı geliştirebilmek adına neler yapabileceğinizi gözden geçiriyor, planlarınızı uygulamak için yoğun gayret sarf ediyordunuz. Bu hafta, gelmiş olduğunuz son noktanın ne olduğunu değerlendirerek, yapabileceğiniz bir şey olup olmadığına bakacaksınız. Haftaya başlarken, gerek iş hayatınızda, gerek birlikte olduğunuz insanla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu süreçte ani karar vermemeniz gerektiğini belirtmeliyiz. Hafta genelinde ekonomik her türlü konu ile ilgili karmaşıklıklar yaşayabilirsiniz. İnsanlar size bazı tekliflerle gelebilir, bu teklifler ise sizin düşündüğünüzden farklı olabilir, ve siz bu durumu büyük bir titizlikle ele alabilirsiniz. Her ne kadar bu gibi durumlara karşı çıksanız da, insanlar aynı şeyi düşünmeyebilir. Bu nedenle siz sakin olmalı, olayları yeniden değerlendirmeli; ve gerekiyorsa siz de kendi tekliflerinizi insanlara sunmalısınız.

Balık: Bundan iki hafta önce çok zorlandınız, ve yoruldunuz. Hedeflerinizi bir kere daha ele alıp, yeni projeler oluşturdunuz, yeni kararlar verip, hatta uyguladınız. Şimdi bu kararlarınızı gözden geçirip, son durum değerlendirmesi yapacağınız bir haftanın içerisindesiniz. Haftaya, iş, ve planlarınızı gerçekleştirmek adına sergileyeceğiniz bir hırs ile başlayacaksınız, ama bazı engeller isteklerinizin yerine gelmesini zorlaştırabilir. Bu nedenle temkinli olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu hafta, iletişimde olduğunuz insanların, size bazı dayatmalarda bulunduklarını düşünebilirsiniz. Hatta iyi niyetinizin suistimal edildiğine bile inanabilirsiniz. Birlikte olduğunuz insan, aranızdaki problemler için sadece sizi suçluyorsa, ne geri çekilin; ne de susup bu durumu kabullenin. En güzeli, kararlarınızı birlikte vermeniz olacaktır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.