Yay Burcu Kadını Nasıldır?


Yay Burcu Kadını Nasıldır?

Yay burcu kadını hakkında detaylı bilgileri aktararak, burçların özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaya devam ediyoruz. Yay burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında yer alan Yay burcu kadınının özelliklerini öğrendiğinizde, onunla daha kolay iletişim kurabilir ve sorunlarınıza daha pratik çözümler üretebilirsiniz. Çünkü aklından geçenleri anlamanız kolaylaşır. Bu nedenle önemlidir burçların özelliklerini bilmek…

Yay Burcu Kadını Nasıldır?

Yay burcu kadını genellikle uzun boylu ve zayıftır. Kıyafetlerini gelişi güzel seçer; aynı zamanda da hareketli bir yapısı vardır… Ve tüm bu özellikleri ile insanların ilgi odağı olmayı başarır. İnsanların kendisini rüküş bulması onun umurunda değildir. Öyle rahat ediyorsa, önemli olan da budur. Zaten kendinden emin olduğu için, ucuz bir kıyafeti bile üzerinde kaliteli bir şekilde taşıyabilir. Makyaj yapmayı da sevmeyen Yay burcu kadınının özellikleri arasında beden dilini kullanmak ön planda yer almaktadır. Yürüyüşleri de oldukça rahattır.

Meslek seçimi yapmak onun için çok da önemli değildir. İdealist olmasına karşın, ekmeğini erken yaşta eline almayı tercih eder. Bu nedenle de ne iş olsa yapar. Yay burcu erkeğine göre hayatı daha çok ciddiye alan Yay burcu kadını sorumluluklarını bilir ve verdiği sözleri yerine getirir. Akılcı bir kadındır. Aynı zamanda çok da çalışkandır. Açık yürekli ve dürüst olan Yay burcu kadınının, bu özelliği dolayısı ile çevresinden ilgi topladığını da belirtmemiz gerekir.

Yay burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtını, ukala olarak veren kişiler bulunabilir. Ancak bu yanlıştır. Onların böyle görünmelerinin tek sebebi, olmadık konularda ortaya çıkıp bilmişlik taslamalarıdır. Ama aslında sempatik kişilerdir. Kötü niyetleri yoktur ve insanlara ellerinden geldiğince yardımcı olurlar. Kalpleri fethetmeyi de iyi bilirler.

Burçların özellikleri arasında Yay burcu kadınından söz ederken, genç yaşlarında macera peşinde koştuğunu ve çok flört ettiğini, ve kolay bir şekilde kandırıldığını da belirtmemiz gerekir. Ancak her biten flörtü hüsran olsa ve canını çok yaksa da, sonrasında bir müddet dinlenmeye çekilip, ardından daha güçlü bir insan olarak ortaya çıkar. Yüksek enerjisi bulunan ve anı yaşamayı seven bu kadın erkeğin üstünlüğünden çok hoşlanmaz.

Evlilik konusunda acelesi yoktur. Mutlaka bir gün kendisine değer veren bir insanla karşılaşacağını bilir. Bu insan onu kısıtlamamalı, ona uyum sağlayabilmeli, değişen ruh halini anlayabilmelidir. Zaten Yay burcu kadını ile evlenen erkek de oldukça şanslı olacaktır. Her şeyin öncesinde bu kadın monoton değildir. Yerine göre sorumluluklarını da bilir.

Çocukları için iyi bir anne olmayı öğrenmesi biraz zaman alır; ama öğrenir. Ve onlarla arkadaş gibi de olmayı başarır. Sorunlarına çözümler üretir. İyi eğitim almaları için elinden gelen her şeyi yapar. Bununla birlikte, kötülükleri için olacak şeylere de karşı çıkmasını bilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.