Terazi Burcu Kadını Nasıldır?


Terazi Burcu Kadını Nasıldır?

Sizlere 12 burç için burçların özelliklerini aktarmaya devam ederken, sıradaki burcumuz Terazi burcu kadını. Terazi burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında yer alan Terazi burcu kadınının özelliklerini sizlere detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Ona nasıl davranmanız gerektiğini, nasıl bir eş olduğunu, nelerden hoşlandığını… Kısacası Terazi burcu kadını ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz:

Terazi Burcu Kadını Nasıldır?

İnsanların kendisini beğenmesini, kendisine hayran olmasını seven Terazi burcu kadını flörtçüdür; ama bu onun çok eşli olduğuna ya da eşini aldatacağı anlamına gelmez kesinlikle. Ancak, onun tek amacı, birlikte olduğu erkeğin tüm ilgisini üzerine çekebilmektir. Bunu ona hissettirdiğiniz anda onu kaybedebilirsiniz. Bu kadının peşinde bir sürü erkek koşar. Gözden beyne bir yol gittiğini düşünen Terazi burcu kadınının tek amacı göze hitap etmektir. Her zaman bakımlı olan bu kadın, evinde iş yaparken dahi düzgün bir kıyafetledir.

Evliliğe çok önem verir. Bu nedenle de karar vermekte zorlanabilir. Sadece bu nedenden dolayı geç de evlenmeyi tercih edebilecek olan Terazi burcu kadınının özellikleri arasında çocukları çok sevmek de yer almaktadır. Bu nedenle, evlenmesinin hemen sonrasında çocuk sahibi olmak isteyebilir ve kendisinin olan çocukları şımarık yetiştirebilme yeteneği de ondadır.

Bulunduğu ortamda düzen ve uyumu sağlamayı kendisine amaç edinen Terazi burcu kadını, bunları yaparken çok fazla emek sarf etmeyi de sevmez. Ancak o olmadan da hiç bir şey tam olmaz. Şöyle düşünün: Bir Terazi burcu kadınının evi her zaman düzenli, tertiplidir. Ama bunun için bir yardımcısı vardır. Neyi ne yapması gerektiğini ona söyler, o da halleder. Ancak bu kadın kesinlikle süs bebeği olarak da düşünülmemelidir.

Burçların özellikleri arasında Terazi burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtlarını vermeye devam ederken, bu kadınla her zaman mutlu olacağınızı belirtmeden de geçmemeliyiz. Onunla hayattan hep zevm alacaksınız. Bu anlamda tek yapmanız gereken, onun değişkenliklerine uyum sağlamak, onu sevmek ve isteklerinde kısıtlamamaktan ibaret. Eşi ve aşkı onun için herkesten önemlidir.

Ancak çok iyi arkadaş olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz. Kendisi ile birlikte başkalarının hayatını da güzelleştirmeyi seven Terazi burcu kadını bunu sadece kendisi için yapar: Kendi kapısının önü temiz olsun diye, komşusunun kapısının önünü de temizleme örneğinde olduğu gibi…

Maddiyata önem veren Terazi burcu kadını, hem kendini güvende hissedebilmek hem de zevklerini tatmin edebilmek için çok paraya ihtiyacı olduğunu bilir. Bu nedenle de iş hayatında oldukça başarılıdır. Genellikle takım çalışmalarına ve sanata ilgilidir. Bununla birlikte, güzelliğe yönelik her işi başarı ile yapabilir, güzellik uzmanı ya da dekoratör olabilir. Sosyal insanlar oldukları için genellikle yönetici kadroda yer alırlar ve paylaşımcıdırlar.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.