Başak Burcu Kadını Nasıldır?


Başak Burcu Kadını Nasıldır?

12 burç için burçların özelliklerinden söz ederken, Başak burcu kadını ile devam ediyoruz. Başak burcu kadını nasıldır sizce? Hayatınızda varsa eğer mutlaka bu sorunun yanıtlarını bilmeli, şifresini çözmeli, ona göre davranmalısınız. Her zaman olmasa dahi, burçların özellikleri biz insanlar üzerinde etkilidir. O halde zaman kaybetmeden bu kadını tanımaya başlayalım.

Başak Burcu Kadını Nasıldır?

İyi niyetli, yardımsever, güzel huylu, yumuşak kalpli Başak burcu kadınına yaklaşmak sandığınız kadar kolay değildir; çünkü o biraz ürkektir. Duygularını kolay dile getiremeyen Başak burcu kadınının özellikleri arasında, sabırlı bir erkeğe gereksinim duyduğunu belirtmeden geçmemeliyiz. Ayrıca o çok kırılgandır. Dalga geçmek, iki gün ilişki yaşamak için onunla yola çıkmamalısınız. Başak burcu kadını ile olan ilişkiniz her geçen gün daha güçlü hale gelecektir.

Geleceğe güvenle bakabilmek adına paraya önem duyarlar. Bu nedenle, kariyeri iyi erkeklerle birlikte olmak isterler. Bir erkek zengin değilse bile Başak burcu kadınının gelecek korkusu yaşamasına da engel olmalıdır. Evlilik kararı vermekte zorlanabilir; ancak eğer karar verir ve evlenirse, hem eş; hem de anne olarak çok iyi bir rol üstlenecektir. Ve bu kadından bekleyebileceğiniz tek şey duruluk olmalıdır. O hep kendi gibidir. Asla oynamaz.

Başak burcu kadınının özellikleri arasında, gösterişe önem vermediğinden de söz etmemiz gerekmektedir. Kendi gibi, gösterişi sevmeyen, dost olabileceği bir erkekle birlikte olmak ister. Onunla kolay iletişim kurabilmeli, sanattan, güzellikten hoşlanmalıdır bu erkek, entellektüel konularla ilgilenebilmelidir. Eğer bir erkekte aradığı tüm özellikleri bir arada bulamazsa Başak burcu kadını çok uzun bir süre yalnız yaşayabilir.

İlişkilerinde çok tutkulu değildir. Bunun yerine duygusal olmayı tercih eder. Ve birlikte olduğu erkekten de aynı şekilde şefkat bekler. İşine çok önem verir. Çalışmayıp ev işleri yapıyorsa, onlar bile Başak burcu kadını için çok önemlidir. Büyük bir disiplin içerisinde yerine getirir görevlerini. Aynı zamanda, bazen çok inatçı da olabilmektedir. Kuralları ve prensipleri vardır. Onları yıkmak sizin için çok zor olabilir.

Başak burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında, onun duyarlı ve nazik olduğundan da söz etmek gerekir. Ve o, birlikte olduğu insandan ve çevresindekilerden de aynı duyarlılığı bekler. Titiz, düzenli bir kadındır. Aynı zamanda da tutumludur. Alışverişe bir Başak burcu kadını ile gittiğinizde, temizlik reyonunda bulabilirsiniz kendinizi..

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.