Aslan Burcu Kadını Nasıldır?


Aslan Burcu Kadını Nasıldır?

Burçların özelliklerinden söz etmeye, 12 burcun kadınını anlatarak devam ediyoruz ve sıradaki kadınımız Aslan burcu kadını. Bir Aslan burcu kadını nasıldır, Aslan burcu kadınının özellikleri nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarına bizimle ulaşabileceksiniz. Zaman zaman dik başlı olan bu kadın aslında çok gururlu, fala ve rüyaya da inanan türdendir. Dilerseniz bu fedakar kadının detaylarını öğrenmeye başlayalım.

Aslan Burcu Kadını Nasıldır?

Aslan burcu kadınını taçsız kraliçe olarak tanımlarsak yanlış bilgi vermemiş oluruz. Bu kadın her zaman dikkatli, zariftir ve kendine bakar. Kalabalık içinde kendini, kendine güvenen dik yürüyüşü ile fark ettirebilen bu kadına ne yapması gerektiğini, özellikle eşi iseniz söylememelisiniz. Bir Aslan burcu kadınına şunu yap dediğiniz anda, o arkasına bakmadan oradan uzaklaşabilir. Pratik bir zekaya sahiptir. Verdiği kararlardan geri dönmez.

Aslan burcu kadınının özellikleri arasında gösteriş meraklısı olmak da yer almaktadır. Son moda kıyafetleri kullanmayı sever, bu kıyafetlerle en gösterişli yerlerde boy göstermek çok hoşuna gider. Kısaca, zevkleri pahalıdır. Bu gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaçlarını göz ardı ettiğinden söz edebiliriz.

Burçların özellikleri arasında Aslan burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtlarını vermeye devam ederken, bu kadının çok kıskanç olduğunu; ama kendisini kıskananlara hiç tahammül edemediğini, çünkü özgürlüğüne çok düşkün olduğunu belirtmemiz gerekir. Eşine karşı çok sadık ve tutkulu olabilir. Ancak eğer birlikte olacağınız kadının evine bağlı olmasını istiyorsanız Aslan burcu kadınından uzak durmalısınız. Çünkü o dışarı hayatına çok bağlıdır. Gece hayatını sever ve tüm güzellikleri sonuna kadar yaşamak ister.

Eğlenmeyi, gezmeyi, hayatı çok seven Aslan burcu kadınının özellikleri arasında uçarılık ise kesinlikle yoktur. Bir erkeğin kendisini hak ettiğine inanırsa, sevgisini ona sonuna kadar verir. Ayakları aşkta hep yere basar. Kendisi gibi, ne yaptığını bilen bir erkekle birlikte olmak ister. Ancak bazı Aslan burcu kadınının özellikleri arasında da emretmek ve istediğini yaptırmak yer alır ki böyle kadınlar, istediğini yaptırıp, kukla gibi kullanabilecekleri bir erkek isterler.

Bir Aslan burcu kadını ile mutlu olmak istiyorsanız, ona bağlı kalmalı, tek bir küçük kaçamak dahi yapmamalısınız. Çünkü o bunu hoş karşılamayacaktır. Siz ona bağlı kaldıkça o da size bağlı kalır. Sizin küçük bir kaçamağınızda o da başka denizlere yelken açacaktır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.