Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi


Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi

31 Ocak ay tutulması 2018’de, yarın, 16:30 itibari ile başlayacak. Kısaca ay tutulmasının burçlara etkisini anlatacağız; ama 31 Ocak ay tutulması etkilerinden detaylı olarak söz etmeden önce şunu belirtmek istiyoruz ki, üzerimizde yoğun bir gerginlik hissetmemize neden olacak. Bir yandan hayallerimize odaklanacağız, bir yandan belki de televizyonda haberleri izleyip, internette okuyacağız ve bunlar bizim, hayatımız üzerinde endişe oluşturacak. Dolayısı ile hayatımızı yeniden yapılandırma yoluna girebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

31 Ocak ay tutulması 2018’de şöyle bir etki yapacak: Eğer geleceğinizin temellerini atmışsanız, herhangi bir problemle karşılaşmayacaksınız. Ama hala aklınız karışıksa, kalbinizde eskimiş duygular ve insanlar varsa ve hala ne yapacağınızı bilemiyorsanız, üzgünüz ama sizi bekleyen bir probleminiz daha var. Bu problemi aşabilip aşamayacağınız konusu ise tamamen size ait.

31 Ocak ay tutulması etkileri Türkiye için de söz konusu olacak; hatta dünyanın diğer ülkeleri için de… Öncelikle, uçak seyahatleri ile ilgili pek çok istenmeyen haberle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle seyahatlerinizi ertelemeye ya da farklı bir yolla yapmaya odaklanmanızı önerebiliriz. Bununla birlikte, Türkiye’nin terör sorununu çözebileceğini belirtebiliriz. Medya ile ilgili merciler, gazeteciler, kanal sahipleri… biraz dikkatli olmalı. Siyasetle uğraşan isimler de ilginç gelişmeler yaşayacak. Diğer ülkelerin meclislerinde de karışıklıklar çıkacak. Ancak Rusya, uluslararası alanda sesini oldukça güçlü şekilde duyuracağa benziyor.

Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi

Koç Burcu: 31 Ocak Ay tutulması size, özellikle arkadaşlık ve aşk konularında farkındalıklar yaşatacak ve şaşırmanıza neden olacak farklı durumlarla karşılaşacaksınız sevgili Koç burcu. Örneğin, en yakın arkadaşınıza aslında aşık olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bununla birlikte, eğer çocuk sahibi iseniz, onunla ilgili gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu: 31 Ocak ay tutulması etkileri sizin eviniz, yuvanız ve iş hayatınız üzerinde söz konusu olacak sevgili Boğa burcu. İşinizde ön planda olan egonuzdan bu dönemde kurtulacak; ama onu aile üyeleriniz üzerinde kullanmaya başlayacaksınız. İkili ilişkilerinizde kısmetinizin açık olduğu bu dönemde, kaderin oyunu olup olmadığını düşüneceğiniz farklı durumlar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu: Ay tutulması sizin üzerinizde, uzun zamandan beri beklediğiniz ve istediğiniz şeylerle ilgili harekete geçme etkisi yaratacak. Çok uzun zamandır öğrenmek istediğiniz şeylerle ilgili eğitim alabilir, gitmek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Eğer şehir; hatta ülke değiştirmeyi düşünüyorsanız, tam zamanı. İletişim alanında da çok aktif bir döneme gireceğinizi belirtelim.

Yengeç Burcu: Bu dönem sizin tamamen kendiniz üzerinde etkili olacak sevgili Yengeç burcu. Duygularınız, hayatınız, hayatınızla ilgili vereceğiniz kararlar ve hayatınıza vereceğiniz yön… Hayata bakış açınızın değiştiği bu dönemde, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Gelirleriniz açısından şanslı bir dönem; ama harcamalarınızı kontrol altına almanız kaydı ile…

Aslan Burcu: Söz konusu ay tutulması Aslan burcunda gerçekleşecek. Bu nedenle, hayatınızın gidişatını etkileyecek ve kader olarak nitelendireceğiniz önemli değişimlerle karşılaşacaksınız. Duygularınız bile değişecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bu dönemde, bekar iseniz evleneceğiniz insanı seçebilir, evli iseniz sorunlarınızı gözden geçirip, buna yönelik kararlar alabilirsiniz. Gelirlerinizde artış olabileceği gibi, beklemediğiniz harcamalarla da karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu: Sağlığınızla ilgili, temkinli olmanız gereken bir döneme griyorsunuz. Geçmişten gelen kaygılarınızla bir kere daha yüzleşebilirsiniz. Sizinle ilgili, sizin için çalışan insanlar ile ilişkilerinizi gözden geçirmeniz fgereken, belki onlarla ilgili kararlar vermeniz gerekecek bir dönem. Arkadaşlarınız ve partnerinizle ilgili konularda da dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu: 31 Ocak ay tutulması etkileri sizin aşk ve arkadaşlıklarınız üzerine olacak sevgili Terazi burcu. Arkadaş çevrenizi yenileyebilir ve eski arkadaşlarınızla kopmalar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabileceğiniz bu dönemin sonrasında, harcamalarınızı kontrol altına alabilirseniz, gelirlerinizde hep bir artış olacak. Maddi anlamda tahmin edilemez bir iyiliğiniz var.

Akrep Burcu: İşinizle ilgili konulara etki edecek olan ay tutulmasının burçlara etkisinden siz Akrep burcu olarak, şans, bolluk, bereket sembolleri ile nasibinizi alacaksınız. İyi iletişiminiz olan kişilerle yanlış anlamalar yaşayabileceğiniz bu dönemde, uzun zamandan beri gitmek istediğiniz yerlere gidebilir, öğrenmek istediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz. Aile ve yuvanızla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir.

Yay Burcu. Maddi alanda, gelir ya da giderlerinizde beklenmedik artışlar yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda, kardeşleriniz ya da kardeş gibi gördüğünüz insanlarla ummadığınız şeyler yaşayabilirsiniz. Sevgili Yay burcu, ay tutulması hayatınızda yön değişimi demek. Herkes için bu böyle; ama sizi biraz daha güçlü etkileyecek olması dolayısı ile daha dikkatli olmalısınız.

Oğlak Burcu: İlişkilerinizle ilgili farklı durumlar yaşayabilirsiniz. Ortaklarınız; arkadaşlarınız, hatta evlenmeyi düşündüğünüz insan ile ilgili durum ve düşünceleriniz netlik kazanabilir. Hayatın size bu dönemde vereceği bazı dersler var. Aynı hataları tekrarlayarak mutlu olamazsınız. Bunun yerine değişmeniz gerektiği fikrini kendinize kabul ettirmelisiniz.

Kova Burcu: Ay tutulması 2018 yılında sizin için bir dönüm noktası olacak ve hayatınızla ilgili çok farklı farkındalıklar yaşayacaksınız. Öyle ki, gelecekte, geriye dönüp baktığınız zaman, 2018’in hayatınızın dönüm noktası olduğunu düşüneceksiniz. Çok kritik bir dönem yaşıyorsunuz. Hayatınız, işiniz, aileniz, arkadaşlarınız… Hepsi ile ilgili yeni kararlarınız var. Sevgili Kova burcu değişimin zirvesindesiniz.

Balık Burcu: Sağlığınızla ilgili konularda çok dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz, kesinlikle risk almamalısınız. Geçmişten günümüze getirdiğiniz, bilinçaltınızdaki korlularla yüzleştğiniz bir döneme gireceksiniz. Çok sık rüya görmeye başlayabilirsiniz ve duygularınızın da değişmesi söz konusu olabilir. Duygusal anlamda egolarınızı kullanabileceğiniz bir dönem. Öyle ki, işnize de duygularınızı karıştırabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.