Haftalık Burç Yorumları (29 Ocak – 4 Şubat 2018)


Haftalık Burç Yorumları (29 Ocak – 4 Şubat 2018)

Her hafta olduğu gibi bu hafta da haftalık burç yorumları ile sizlerle birlikteyiz. 29 Ocak – 4 Şubat 2018 haftası için merak ettiğiniz haftalık burç yorumunu burada bulabilirsiniz. 12 burcun her biri için detaylandıracağımız haftalık burç yırumlarında, umut edelim ki güzel şeyler çıksın ve haftanız güzel geçsin. Ama şunu da belirtmeden geçmeyelim: Fala inanmayın; falsız da kalmayın.

Haftalık Burç Yorumları (29 Ocak – 4 Şubat 2018)

Koç Burcu: Haftalık burç yorumunuzu aktarmaya başlamadan önce, dikkatli olmanız gereken bir konuda sizi uyaralım sevgili Koç burcu: Koç burcu 2018 yorumu genelinde kendinizi, her şeyin tadını çıkartırken bulabilirsiniz. Ancak hayatın tadını çıkartabileceğiniz bu haftada da, tüm yıl olmanız gerektiği gibi planlı olun. İşi, eğitimi, eğlenceyi… her şeyinizi planlamak sizin için iyi olacak. Hafta boyunca kendinizi genellikle iyimser şekilde bulacaksınız. Bu iyimserlik zaman zaman huzursuz olmanıza neden olabilir. Bazı Koç burcu mensupları derinlemesine araştırmalara yönlenebilir. Bazı Koç burcu mensupları ise her şeyi bırakıp gezmeye çıkmak isteyebilir. Maddi olarak bu hafta, geçen hafta nasılsanız öyle kalmaya devam edeceksiniz. Akıl, zevk, kalp üçlüsü arasında kalacağınız bu hafta, kalbinizi son planda bırakacaksınız. Bu hafta çok da duygusal olacağınızı söyleyemeyeceğiz sevgili Koç burcu. Özetle, biraz karışıksınız.

Boğa Burcu: Sevgili Boğa burcu, haftalık burç yorumunuza göre, geçen hafta nasılsanız, genel olarak bu hafta da aynı şekilde kalacaksınız, gerek işiniz, gerek ilişkiniz için geçeli olan bu durum sizi pek de mutlu etmeyecek. Muhtemelen memnuniyetsiz olduğunuz konularda değişme arzusu içerisinde iken, aynı kalmak hiç birimizi mutlu etmez. Ancak biraz sakin olun ve sabırla bekleyin. Eğer planlarınızı doğru şekilde yaparsanız, biraz da büyük başarıların bir gecede gelmediğinden emin olursanız, kazanan siz olacaksınız sevgili Boğa burcu. Haftalık burç yorumunuza göre, gezegenlerin konumu sizin biraz temkinli olmanız gerektiğini söylüyor. Ve bu durum sizin için biraz can sıkıcı hal alıyor. Ama şunu da unutmayın: çok da zorlayıcı şeylerle hafta boyu karşılaşmayacaksınız. Uzun vadeli beklentileriniz sizi sıkabilir. Ancak aslında o kadar da beklemeyeceğinizin müjdesini verebiliriz. Ailesel konularda hemen hemen her şey iyi gidiyor. Ama evli iseniz ya da devam eden bir ilişkiniz varsa, iyilik hali söz konusu olmayabilir. Öğrenci iseniz, zamanınızı iyi değerlendirmeye çalışın. Özgürlüğünüzle ilgili söz konusu sınırlamaları aşabilmeyi öğrenmelisiniz.

İkizler Burcu: Haftalık burç yorumuna göre, aileniz ve işiniz bu hafta, eskiden olduğu gibi ön planda olacak. Para, kariyer ve işiniz ile ilgili ne gibi riskler aldığınızı iyice tartmanız gereken bir haftadasınız. Beklenmeyen harcamalar yapmanızın muhtemel olduğu bu hafta, haftanın ortasında, bazı İkizler burcu mensupları olarak iş seyahatleri yapmanız söz konusu olabilir. Yapmış olduğunuz anlaşmaların anlık sonuçlarını beklememeli, biraz zaman gerektiğini unutmamalısınız. Eğer yeterli motivasyonu sağlayabilirseniz, gerek ününüz, gerek kişisel gelişiminiz adına başarılı olacağınız bir hafta geçirebilirsiniz. Güçlü olduğunuzu düşünerek saldırganlaşabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Bu durum sizin zorlanmanıza neden olabilir. Dürtülerinize dikkat edip, acımasız davranışlardan kaçınmalısınız. Spor yapıyorsanız, sakatlanmalara karşı önleminizi almalı ve aşırı rekabetten kaçınmalısınız. Özellikle bu hafta, daha hafif egzersizlere yönelmenizi öneriyoruz.

Yengeç Burcu: Haftalık burç yorumlarına göre, özellikle işinizle ilgili biraz zorlayıcı bir hafta yaşayabilirsiniz sevgili Yengeç burcu. Bu noktada, iş arkadaşlarınızla ve patronunuzla olan iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Bu anlamda yapılan uyarı, sizin zorlukları aşamayacağınız anlamını taşımıyor; sadece dikkatli olmalısınız. İş ile alakalı ne sorun yaşarsanız yaşayın, evinizde her zaman mutlu olacağınızı da belirtmeden geçmemeliyiz. Ailenizdeki mutluluğunuz size, yaşadığınız tüm sorunları unutturacak. Hafta sonu da sevdiklerinizle mini bir tatil yapar, örneğin bir günübirlik tura katılırsanız, kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Müşteri sayınızı arttırmayı hedeflediğiniz bu hafta, eğer eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, sizin için iyi olacak. Sevgili Yengeç burcu, haftalık burç yorumunuzda sağlığınız iyi görünüyor; ancak yine de var olan kronik ya da uzun vadeli hastalıklarınızın verdiği alarmları göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Aslan Burcu: Sevgili Aslan burcu, bu hafta harcamalarınız biraz fazla olabilir ve bu durum size, birikimlerinizden yemeniz gerektiğini hissettirebilir. Bu noktada dikkatli olmanızda fayda var. Aceleci ve bunun sonucunda da dikkatsiz olabileceğiniz bu haftada, evde, özellikle eşinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Eğer bu sorunu aşmak istiyorsanız, elinizden geldiğince iyi bir dinleyici olmaya çalışın. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, iyi para kazanma hayalleriniz size hatalar yaptırabilir. Her şeyin öncesinde çalışmalarınıza odaklanın. Bir yaralanma yaşayabileceğiniz bu hafta, dikkatli olmanızda büyük fayda var. Sıkı çalışmak, fırsatları elde etmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle durumunuzdan şikayet etmektense, fırsatları lehinize çevirdiğinizden emin olmaya çalışın.

Başak Burcu: Haftalık burç yorumlarına göre, paranın değerini öğreneceğiniz bu haftada, finansal planlamalarınızı daha iyi yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak hiç hesapta olmayan masraflarla karşılaşabilirsiniz ve bu durum size, ne yapacağınızı şaşırttırabilir. Ancak bu hafta eğer fırsatları görebilirseniz, fazladan para kazanmak için elinize geçecek şansları değerlendirebilirsiniz. Ancak yeterince araştırma yapmadan hiç bir işe girmeyin. Ve özellikle hisse senedi gibi borsaya yönelik yatırımlara karışmayın. Sevdiklerinize, evinizdeki tamirat işlerine ve alışverişe, her zamankinden biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Sağlığınıza her şeyden çok değer verin. Unutmayın: Ne kadar çok paranız olursa olsun, sağlığınızı satın alamazsınız.

Terazi Burcu: Sevgili Terazi burcu, haftalık burç yorumlarına göre, gezegenler tarafından uyarılıyorsunuz: yükselmek isteyebilirsiniz. Ancak basamakları teker teker çıkmalısınız. Bir seferde iki basamak yükselmeye çalışmak, sizi hiç bir yere götürmeyecek. Bir yerlere ulaşmak istiyorsanız, stratejinizi önceden planlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Bir iş içerisinde karşılaşacağınız baskıların ise sizi daha iyiye götüreceğini belirtelim. İşinizde zaten iyi olduğunuzu biliyoruz sevgili Terazi burcu. Bu anlamda tek sıkıntınız, zaman konusunda kendinizi biraz daha geliştirmek. Haftalık burç yorumuna göre, kişisel hayatınızda bu hafta ilginç bir insanla tanışacaksınız. Ancak gezegenlerin size tavsiyesi, bu kişiye kesinlikle bulaşmamanız yönündedir. Evliliğinizle ilgili, eşinizle biraz daha uyum içerisinde olmak ve barış halinde olmak isteyebilirsiniz. Ama bu durumu her zaman koruyamamak sizde sıkıntı yaratabilir. Öğrenci iseniz, bu hafta daha çok arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yapın bunu, ama çalışmalarınızın odağından da kesinlikle kopmayın. Biraz daha güçlü olmak ya da kas yapmak için bu hafta spora başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu: Haftalık burç yorumlarınıza göre, para kazanmak için uygun bir haftadasınız. Ancak gezegenlerin size yine de bir önerisi var ki o da: Önemli finansal kararlardan bu hafta uzak durun sevgili Akrep burcu. İşinizle ilgili, size iyi kazançlar sağlayacak müşteriler bulabilirsiniz. Ama onların ihtiyaçlarını karşılayacak gereksinimleri sağlamadan, hiç bir anlaşmaya bu hafta imza atmamalısınız. İşinizi iyileştirmek adına karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirebilirsiniz de. Ancak bunu yaparken kesinlikle, çalışmak pahasına sağlığınızı riske atmayın. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yönelik olarak, düzenli yeme alışkanlığı edinin ve egzersiz yapın. Böylece hastalıklardan korunabilirsiniz.

Yay Burcu: Haftalık burç yorumlarınıza göre, artık sizin gülme zamanınız geldi Yay burcu. Hayatınızda bir ilerleme kaydedecek ve kariyerinizde önemli bir iz bırakmak için bu hafta adımlarınızı atmaya başlayacaksınız. Aklınızda daha fazla para kazanmak var. Bunu da bir maaş zammı ile başarabilirsiniz. İşinizin temelinde bu hafta bazı değişimler olabilir. Geçici olacaktır; ama yine de, siz bu işi daha iyi yapabilmek adına yeni şeyler öğrenmeye açık olmalı, hatta bir eğitim almalısınız. Bu zamana kadar işi ön planda tutup, aşka gerekli vakti ayırmadınız. Artık biraz da hayatınızın duygusal yönü ile ilgilenmenin zamanı. Ama bu hafta bir evlilik kararı almaktan kaçınmalısınız. Her zamankinden daha sağlıklı bir hafta geçirecek, daha mutlu olacaksınız; ama bu noktada sağlıklı beslenmeyi ve egzersizi de hayatınızın merkezine yerleştirmelisiniz. Biraz agresif ya da aceleci olabilirsiniz, ama bunun mutluluğunuza gölge düşürmemesi için de sınırlarınızı çizmelisiniz.

Oğlak Burcu: Bu hafta, iş ve kariyer sizin için biraz daha ön planda olacak. Bununla birlikte, bazı engeller ya da rahatsızlıkların da düzeninizi bozmasına sinirlenebilirsiniz. Her şeyi siz yönlendiremezsiniz. Bazı şeylerin kendi yolunda gitmesine izin verirseniz bu sizin de mutlu olmanızı sağlayacaktır. Kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aklınızda bazı hayali engelleriniz var ve siz bunlarla savaşıyorsunuz. Bu hafta bunu yapmamaya, diğer insanların önemsemediği şeyleri kafanıza takmamaya dikkat edin. Sağlığınızı her şeyin önünde tutun. Bazı istekleriniz için başvuru zamanının dolmak istediğini unutmayın. Çok yorulursanız kendinize dinlenmek için zaman ayırın. Eğitiminize devam ediyorsanız, dikkatinizi dağıtan şeylerden kurtulup derslerinize odaklanın. Hayatınızda olmasını istediğiniz bir insan varsa, onun için çalışın. Siz dururken, hiç bir şey sizi gelip bulmaz unutmayın; kendi şansınızı kendiniz yaratın.

Kova Burcu: Geçen hafta yaşamış olduğunuz bazı durumların sizi daha dikkatsiz yapmasına izin vermeyin. Sevgili Kova burcu, sağlığınız ya da maddi durumunuzla ilgili bazı olumsuzlukları bu hafta yaşayabilirsiniz. Mevsimsel olduğunu düşündüğünüz ve hafife aldığınız bazı sağlık sorunları, farklı enfeksiyonlara neden olabilir. Çalıştığınız alanda oldukça meşgul olacaksınız. İş ortamında stresli ve biraz baskı altında kalacağınız günler sizi bekliyor ki bu durum huzurunuzu biraz kaçırabilir. Rekabet halinde olduğunuz insanların bu hafta sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumu aşmak için, planlarınızı ve stratejilerinizi günümüze uygun şekilde yapmalısınız. Harcamalarınız konusunda dikkatli olun. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, konsantrasyonunuzu arttırmanın yollarını bulun. Romantizm anlamında her şey sizin için bu hafta da iyi olacak.

Balık Burcu: Haftalık burç yorumunuza göre, atacağınız imzalara dikkat edin sevgili Balık burcu; çünkü bu hafta mesleğiniz ve işiniz oldukça ön planda olacak. Huzurlu olacağınız bu hafta aynı zamanda saldırgan, dayanıklı ve daha canlı da olacaksınız. Eğer varlığınızı hissettirebilirseniz iş anlamında mutluluğunuzu koruyabilirsiniz. Ama bu anlamda kaba olmamanız gerektiği uyarısında da bulunmadan geçmemeliyiz. Bu hafta başladığınız işlerden hemen para kazanmayı beklememelisiniz, ama sonrasında iyi sonuçlar elde edeceğinizi de unutmayın. Üstlerinizin baskısı ile karşılaşabileceğiniz bu haftada, yetiştirmeniz gereken şeylerle uğraşabilirsiniz. Ama heyecan size iyi gelecektir. Sağlığınızı korumak için özel bir çaba sarf etmelisiniz. Karşınıza farklı bir fırsatın çıkabileceğini de unutmamalısınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.