Yay Burcu Erkeği Nasıldır?


Yay Burcu Erkeği Nasıldır?

Hayatınıza giren ya da girmek isteyen bir Yay burcu erkeği varsa, ilk olarak onun şifresini çözün ve Yay burcu erkeğinin özelliklerini gözden geçirip, size göre olduğunu düşünüyorsanız teklifini kabul edin. Ya da en azından ne yapmanız ve ona nasıl davranmanız gerektiğini bilin ki, ilişkinizde herhangi bir çatırdama yaşanmasın. Peki Yay burcu erkeği nasıldır? Burçların özelliklerinden yardım almak için hemen bilgilerimizi aktarmaya başlayalım.

Yay Burcu Erkeği Nasıldır?

Maceraları seven Yay burcu erkeği bilge bir adam olmakla birlikte, paralı oyunları ve sporu da sevmektedir. Onun yüzüne baktığınız zaman hayat enerjisini gözlerinden okuyabilirsiniz. Davetkar bakışları vardır ve eylemde bulundukları anda da ne denli aktif olduklarını görebilirsiniz. Ama bununla birlikte, iç yapılarının da çok sakin olduğunu belirtmemiz gerekir. Bir Yay burcu erkeği, evinde yangın çıktığında itfaiyeyi çağırıp, onlar gelene kadar da çay içmeye devam eden, deprem olduğunda futbol izleyen bir adam olarak karşınıza çıkabilir. Bu hali dolayısı ile birlikte olduğunuz adam, çevreden tuhaf tuhaf izlenebilir. Ki bu şekilde olması da gayet normaldir. Onların neşelerini kolay kolay bir şey bozamaz; ama söz konusu neşenin de bir süresi olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz.

Burçların özellikleri arasında Yay burcu erkeğinin özelliklerini detaylı olarak anlatmaya devam ederken, onların aslında komik insanlar olduklarını da belirtmeden geçmemeliyiz. Bir olay düşünün, aslında çok da komik olmayan bir olay. Sonrasında da onu size Yay burcu erkeğinin anlattığını düşünün. Olayı anlatırken kendisi de onu yaşıyormuş gibi olan bu adam komik tavırlar sergiler. Ve aslonda gülünecek bir şeyi olmayan o durum artık gerçekten komiktir ve gülersiniz.

Hayatınızda bir Yay burcu erkeği varsa sıkılmazsınız. En zor zamanınızda, o yanınızda olduğunda, siz tüm kötülüklerden arınır ve huzur bulursunuz. Onun varlığı bile size güven vermek için yeterlidir. Çevrelerindeki insanlar ve hayat arkadaşları için bu adamlar gerçekten pozitiftirler. Ama kendilerine pek hayırları yoktur. Verdikleri sözleri tutma özürlüdürler. Bu nedenle de iyi giden yaşamlarının dengesini bir anda alt – üst edebilirler. Genellikle düzenli ve dengeli bir yaşamlarının olmamasının sebebi budur.

Yay burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtları arasında kadınlara çok düşkün olduğundan da söz etmeden geçmemek gerekir. Dışa dönük ve eğlenceli bu adamın zaafları arasında kadınlar yer almaktadır. Değişik ortamlara girmeyi ve bir kadınla birlikte olmayı Yay burcu erkeğinin çok sevdiğini belirtmeliyiz. Bu adam kadınları çok kolay etkiler; çünkü hem çocuksu bir romantizme sahiptir; hem de anlattığı hikayelerle bir kadını nasıl etkilemesi gerektiğini iyi bilir.

Çok çapkın bir adam olan Yay burcu erkeğinin özellikleri arasında bağlanma korkusu da yer almaktadır. Bir insana ya da bir yere bağlanmak onun için korkutucudur. Bu nedenle de onun bir kadına uzun süre bağlı kaldığını pek göremezsiniz. Peki ya size bağlanmasını istiyorsanız ne yapmalısınız? Özgürlüğünü ona vermeniz yeterli olacaktır. Yeterli alana sahip olur ve kısıtlanmazsa, size gerçekten bağlanabilir. Bunun için rahat ve tabiri caizse geniş bir insan olmalısınız. Ama o zaman onun sizin için ne kadar iyi bir eş ve arkadaş olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır.

Yay burcu erkeğinin, insanlara karşı plansız ve doğal hareket etmesi, size onu düşüncesiz bir adam gibi gösterebilir. İlgisiz olduğunu da düşünebilirsiniz, çünkü aynı anda bir çok şeyle ilgilenir. Diyelim ki birlikte bir ortama katıldınız. O anda onu bir arkadaşı aradı ve sevgilisinden ayrıldığını söyleyerek teselliye ihtiyacı olduğundan bahsetti… Katıldığınız ortamda bu adam tarafından yalnız bırakılma ihtimaliniz oldukça yüksektir. O arkadaşının yanına gider, siz bulunduğunuz ortamda yalnız kalırsınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.